Фильм 38 МККФ Молодость (2008)

Войти через
Регистрация
 
Фильм 38 МККФ Молодость
 
Фильм 38 МККФ Молодость
38 МККФ Молодость
38 МККФ Молодість
Год: 2008
Страна: Украина
Студия: Молодисть
Жанр: фестивальный
Продолжительность: 120 мин.
Дистрибьютор: Молодость

Рейтинг фильма   |   Ваша оценка:
0 / 10 Голосов: 0
Описание фильма 38 МККФ Молодость
 
Не известен

21 – Вівторок

Київ – Синій зал

10:00

SH

Чотири

Рене

Я не мрію німецькою

Червоне золото

Рефрени

Іванна Шебестова

Тобіас Ноєль

Іванна Лаловіч

Цезар Фраґнеллі

Віола Сова

16’

29’

15’

12’

13’

Словацька Республіка

Швейцарія

Швейцарія, Боснія та Герцеговина

Італія

Польща

12:15

SH

Прибиральниці мрії

Кава з молоком

Сара

Червоний

Гарний день для плавання

Не клади слухавку!

Бану Аксекі

Деніел Рібейро

Бася Бауман

Хуан-Мануель Бетанкур

Богдан Мустата

Дем'єн Россіно

15’

18’

20’

13’

10’

12’

Бельгія

Бразилія

Німеччина

Колумбія

Румунія

Франція

14:30

DLV

Одного вечора, потяг

Андре Дельво

86’

Франція, Бельгія

16:45

SH

Тоні Зіа

Сьогодні неділя!

Невразливий

Мої приятелі

Валентін Потьє

Самір Ґесмі

Жан-Бернар Марлен, Бенуа Рамбур

Луї Ґарель

20’

30’

14’

25’

Франція

Франція

Франція

Франція

19:00

FF

О'Хортон

Бент Хамер

    90’

Норвегія

21:15

FR

Водяні Лілеї

Селін Скьямма

    85’

Франція

Київ –  Червоний зал

10:45

FR

Водяні Лілеї

Селін Скьямма

    85’

Франція

13:00

FF

О'Хортон

Бент Хамер

    90’

Норвегія

15:15

 

Приключения барона Мюнхаузена

 

    70’

 

17:30

SE

Надзвичайний Черномирдін

Олена Фетісова

   44’

Україна

19:20

SEN

Рерберг і Тарковський. Зворотня сторона "СТАЛКЕРА"

Ігор Майборода

140’

Росія

22:00

DLV

Одного вечора, потяг

Андре Дельво

86’

Франція, Бельгія

             

Київ - Сінематека

14:30

 

Прес-конференція з учасниками конкурсної програми

     

16:00

 

Майстер-клас Крістіана Вадіма

     

17:30

 

Прес-конференція з Крістіаном Вадімом

     

19:15

AWS

Кіношкола Анджея Вайди представляє #1

 

  110’

Польща

21:30

TOT

Світлана про Світлану

Лана Паршина

  44’

США

22 - Середа

Київ – Синій Зал

10:00

F

Гітара

Емі Редфорд

  93’

США

12:15

F

Будда вибухнув від сорому

Хана Махмальбаф

81’

Іран

14:30

DLV

Філософський камінь

Андре Дельво

110’

Франція, Бельгія

16:45

 

Маленькая жизнь

     

19:00

FR

Страх(и) темряви

Блютш, Марі Кайю, П’єр Ді Шиулло, Джеррі Крамскі, Лоренцо Маттотті, Річард МакҐуайр, Мішель Пірю, Ромен Слоком

85’

Франція

21:15

FF

Паперовий солдат

Олексій Герман мол.

118’

Росія

Київ – Червоний Зал

10:45

FF

Паперовий солдат

Олексій Герман мол.

118’

Росія

13:00

FR

Страх(и) темряви

Блютш, Марі Кайю, П’єр Ді Шиулло, Джеррі Крамскі, Лоренцо Маттотті, Річард МакҐуайр, Мішель Пірю, Ромен Слоком

85’

Франція

15:15

SE

Одного разу в провінції

Катя Шагалова

  90’

Росія

17:30

TOT

Площа

Юрій Хащеватський,

87’

Естонія

19:45

FDH

Ой горе, це ж гості до мене

Свідчення очевидців 33-й

Павло Фаренюк

Микола Лактионов-Стезенко

29’

59

Україна

22:00

DLV

Філософський камінь

Андре Дельво

110’

Франція, Бельгія

Kiev – Синематека

14:30

 

Прес-конференція з учасниками конкурсної програми

     

16:00

 

Презентація книги Лариси Кадочникової

"Біла птаха. Польоти уві сні та наяву"

     

19:15

AWS

Кіношкола Анджея Вайди представляє  #2

 

  110’

Poland

21:30

UA

Панорама українського кіно 2007-2008 #4

 

102’

 

23 - Четвер

Київ – Синій Зал

10:00

F

Сіль цього моря

Аннмарі Ясир

109’

Швейцарія, Франція

12:15

F

Слідчий

Атіла Ґіґор

107’

Угорщина

14:30

DLV

Побачення у Бре

Андре Дельво

90’

Франція, Бельгія, Німеччина

16:45

F

Просте серце

Маріон Лейн

105‘

Франція

19:00

FR

Фабрика почуттів

Жан-Марк Моутоут

104’

Франція

21:15

FF

Тихий хаос

Антонія Грімалді

105’

Італія

Київ – Червоний Зал

10:45

FF

Тихий хаос

Антонія Грімалді

105’

Італія

13:00

FR

Фабрика почуттів

Жан-Марк Моутоут

104’

Франція

15:15

SE

Причастя

Сентиментальний романс 2000. Реквієм за ХХ сторіччям

Ада Квірая

Валерій Босенко

56‘

57‘

Грузія

Росія

17:30

TOT

Тінь святої книги

Арто Халонен

90’

Фінляндія, Данія, Швецарія, Німеччина

19:15

DLV

Жінка в сутінках

Андре Дельво

111’

Бельгія, Франція

21:10

SE

Одного разу в провінції

Катя Шагалова

 90’

Росія

Київ – Сінематека

13:00

 

Інститут проблем сучасного мистецтва Академії мистецтв України презентує книгу Ірини Зубавіної «Час і простір в кінематографі»

     

14:30

 

Прес-конференція з учасниками конкурсної програми

     

19:15

SEN

У пошуках Орсона

Домінік Седлар, Яков Седлар

  82‘

Хорватія

21:30

FF

Дзіфт

Яков Гардев

92’

Болгарія

24 – Пятниця

Київ – Синій Зал           

10:00

F

Версаль

П’єр Шоллер

113’

Франція

12:15

F

Бійка

Анаїс Барбо-Лавалет

90’

Канада

14:30

SE

Прах Часу

Вонг Кар Вай

100’

Китай

16:45

F

Ніч перед очима

Брігітте Марія Бертеле

91’

Німеччина

19:00

FF

Живи та пам’ятай

Алєксандр Прошкін

100’

Росія

21:15

FR

Діско

Фаб'єн Онтеньєнте

106’

Франція

23:30

SHG

Німецька ніч короткого метру

     

 Київ – Червоний Зал

10:45

OE

Світ великий, і спасіння чекає поряд

Стефан Командарєв

  119’

Болгарія

13:00

JMR

Ліфт на ешафот

Луї Маль

88’

Франція

15:15

CG

Випробування вірності

Іван Пиряєв

112’

Росія

17:30

FDH

Пейзаж після мору

Юрій Терещенко

52/99’

Україна

19:30

SE8

Її ім'я Сабін

Сандрін Бонер

85’

Франція

21:30

FF

Нічна Варта

Пітер Грінауей

134’

Велика Британія

Київ - Сінематека             

14:30

 

Прес-конференція з учасниками конкурсної програми

 

 

 

16:00

 

Майстер-клас з Вінсентом Малаузою (кінокритик та журналіст Cahiers du Cinema / Кайє дю Сінема)

     

19:15

FDH

ДОЛІ. Балас Марія Власівна   

ДОЛІ. Кулинич Валентина Гаврилівна

ДОЛІ. Євдокія Михайлівна Дубініна

ДОЛІ. Петро Максимович Кухарчук

ДОЛІ. Марія Микитівна Виноградова

Свіча Джеймса Мейса

Pavlo Farenyuk

Suzana Shapovalova

Volodimir Vasuliev

Volodimir Vasuliev

Volodimir Vasuliev

Natalia Suscheva

10'

10’

10’

10’

10’

54’

Україна

21:30

UA

Панорама українського кіно 2007-2008 #5

 

108’

Україна

25 – Субота

Київ – Синій Зал

10:00

F

Сніг

Айда Бегіч

99

Боснія та Герцеговина

12:15

F

Гадерсфільд

Іван Живковіч

95

Сербія

14:30

OE

Світ великий, і спасіння чекає поряд

Стефан Командарєв

119

Болгарія

16:45

F

Чудово. Причудово

Йосуке Фудзіта

110’

Японія

19:00

 

Гала закриття програми кінотеатру «Київ». Нагородження FIPRESCI, журі Міжнародної федерації кіноклубів  та Екуменічного журі

     

20:30

 

Домовой

     

23:00

SHE

Європейська ніч короткого метру

     

Київ – Червоний Зал

10:45

SE

Прах Часів

 Вонг Кар-вай

   93’

Китай, Тайвань

13:00

CG

Анничка

Борис Івченко

 89’

Україна

15:15

CG

Сільська вчителька

Марк Донской

100’

Росія

17:30

TOT

Справа Літвіненко

Андрій Нєкрасов

105’

Росія

19:45

CG

Мамма Рома

  П’єр Паоло Газоліні

  110’

Італія

22:00

FF

Три мавпи

 Нурі Білд Цейлан

  109’

Франція, Італія, Турція

Київ – Сінематека

            

14:30

 

Прес-конференція з учасниками конкурсної програми

     

19:15

PS

Празька весна

 

120’

 

21:45

DLV

Побачення у Бре

Андре Дельво

90

Франція, Бельгія, Німеччина

                 

26- Неділя

Київ – Синій Зал  

10:00

OE

Полуничне віно

Даріуш Яблонскі

109’

Польща

12:15

OE

Правила брехні

Роберт Седлачек

119’

Чеська республіка

14:30

OE

Полуничне віно

Даріуш Яблонскі

109’

Польща

16:20

FF

Живи та пам’ятай

Александр Прошкін

100

Росія

19:00

FF

Три мавпи

 Нурі Білд Цейлан

  109’

Франція, Італія, Турція

21:15

OE

Імпорт/Експорт

Ульріх Зайдль

141’

Австрія

Київ – Червоний Зал

10:45

  DLV

Бенвенута

Андре Дельво

105’

Бельгія, Франція, Італія

13:00

DLV

Жінка в сутінках

Андре Дельво

  111’

Бельгія, Франція

15:15

OE

Кохання та інші злочини

Стефан Арсєньєвіч

  106’

Сербія

17:30

OE

Дельта

Корнель Мундручо

   92’

Угорщина

19:45

FR

Париж

Седрік Клапіш

130’

Франція

22:00

FR

Діско

Фабієн Онтеніенте

106’

Франція

Київ – Сінематека

13:00

 

Майстер-клас Алли Демідової

     

19:15

SEN

Добрий ранок

Анте Бабайя

85’

Хорватія

21:30

SEN

У пошуках Орсона

Домінік Седлар, Яков Седлар

82’

Хорватія

Рецензии на фильм 38 МККФ Молодость
 
На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором! Добавить рецензию
Комментарии
 
Имя
08 декабря 2016
Ваш комментарий
Сколько ног у дельфина:
 
шесть
Пять
Две
Ни одной
девять
Четыре
Восемь

Подписаться на отзывы