Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської
 
Адреса: г.Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14
Телефон:  (0372) 52-43-18
Опис кінотеатру
 

Сучасний двозальний кінотеатр. Для комфортного перегляду фільмів в залах предусмотренна система кондиціонування, звукова система Dolby Digital і м'які сучасні крісла.

Кількість залів: 2

Великий зал: 245 місць

Малий зал: 65 місць

Ціна білетів: 30-60 грн

З понеділка по середу в кінотеатрі діють знижки для школярів і студентів, величина яких залежить від формату трансльованого фільму. Крім того, по середах передбачені безкоштовні покази для окремої групи пільговиків. У неї входять пенсіонери, ветерани війни та праці, інваліди. У самій будівлі кінотеатру крім поп-корну і газованої води, можна випити кави і не тільки.

Коментарі
 
Ім’я
01 червня 2016
Ваш коментар
Яке з водоймищ більше?
 
канава
Озеро
Море
Океан
болото
Калюжа

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 23 березня 2016 08:11
В кінотеатрі ім.О.Кобилянської обманюють! Тут, на сайті в сеансах вказано, що фільм "Дивергент.Глава 3" показується в 3D і тому ціна відповідно 50-70 грн. Насправді це не так! Я сьогодні була на цьому фільми, за квиток заплатила 70 грн, а це не дешево, а фільм був не в 3D. То навіщо так писати в сеансах обманюючи людей і за це здирати стільки грн. за перегляд фільму? Всі інші фільми, перелічені в сеансах, що не в 3D - ціна нижча!  Тому і "Дивергент.Глава 3" мав би вартувати дешевше. Я розумію, що кінотеатру це не вигідно, і того вони вдаються до обману!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ірина
Ірина 11 березня 2016 11:51
P.S. щодо комірок схову, ніхто не має права змушувати покупця залишати особисті речі в камерах, які не обладнані спеціально для цього. Не потрібно погоджуватись на ці вимоги, адже ці комірки, що замикаються на ключ, нічим не відрізняються від інших меблів чи то у торгівельному центрі, чи в кінотеатрі. Кінотеатр не надає вам послуг зберігання (як у камері схову на вокзалі), ви не укладаєте договору найму (як із банківським сейфом), а тому відповідальності за залишені речі ніхто не несе. Окрім вас, звичайно. Тому заборонити вам увійти на територію закладу з рюкзаком за плечима охоронці не мають права. Принаймні через те, що вам не може бути запропоноване їхнє надійне зберігання: комірчини належно не обладнані. Вмійте за себе постояти і не будьте байдужими, ви споживачі і платите за товар, вам повинні забезпечити якісне обслуговування, і у вас є права!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ірина
Ірина 11 березня 2016 11:49
Хамовитий охоронець, непривітний персонал.
Незаконно змушують залишати сумки в камерах схову, мотивуючи це внутрішніми правилами. По-перше, у правилах їхніх записано, що не можна вносити сумки більші 28х30 см, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ В ПРОХОДІ (не техніка безпеки, там про це ні слова, не ВСІ сумки, але лише ті, які заважатимуть в проході)... ми сьогодні прийшли лише двоє на сеанс, жодної іншої людини, контролер квитків не впустив з сумкою в зал, коли я йому пояснила їхні ж правила, вирвав їх у мене з рук. Охоронця біля камер нема, камери при вході, всю безпеку моїх речей він гарантує тим, що є камера спостереження в вестибюлі... Коли я погодилась залишити сумку, але попросила пакетик або файл, щоб забрати з сумки дрібні цінні речі - контролер хамив і відмовлявся впускати.
При тому, гардероб був закритий (бо сеанс на 11.50 ранку, напевно економлять на зарплаті гардеробщику), і на моє питання, де можна залишити одяг - контролер рявкнув, що зал порожній, лишати на будь-якому кріслі. Але це правило сумки не стосується.
На вимогу покликати дирекцію або менеджера чи дати їхні контакти, він відмовився.
Відтак, ми вирішили здати квитки і забрати гроші, на що він нам відповів, що гроші не повернуть, бо сеанс почався.
Однак в касі таки гроші віддали.
Було б добре, якби була хоч якась електронна адреса чи сайт цього закладу, щоб можна було поспілкуватися з дирекцією.
 
P.S. щодо комірок схову, ніхто не має права змушувати покупця залишати особисті речі в камерах, які не обладнані спеці
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 24 січня 2016 11:31
идите в Жовтневый туда вам дорога,придурки не нужны в кинопалаце Кобылянкой,ХОРОШИЙ ТАМ ПЕРСОНАЛ,А ЭТО ПРОСТО С ГОЛОВОЙ У ВАС НЕ В ПОРЯДКЕ))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 24 січня 2016 11:28
Гість 19 грудня 2015 11:58
Гість 07 березня 2015 20:26
Персонал просто хамить в очі. Барменка що продає в кафе просто нахалка.Виколила би їй очі.Просто жах.Більше туди непіду
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 19 грудня 2015 11:58
Гість 07 березня 2015 20:26
Персонал просто хамить в очі. Барменка що продає в кафе просто нахалка.Виколила би їй очі.Просто жах.Більше туди непіду
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 29 листопада 2015 16:22
Шо за фігня чому немає контакного номера телефону по якому можна забронювати місця, а на домашньому номері стоїть автовідповідач і номер який вона говорить не обсуговується, шо за обслуговування у вас таке!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Інна
Інна 10 липня 2015 15:40
Гість 07 марта 2015 20:26
Персонал просто хамить в очі. Барменка що продає в кафе просто нахалка.Виколила би їй очі.Просто жах.Більше туди непіду
Повністю згідна! В звичайних машазинах на касі і те більше ввічливості і культури спілкування. ШкодаNot so
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гість
Гість 30 березня 2015 18:39
Мобільний номер є?
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гость МАМА ДІТЕЙ , які хотіли піти у ваш кінотеатр.
Гость МАМА ДІТЕЙ , які хотіли піти у ваш кінотеатр. 24 березня 2015 10:34
Чому не можливо дозвонитися на вказаний номер телефону. На дзвінок з мобільного  автовідповідач втирає мені за мій же рахунок вашу долбану рекламу. Чому не рекламуєтесь за свій рахунок?  Я і сама знаю які мультики у вас показують. Шановні чернівчани!!! Вас дурять СВОЮ РЕКЛАМУ КІНОТЕАТР ІМ .О. КОБИЛЯНСЬКОЇ ПРОКРУЧУЄ ЗА ВАШІ ГРОШІ. ЖОДНОГО РАЗУ НІХТО ІЗ ЖИВИХ СПІВРОБІТНИКІВ НЕ ЗНЯВ ТРУБКИ. ДІСТАЛО ЦЕ ОБДУРЮВАННЯ. МОЖЛИВО ВЖЕ НАРЕШТІ ПОДБАЄТЕ НЕ ЛИШЕ ПРО ТЕ ЯК ПОБІЛЬШЕ ПРОГІРКЛОГО ПОПКОРНА ПРОДАТИ, АЛЕ І ЯК ЗАЛУЧИТИ ЗАЦІКАВЛЕНУ АУДИТОРІЮ. А  ТО ЖИВЕТЕ СЬОГОДНІШНІМ ДНЕМ. Я ХОТІЛА ЗАМОВИТИ БІЛЕТИ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ--ТЕПЕР НЕ ХОЧУ І НІКОМУ НЕ РАДЖУ. А ВИ З ТАКИМ ВІДНОШЕННЯМ НЕЗАБАРОМ БУДЕТЕ САМІ СЛУХАТИ СВОЮ РЕКЛАМУ!!!!!!!
Рейтинг повідомлення: -1
 
   Найближчий кінотеатр
Знайти кінотеатр на мапі

Вибір кінотеатру

Закрити
Є що обрати
Оберіть жанр фільму

Є що обрати

Закрити
Зручний час
Вкажіть зручний час

Зручний час

Закрити
Хочу подивитись фільм
Перелік фільмів в прокаті

Хочу подивитись фільм

Закрити