Кінотеатр Лейпціг

Увійти через
Реєстрація
 
 
Кінотеатр Лейпціг
 
Адреса: г.Київ, Просп. Леся Курбаса, 8
Телефон:  (044) 407 19 93
Опис кінотеатру
 

До відкриття кінотеатру "Лейпциг", мешканцям м.Києва, а особливо мешканцям Святошинського району, де саме й розташована будівля кінотеатру з метою розширення можливостей культурного відпочинку для всіх вікових категорій, а особливо для молоді завдяки допомоги Київського міського голови Омельченка О.О., заступника київського міського голови Борисова В.Д., депутата Верховної Ради Бондаренка В.Д., голови Святошинської районної адміністрації Мазепи О.В., депутата районної ради Анфілова Ю.В., начальника головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Биструшкіна О.П., начальника головного управління комунальної власності міста Києва Лисова І.В. та інвесторів було проведено ряд робіт, як від заміни обладнання - направлених на відновлення кінотеатру, так і створення комфортних умов для приємного відпочинку відвідувачів кінотеатру.

Кінотеатр „Лейпциг", що знаходиться за адресою пр. 50-річча жовтня, відкриється 26 травня о 19:00 прем'єрним показом фільму „Зоряні війни: Епізод III, помста Сітхів". Для перегляду фільмів буде працювати зал, який має назву на честь Євробачення в Україні - „Європейський зал" який розраховано на 216 місць та обладнано новим екраном „Perlux" та найсучаснішою системою звукового обладнання „Dolby Digital". При перегляді кінофільмів ви маєте змогу оцінити м'які крісла та спеціально для закоханих останній ряд обладнано диваном на двох „Love Seats". До ваших послуг ресторан „Старий Лейпциг", а також на другому поверсі ПОПКОРН-БАР. Завітати до кінотеатру можуть люди з різним достатком, оскільки ціна на квитки в кінотеатрі буде становити від 10 грн. до 35 грн. Інформацію про фільми, що демонструються або будуть демонструватися, ви можете дізнатися з рекламно - поліграфічної продукції ( афіші, стенди, буклети...) та інформаційної служби за телефоном 205-59-58 ( автовідповідач ).

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. До кінця року плануємо відремонтувати і відкрити великий зал на 650 місць. Спеціально для відвідувачів буде встановлено розважально - ігрові автомати, та багато інших розваг, про які ми Вам розповімо пізніше.

Особисто ознайомитися з роботою директора кінотеатру „Лейпциг" Лагоди М.М. і його колективу може кожний бажаючий. Ласкаво просимо до нашої дружньої сім'ї на приємний перегляд фільмів.

З повагою, колектив кінотеатру „Лейпциг"

Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2015
Ваш коментар
Яка вода?
 
суха
Квадратна
зибуча
мокра
залізна
тверда

Підписатися на обговорення
Мария
Мария 03 травня 2015 18:53
Мне все нравиться,хожу в этот кинотеатр каждые выходные!!!Качество отличное)Цены конечно на еду,попкорн и т.д. высокие очень!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 16 квітня 2015 11:39
Спасибо тому,кто делает сеансы в Лейпциге.Всегда очень удобное время,что для фильмов ,что для мультов. И репертуар на ура.Только из-за этого и ходим,хотя ближе ехать в Большевик.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 11 квітня 2015 05:50
Скажите пожалуйста, на 11 апреля фильмов нет?
Рейтинг повідомлення: 0
 
ygeller
ygeller 16 березня 2015 14:22
Здравствуйте! Я ходила на фильм 02.03 , специально взяла билеты ближе к кондиционерам, мало того что они не работают так ещё и дверь открывают на распашку,  делая сквозняк!!  И это с тем что на улице была синусовая температура!  Вообщем весь фильм мерзла, потом неделю дома сидела, а кашляю до сих пор!!!
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гость
Гость 12 лютого 2015 16:01
Как забронировать билеты?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Лилия
Лилия 12 лютого 2015 10:42
Вчера на сайте стоимость сеанса была указана как 20-40 грн., но в реальности на кассе мы купили билеты по 60 грн (это первый ряд!!!!). Нет пропорции цены и качества! Я не против 60 грн платить за сеанс, то мне ужасно не понравилось наличие ложной инфо на сайте кинотеатра( Последний мой визит!
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гость
Гость 19 грудня 2014 08:31
Отличный кинотеатр! В красном и синем зале картинка отличная. 50 грн. за примеру дешевле ни где нет. Расположение тоже очень удачное. есть чем заняться до и после сеанса.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 09 грудня 2014 08:22
Цени фанатичние, 50  гривень для Лейпцига више потолка.Качество ужасное.Пошли в какойто малий зал дак там смотреть нельзя такое ужасное качество и уши закладивает от шума. Одним словом кинотеатр ОТСТОЙ.За такие деньги лучше ехать в центр
Рейтинг повідомлення: -1
 
OCTPIB
OCTPIB 04 грудня 2014 12:29
Гость 21 июля 2014 14:14
указанный номер  (044) 205 59 58 - говорят "внешпосылторг". исправте
Прогресс ))) раньше к нам на квартиру попадали...
Рейтинг повідомлення: +1
 
sv19
sv19 11 листопада 2014 16:01
Ка для Борщаговки хороший кинотеатр. Цены без фанатизма, плюс есть дни зрителя по средам. Качество картинки и звука  лично меня полностью устраивают, да и домой добираться не далеко.
Из минусов... ну, это не в кинотеатре дело, а в контингенте зрителей... самый стандартный контингент в спальном районе города...
Рейтинг повідомлення: -1
 
   


Найближчий кінотеатр
Знайти кінотеатр на мапі

Вибір кінотеатру

Закрити
Є що обрати
Оберіть жанр фільму

Є що обрати

Закрити
Зручний час
Вкажіть зручний час

Зручний час

Закрити
Хочу подивитись фільм
Перелік фільмів в прокаті

Хочу подивитись фільм

Закрити
Реклама