WEEKEND: Сутичка жаху з коханням

Увійти через
Реєстрація
 
WEEKEND: Сутичка жаху з коханням
 
Новини: WEEKEND: Сутичка жаху з коханням

З 8 серпня в українських кінотеатрах починається бій за майбутнє, боротьба з настирливими привидами та масові битви за любов.

«Елізіум» - фантастичний екшн, в якому головні ролі виконали Джоді Фостер і Метт Деймон. Для того, щоб сумлінно закінчити роботу над фільмом, режисер Ніл Бломкамп навіть переніс прем'єру майже на півроку - спочатку планувалося, що блокбастер вийде в березні 2013 року.

Фільм перенесе нас майже на 150 років вперед, і ще раз підтвердить популярну теорію багатьох інших побратимів свого жанру – на той час життя на Землі практично не буде. Вірніше, виснажена Земля стане колонією бідняків, а багатії переселяться на космічну станцію «Елізіум». Вкрай рідкісний шанс потрапити на Елізіум випадає техніку Максу, якому уряд доручає смертельну місію. Втім, у самого Макса трохи інші плани, які включають в себе порятунок землян.

Loading the player ...

«Закляття» - фільм жахів, заснований на реальній історії проживання американського сімейства в будинку з привидами. Цей будинок бачив багато страждань, і через багато років його стіни не забули зло, яке існувало тут колись. Однак чи вдасться вигнати це зло?.. Роль екзорциста в картині дісталася голлівудській зірці з українським корінням Вірі Фармігі. Постановником «Закляття» виступив Джеймс Ван, який раніше прославився нерядовим хоррором «Астрал».

Loading the player ...

«(НЕ)очікуваний принц» - романтична комедія французького актора, режисера і сценариста Філіпа Леллуша. Фільм розповість про двох протилежностях, що притягнулися. Він (принц) - завзятий трудоголік, який вже через свою надмірну любов до роботи розлучився з дружиною. Вона (принцеса) - трохи наївна дівчина, яка все ще чекає зустрічі усього свого життя. І коли нарешті ця зустріч відбувається принцесі доведеться не так вже легко зі своїм принцом...

Loading the player ...

«Коханець напрокат» - ще одна французька романтична комедія, але з більш американською ноткою. Аліса, редактор модного глянцевого журналу, випадково знайомиться з 19-річним Бальтазаром, який ще їй не годиться в сини, але цілком зійшов би за молодшого брата. Аліса б не надавала цьому знайомству якоїсь уваги, якби Бальтазар сам не нагадував про себе, і якби від нього не залежала її кар'єра. Як виявилося, щоб і далі очолювати журнал, їй необхідно надати своєму образу елемент бунтарства. А що вже може бути більш бунтівним за роман з молодим студентом?

Loading the player ...

«Краща пропозиція» - мелодрама за участю Джеффрі Раша, раніше представлена цим літом на Одеському міжнародному кінофестивалі. У центрі сюжету - немолодий мистецтвознавець, який закохується в одну зі своїх клієнток по голосу. А коли нарешті вони зустрічаються обличчям до обличчя, виявляється, що це зовсім молода дівчина. Однак вона приховує чимало таємниць, які спробує дізнатися мистецтвознавець...

Loading the player ...

«Солдат Жаннет» - австрійська драма, показана в цьому році на кінофестивалі незалежного кіно Санденс. Фільм спробує розглянути проблему матеріальної залежності. Дві жінки - бідна і багата - раптово міняються ролями: одна отримує велику суму, починаючи її промотувати, а друга позбавляється від всіх своїх грошей навмисне. Одного разу вони знайомляться і розуміють, що їм випав другий шанс - може, таки варто повернути собі свої життя?

Loading the player ...

«З ким переспати?» - американська молодіжна комедія, що розповість про випускницю школи, яка складає свій список планів. Щоправда, стосуються вони не вступу і світлого майбутнього, а набуття багатого сексуального досвіду перед коледжем. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 07 серпня 2013
Коментарі
 
Ім’я
20 січня 2017
Ваш коментар
Яке з водоймищ більше?
 
канава
Калюжа
Море
Озеро
Океан
болото

Підписатися на обговорення

популярні статті

Найкращі акаунти голівудьских зірок в @Instagram

Для публічних особистостей Instagram - це ще одна можливість зробити собі безкоштовну рекламу або ж просто утримати вірну армію фанатів за...

21 вересня 2013

109
143338

Музичний Джеймс Бонд: 10 кращих саундтреків

22 фільми потому і в очікуванні 23ого давайте згадаємо 10 найяскравіших саундтреків до «Джеймса Бонда».

17 жовтня 2012

13
67477

10 "не-сутінкових" фільмів про вампірів

Кінопортал kino-teatr.ua пропонує увазі відвідувачів 10 фільмів про вампірів, відомих і невідомих, якісних і фарсових, а головне -...

18 листопада 2012

72
30709

10 режисерів незалежної України

10 кінорежисерів, які творили нове українське кіно: різне і неоднозначне.

24 серпня 2012

55
20673

TOP-10 найбільш провальних фільмів в історії кіно

10 фільмів, які зазнали найбільшого краху в прокаті

24 червня 2012

131
20137