Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської
 
Адреса: г.Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14
Телефон:  (0372) 52-43-18
Опис кінотеатру
 

Сучасний двозальний кінотеатр. Для комфортного перегляду фільмів в залах предусмотренна система кондиціонування, звукова система Dolby Digital і м'які сучасні крісла.

Кількість залів: 2

Великий зал: 245 місць

Малий зал: 65 місць

Ціна білетів: 30-60 грн

З понеділка по середу в кінотеатрі діють знижки для школярів і студентів, величина яких залежить від формату трансльованого фільму. Крім того, по середах передбачені безкоштовні покази для окремої групи пільговиків. У неї входять пенсіонери, ветерани війни та праці, інваліди. У самій будівлі кінотеатру крім поп-корну і газованої води, можна випити кави і не тільки.

Коментарі
 
Ім’я
20 січня 2017
Ваш коментар
Скільки ніг у дельфіна:
 
шість
девять
Вісім
Жодної
Дві
Чотири
П’ять

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 15 січня 2017 15:01
мені дуже подобається цей кінотеатр
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ірина
Ірина 23 жовтня 2016 14:30
Попкорн просто жахливий, скільки разів я була попкорн був як пластилін, їсти не можливо!!!!! А коштує не малі гроші щоб їсти не свіжий попкорн..... не вже власник жодного разу не пробував його, чи йому начхати  на "своє обличчя"!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 10 вересня 2016 10:22
Здравствуйте) когда Механик будет на русском перевод?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 23 серпня 2016 09:32
Добрий там персонал я туди лиш хожу на фільми . Персонал дуже  привітний.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Елизавета2
Елизавета2 24 червня 2016 20:19
У вас бывают фильмы с русской озвучкой? А если есть то как определить.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 23 березня 2016 08:11
В кінотеатрі ім.О.Кобилянської обманюють! Тут, на сайті в сеансах вказано, що фільм "Дивергент.Глава 3" показується в 3D і тому ціна відповідно 50-70 грн. Насправді це не так! Я сьогодні була на цьому фільми, за квиток заплатила 70 грн, а це не дешево, а фільм був не в 3D. То навіщо так писати в сеансах обманюючи людей і за це здирати стільки грн. за перегляд фільму? Всі інші фільми, перелічені в сеансах, що не в 3D - ціна нижча!  Тому і "Дивергент.Глава 3" мав би вартувати дешевше. Я розумію, що кінотеатру це не вигідно, і того вони вдаються до обману!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ірина
Ірина 11 березня 2016 11:51
P.S. щодо комірок схову, ніхто не має права змушувати покупця залишати особисті речі в камерах, які не обладнані спеціально для цього. Не потрібно погоджуватись на ці вимоги, адже ці комірки, що замикаються на ключ, нічим не відрізняються від інших меблів чи то у торгівельному центрі, чи в кінотеатрі. Кінотеатр не надає вам послуг зберігання (як у камері схову на вокзалі), ви не укладаєте договору найму (як із банківським сейфом), а тому відповідальності за залишені речі ніхто не несе. Окрім вас, звичайно. Тому заборонити вам увійти на територію закладу з рюкзаком за плечима охоронці не мають права. Принаймні через те, що вам не може бути запропоноване їхнє надійне зберігання: комірчини належно не обладнані. Вмійте за себе постояти і не будьте байдужими, ви споживачі і платите за товар, вам повинні забезпечити якісне обслуговування, і у вас є права!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ірина
Ірина 11 березня 2016 11:49
Хамовитий охоронець, непривітний персонал.
Незаконно змушують залишати сумки в камерах схову, мотивуючи це внутрішніми правилами. По-перше, у правилах їхніх записано, що не можна вносити сумки більші 28х30 см, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ В ПРОХОДІ (не техніка безпеки, там про це ні слова, не ВСІ сумки, але лише ті, які заважатимуть в проході)... ми сьогодні прийшли лише двоє на сеанс, жодної іншої людини, контролер квитків не впустив з сумкою в зал, коли я йому пояснила їхні ж правила, вирвав їх у мене з рук. Охоронця біля камер нема, камери при вході, всю безпеку моїх речей він гарантує тим, що є камера спостереження в вестибюлі... Коли я погодилась залишити сумку, але попросила пакетик або файл, щоб забрати з сумки дрібні цінні речі - контролер хамив і відмовлявся впускати.
При тому, гардероб був закритий (бо сеанс на 11.50 ранку, напевно економлять на зарплаті гардеробщику), і на моє питання, де можна залишити одяг - контролер рявкнув, що зал порожній, лишати на будь-якому кріслі. Але це правило сумки не стосується.
На вимогу покликати дирекцію або менеджера чи дати їхні контакти, він відмовився.
Відтак, ми вирішили здати квитки і забрати гроші, на що він нам відповів, що гроші не повернуть, бо сеанс почався.
Однак в касі таки гроші віддали.
Було б добре, якби була хоч якась електронна адреса чи сайт цього закладу, щоб можна було поспілкуватися з дирекцією.
 
P.S. щодо комірок схову, ніхто не має права змушувати покупця залишати особисті речі в камерах, які не обладнані спеці
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 24 січня 2016 11:31
идите в Жовтневый туда вам дорога,придурки не нужны в кинопалаце Кобылянкой,ХОРОШИЙ ТАМ ПЕРСОНАЛ,А ЭТО ПРОСТО С ГОЛОВОЙ У ВАС НЕ В ПОРЯДКЕ))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 24 січня 2016 11:28
Гість 19 грудня 2015 11:58
Гість 07 березня 2015 20:26
Персонал просто хамить в очі. Барменка що продає в кафе просто нахалка.Виколила би їй очі.Просто жах.Більше туди непіду
Рейтинг повідомлення: 0