Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської

Увійти через
Реєстрація
 
 
Кінотеатр Палац Кіно ім. О. Кобилянської
 
Адреса: г.Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14
Телефон:  (0372) 52-43-18
Опис кінотеатру
 

Сучасний двозальний кінотеатр. Для комфортного перегляду фільмів в залах предусмотренна система кондиціонування, звукова система Dolby Digital і м'які сучасні крісла.

Кількість залів: 2

Великий зал: 245 місць

Малий зал: 65 місць

Ціна білетів: 30-60 грн

З понеділка по середу в кінотеатрі діють знижки для школярів і студентів, величина яких залежить від формату трансльованого фільму. Крім того, по середах передбачені безкоштовні покази для окремої групи пільговиків. У неї входять пенсіонери, ветерани війни та праці, інваліди. У самій будівлі кінотеатру крім поп-корну і газованої води, можна випити кави і не тільки.

Коментарі
 
Ім’я
25 січня 2015
Ваш коментар
Хто зіграв головну роль у фільмі "Термінатор"?
 
Джордж Клуні
невідомо
Чак Норріс
Кіану Рівз
Арнольд Шварцнегер

Гість
Гість 23 січня 2015 19:28
Добрий вечір, маю питання до адміна. Чи можна купити, або замовити завчасно білети на прем'єру фільму "50 відтінків сірого"? Дуже хочу попасти, але боюсь, що всі білети будуть розкуплені.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Виталий
Виталий 28 листопада 2014 15:40
Впечатления крайне негативные! Между сеансами практически нет перерыва, возле гардероба постоянно толпа людей в очереди стоит, не успеваешь вовремя зайти в зал. В самом зале никто не убирает - попкорн на полу просто как в свинарнике валяется между рядами, соответсвенно и запах! Жесть короче.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 20 жовтня 2014 08:58
Бидлокінотеатр
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 29 вересня 2014 12:56
кінотеатр - лажа! Прийшов на перший сеанс в 10.20, а там  всі (персонал) сплять - сеансу мол не буде, короче фонарь! кінофонарь! Бажаєте лажуху - Вам сюди!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Наташа
Наташа 28 квітня 2014 09:17
Отличный персонал!  Забыли проф фотоаппарат , ребята помогли нам его найти! Спасибо вам огромное. Без этого был бы испорчен День Рождения, а так как приехали в Черновцы праздновать именно его, то и впечатления от поездки было бы осадочное. Еще раз спасибо за Вашу честность и отзывчивость!   А зал, к сожалению, действительно расстроил - кинотеатр где все кресла стоят на одном уровне...первый раз такое видела. Надеюсь сможете изменить это, так как расположение у вас шикарное и есть все шансы быть хорошим кинотеатром. Удачи Вам!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 11 березня 2014 14:11
Чудовий кінотеатр з комфортними місцями, гарним інтернетом і якістю фільмів. Палац О. кобилянськоі найкращий кінотеатр в місті, чистий та доглянуй, але дівчат що продають квитки варто звільнити за хамське ставлення до клієнтів
Рейтинг повідомлення: 0
 
Коля
Коля 15 лютого 2014 07:48
кинотеатр гавно с работающим там быдлом
Рейтинг повідомлення: 0
 
Чернівчанин
Чернівчанин 10 серпня 2013 09:19
Проходите мимо, и не оставляйте денег в этом притоне быдла. Попросил книгу пожеланий и жалоб, дабы написать там мои пожелания по поводу ихнего убогого сайта. В это время ко мне подошла админ, сказала, чтобы я писал разборчиво, не представилась, не поздоровалась, сразу наезд. Затем я сделал замечание, что в книге нет ответов на заявления, на что получил очередной наезд, в духе кто я вообще такой, что им типа пофиг, и я там могу писать что угодно. Ближе к делу, администратор редкое быдло, экран тормозит, в залах между сеансами не убирают, цены - смех и грех. Смотрите кино дома, или в других кинотеатрах. Всем хорошего кино, и удачи, Палацу кино - скорейшего банкротства.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 07 липня 2013 19:53
Кінотеатр отстой, весь фільм я дивився в потилицю хлопця який сидів перед мною(великий зал). Більше туди не піду!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 22 травня 2013 13:36
Самый худший кинотеатр Черновцов. Персонал - бычье. Отношение к клиентам - ужасное. Цены - худшие. Экран и звук - так себе
Рейтинг повідомлення: 0
 
   


Найближчий кінотеатр
Знайти кінотеатр на мапі

Вибір кінотеатру

Закрити
Є що обрати
Оберіть жанр фільму

Є що обрати

Закрити
Зручний час
Вкажіть зручний час

Зручний час

Закрити
Хочу подивитись фільм
Перелік фільмів в прокаті

Хочу подивитись фільм

Закрити
Реклама