АВТОГРАФ-СЕСІЯ АНІ ЛОРАК

Войти через
Регистрация
 
АВТОГРАФ-СЕСІЯ АНІ ЛОРАК
 
Дивовижні пригоди Карлсона, які описала Астрід Ліндгрен в своєму творі "Малюк та Карлсон", щойно вийшли на відео і зажили життям, близьким до дітей, які виросли та живуть в Україні. Головних героїв мультфільму озвучували відомі українські виконавці та актори. Карлсон заговорив мовою Олега Скрипки, Фрекен Бок - голосом акторки Тамари Яценко, а мама Малюка - Наталі Сумської. Ані Лорак озвучувала роль Малюка.

25 травня шанувальники таланту Ані Лорак зможуть не лише придбати відеокасету з мультфільмом "Карлсон, який мешкає на даху", який озвучувала улюблена співачка, а й побачити саму зірку і отримати на пам`ять її автограф.

"Карлсон, який мешкає на даху" - перший в Україні сучасний повнометражний мультфільм українською мовою, який створила творча група, ініційована відомим естонським продюсером Алексом Ковськи. Більше ніж півроку творча група працювала над текстами, україномовна версія "Карлсона" була написана спеціально під українських артистів. Емоційність та імпровізація акторів за кадром надала життя дійсно українському Карлсону та іншим героям історії.

Запрошуємо Вас на автограф-сесію Ані Лорак, яка відбудеться 25 травня о 18:00 у магазині "Євростар" за адресою: вул. Еспланадна, 20. (м. Палац Спорту).

Вхід вільний.
root 23 мая 2006
Комментарии
 
Имя
27 октября 2016
Ваш комментарий
Какой из водоемов больше?
 
канава
Лужа
болото
Море
Озеро
Океан

Подписаться на отзывы

популярные новости

kino-teatr.ua: версия 2.0

Сайт kino-teatr.ua представляет свою новую версию

21 октября 2008

239
58418

«Это всего лишь конец света» стартует 3 ноября

Фильм Ксавье Долана выходит в прокат на украинских экранах.

27 октября 2016

0
67

На войне - как на войне

Первый трейлер фильма "Погибший".

26 октября 2016

0
207

Ольга Куриленко станет детективом

Актриса исполнит роль в криминальном триллере.

26 октября 2016

0
163

Создатели бренда "Фиксики" проведут мастер-класс

29 октября в Киеве состоится бесплатный мастер-класс "Как создать анимационный бренд" от создателей всемирно известного бренда...

26 октября 2016

0
181