Фильм Ночи франкоязычного короткого метра ()

Войти через
Регистрация
 
Фильм Ночи франкоязычного короткого метра
 
Фильм Ночи франкоязычного короткого метра
Ночи франкоязычного короткого метра
Ночи франкоязычного короткого метра
Премьера (в Украине): 18.03.2011

Рейтинг фильма   |   Ваша оценка:
0 / 10 Голосов: 0
Описание фильма Ночи франкоязычного короткого метра
 
Не известен

8-часовая программа франкоязычного короткометражного кино из Франции, Румынии, Швейцарии, Бельгии и Канады в рамках "Недели Франкофонии"-2011.

 

НІЧ КОРОТКОГО МЕТРУ ФРАНКОФОННИХ КРАЇН
18 БЕРЕЗНЯ
ЧАС
КРАЇНА
НАЗВА, РЕЖИСЕР
ТРИВАЛІСТЬ
23.00 – презентація Сержа Аведікяна
23.15 – 00.05
Перший блок
програми
Франція-Вірменія
ОДНОГО ЧУДОВОГО РАНКУ
Серж Аведікян
12 `
 
Франція-Вірменія
ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Серж Аведікян
12 ’
 
Франція-Вірменія
СОБАЧА ІСТОРІЯ
Серж Аведікян
15’
 
Франція-Вірменія
ЗНАВАВ Я СОНЦЕ
Серж Аведікян
12’
 
 
 
Заг.тривалість: 51
00.05 – 00.25       ПЕРЕРВА
00.25 – 02.55
Другий блок програми
Швейцарія
ЗА СТІНОЮ
Базіл да Кунья
25’
 
Швейцарія
АЙСБЕРГИ
Жерміналь Руо
14’
 
Швейцарія
ТРИ НОТИ НА КЛАРНЕТІ
Анн Байо
6’
 
Швейцарія
ВЕЛИЧНИЙ ВІНСЕНТ
Паскаль Форні
22
 
Швейцарія
ТА, ЩО ВИТІСНЯЄ
Жюльєн Руйє
20`
 
Єгипет
БЛІДО-ЧЕРВОНЕ
Мохаммед Хаммад
15’
 
Канада
ЛЮДИНА ТА ЗВІР
Мартен Тібодо
10’
 
Канада
МОХТАР
Халіма Уардірі
15’
 
Канада
НАСТУПНИЙ ПОВЕРХ
Дені Вільнев
11’ 34
 
Канада
ПЕРЕВТОМА
Александр Леблан та Бенуа Бурбонне
12’20
 
 
 
Заг.тривалість: 150 `
02.55 – 03.10 ПЕРЕРВА
03.10 – 05:18
Третій блок програми
Румунія
ГАРНИЙ ДЕНЬ, ЩОБ СХОДИТИ НА ПЛЯЖ
Богдан Мустата
10’
 
Румунія
УРОК БОКСУ
Александру Мавродінеану
10’20
 
Румунія
АЛЕКСАНДРА
Раду Юде
24’
 
Румунія
ВДОМА
Пауль Негоеску
13’ 30
 
Румунія
ХВИЛІ
Адріан Сітару
16’
 
Бельгія
ДЖИ ВУ ВЕУ ВОЛТІ
Бенуа Ферумон
12’
 
Бельгія
ЗНАКИ ЖИТТЯ
Арно Демюнк
10’
 
Ліван
БАЛЬЗАМ ПІСЛЯ ГОЛІННЯ
Хані Тамба
27’
 
Алжир
 МИ НЕ ВМРЕМО
Амаль Катеб
20’
 
 
Сенегал
ЧОРНІ ПРИНЦИ СЕН-ЖЕРМЕН-ДЕ-ПРЕ
Бен Діогайє Бейє
14’
 
Руанда
ГОРЕТТІ
Діана Ігірімбабазі
13’
 
Франція
БХАЙ-БХАЙ
Олів`є Кляйн
19’
 
 
 
Заг.тривалість: 188 ‘
05.18 - 05.40 ПЕРЕРВА
05 :40 – 08:00
Четвертий блок програми
Франція
В ЧУЖІЙ ШКІРІ
Арно Малерб
21’
 
Франція
AНЖІ
Олів`є Мегатон
20’ 
 
Франція
ЧЕСНА КОНКУРЕНЦІЯ
Жан-Люк Ербюло
12’
 
Франція
УСЕ МОЄ ЖИТТЯ
П`єр Ферр`єр
6’
 
Франція
РАНО-ВРАНЦІ
Ксав`є Жан
15’
 
Марокко
ІЗОРАН
Аз Алараб Алауї Ламхарзі
20`
 
Марокко
ШРАМИ
Махді Салмі
16`
 
Марокко
ОСТАННІЙ РОЗДІЛ
Джихан Ель Баххар
21`
 
Марокко
ВОНА ЙДЕ ДО ШКОЛИ
Мохамед Надіф
10`
 
 
 
Заг.тривалість : 140`
Кінець показу 08:00
 
 
 
 
 
 
19 БЕРЕЗНЯ
ЧАС
КРАЇНА
НАЗВА, РЕЖИСЕР
ТРИВАЛІСТЬ
23.00 – вступне слово представників посольства Марокко
23.10 – 00.20
Перший блок фільмів
Марокко
ІЗОРАН
Аз Алараб Алауї Ламхарзі
20`
 
Марокко
ШРАМИ
Махді Салмі
16`
 
Марокко
ОСТАННІЙ РОЗДІЛ
Джихан Ель Баххар
21`
 
Марокко
ВОНА ЙДЕ ДО ШКОЛИ
Мохамед Надіф
10`
 
 
 
TOTAL: 69`
00.20 – 00.30 ПЕРЕРВА
00.30 – 02.50
Другий блок програми
Швейцарія
ЗА СТІНОЮ
Базіл да Кунья
25’
 
Швейцарія
АЙСБЕРГИ
Жерміналь Руо
14’
 
Швейцарія
ТРИ НОТИ НА КЛАРНЕТІ
Анн Байо
6’
 
Швейцарія
ВЕЛИЧНИЙ ВІНСЕНТ
Паскаль Форні
22
 
Швейцарія
ТА, ЩО ВИТІСНЯЄ
Жюльєн Руйє
20`
 
Єгипет
БЛІДО-ЧЕРВОНЕ
Мохаммед Хаммад
15’
 
Канада
ЛЮДИНА ТА ЗВІР
Мартен Тібодо
10’
 
Канада
МОХТАР
Халіма Уардірі
15’
 
Канада
НАСТУПНИЙ ПОВЕРХ
Дені Вільнев
11’ 34
 
Канада
ПЕРЕВТОМА
Александр Леблан та Бенуа Бурбонне
12’20
 
 
 
TOTAL : 150 `
 
02.50 – 03.10  PAUSE
03.10 – 05:18
 Третій блок програми
Румунія
ГАРНИЙ ДЕНЬ, ЩОБ СХОДИТИ НА ПЛЯЖ
Богдан Мустата
10’
 
Румунія
УРОК БОКСУ
Александру Мавродінеану
10’20
 
Румунія
АЛЕКСАНДРА
Раду Юде
24’
 
Румунія
ВДОМА
Пауль Негоеску
13’ 30
 
Румунія
ХВИЛІ
Адріан Сітару
16’
 
 
 
TOTAL : 73
 
Бельгія
ДЖИ ВУ ВЕУ ВОЛТІ
Бенуа Ферумон
12’
 
Бельгія
ЗНАКИ ЖИТТЯ
Арно Демюнк
10’
 
Ліван
БАЛЬЗАМ ПІСЛЯ ГОЛІННЯ
Хані Тамба
TOTAL : 22’
 
Алжир
 МИ НЕ ВМРЕМО
Амаль Катеб
27’
 
Сенегал
ЧОРНІ ПРИНЦИ СЕН-ЖЕРМЕН-ДЕ-ПРЕ
Бен Діогайє Бейє
20’
2010
fiction
 
Руанда
ГОРЕТТІ
Діана Ігірімбабазі
14’
 
Франція
БХАЙ-БХАЙ
Олів`є Кляйн
13’
 
Бельгія
ДЖИ ВУ ВЕУ ВОЛТІ
Бенуа Ферумон
19’
 
 
 
TOTAL : 188 ‘
05.18 - 05.40 ПЕРЕРВА
05.40 – 07.45
Четвертий блок програми
Франція-Вірменія
ОДНОГО ЧУДОВОГО РАНКУ
Серж Аведікян
12 `
 
Франція-Вірменія
ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Серж Аведікян
12 ’
 
Франція-Вірменія
СОБАЧА ІСТОРІЯ
Серж Аведікян
15’
 
Франція-Вірменія
ЗНАВАВ Я СОНЦЕ
Серж Аведікян
12’
 
Франція
В ЧУЖІЙ ШКІРІ
Арно Малерб
21’
 
Франція
AНЖІ
Олів`є Мегатон
20’ 
 
Франція
ЧЕСНА КОНКУРЕНЦІЯ
Жан-Люк Ербюло
12’
 
Франція
УСЕ МОЄ ЖИТТЯ
П`єр Ферр`єр
6’
 
Франція
РАНО-ВРАНЦІ
Ксав`є Жан
15’
 
 
 
TOTAL : 125
Кінець програми: 07:45

 

Рецензии на фильм Ночи франкоязычного короткого метра
 
На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором! Добавить рецензию
Комментарии
 
Имя
04 декабря 2016
Ваш комментарий
Какой из водоемов больше?
 
канава
Озеро
болото
Лужа
Море
Океан

Подписаться на отзывы