Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської
 
Адреса: г.Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14
Телефон:  (0372) 52-43-18
Опис кінотеатру
 

Сучасний двозальний кінотеатр. Для комфортного перегляду фільмів в залах предусмотренна система кондиціонування, звукова система Dolby Digital і м'які сучасні крісла.

Кількість залів: 2

Великий зал: 245 місць

Малий зал: 65 місць

Ціна білетів: 30-60 грн

З понеділка по середу в кінотеатрі діють знижки для школярів і студентів, величина яких залежить від формату трансльованого фільму. Крім того, по середах передбачені безкоштовні покази для окремої групи пільговиків. У неї входять пенсіонери, ветерани війни та праці, інваліди. У самій будівлі кінотеатру крім поп-корну і газованої води, можна випити кави і не тільки.

Коментарі
 
Ім’я
27 лютого 2017
Ваш коментар
Що твердіше: вода або камінь?
 
"залізний" Арні
дерево
камінь
вода
пластмаса

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 15 лютого 2017 20:04
а на день народження вхід платний?
Рейтинг повідомлення: 0
 
MASbKA
MASbKA 12 лютого 2017 10:40
Доброго дня.У вас можна придбати квитки он-лайн ????дякую.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 28 січня 2017 15:41
Сегодня был последний поход нашей семьи в этот кинотеатр. Смотрели "Снежную Королеву". Билеты купили на 8 ряд, заплатили по 75 гривен за билет. Дома дочь при рассмотрении билетов обратила внимание, что на одном из билетов указана цена 50 гривен и исправлены ряд и место. На ровном месте обманули на 25 гривен. С попкорном ситуация тоже интересная: за одинаковые стаканы разным людям называют разную цену. Это ненормально!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 15 січня 2017 15:01
мені дуже подобається цей кінотеатр
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ірина
Ірина 23 жовтня 2016 14:30
Попкорн просто жахливий, скільки разів я була попкорн був як пластилін, їсти не можливо!!!!! А коштує не малі гроші щоб їсти не свіжий попкорн..... не вже власник жодного разу не пробував його, чи йому начхати  на "своє обличчя"!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 10 вересня 2016 10:22
Здравствуйте) когда Механик будет на русском перевод?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 23 серпня 2016 09:32
Добрий там персонал я туди лиш хожу на фільми . Персонал дуже  привітний.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Елизавета2
Елизавета2 24 червня 2016 20:19
У вас бывают фильмы с русской озвучкой? А если есть то как определить.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 23 березня 2016 08:11
В кінотеатрі ім.О.Кобилянської обманюють! Тут, на сайті в сеансах вказано, що фільм "Дивергент.Глава 3" показується в 3D і тому ціна відповідно 50-70 грн. Насправді це не так! Я сьогодні була на цьому фільми, за квиток заплатила 70 грн, а це не дешево, а фільм був не в 3D. То навіщо так писати в сеансах обманюючи людей і за це здирати стільки грн. за перегляд фільму? Всі інші фільми, перелічені в сеансах, що не в 3D - ціна нижча!  Тому і "Дивергент.Глава 3" мав би вартувати дешевше. Я розумію, що кінотеатру це не вигідно, і того вони вдаються до обману!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ірина
Ірина 11 березня 2016 11:51
P.S. щодо комірок схову, ніхто не має права змушувати покупця залишати особисті речі в камерах, які не обладнані спеціально для цього. Не потрібно погоджуватись на ці вимоги, адже ці комірки, що замикаються на ключ, нічим не відрізняються від інших меблів чи то у торгівельному центрі, чи в кінотеатрі. Кінотеатр не надає вам послуг зберігання (як у камері схову на вокзалі), ви не укладаєте договору найму (як із банківським сейфом), а тому відповідальності за залишені речі ніхто не несе. Окрім вас, звичайно. Тому заборонити вам увійти на територію закладу з рюкзаком за плечима охоронці не мають права. Принаймні через те, що вам не може бути запропоноване їхнє надійне зберігання: комірчини належно не обладнані. Вмійте за себе постояти і не будьте байдужими, ви споживачі і платите за товар, вам повинні забезпечити якісне обслуговування, і у вас є права!
Рейтинг повідомлення: 0