Інтерв'ю

Увійти через
Реєстрація
 
Інтерв'ю
RSS
 
 Алік Шпилюк: «Фелікс» витонченіше «Оскара»

Як відомо 10 грудня 2016 року в польському Вроцлаві, що є в цьому році Європейської Столицею Культури, пройшла 29-а церемонія вручення премії Європейської Кіноакадемії, яка раніше носила ім'я Фелікс. Кореспондент kino-teatr.ua зустрівся з одним з українських кіноакадеміків Алік Шпилюк, щоб дізнатися подробиці з перших вуст. Пропонуємо вашій увазі короткий запис цієї розмови.

 
 Олександр Шапіро: Кіно - це практична філософія

1 грудня в український прокат виходить нова стрічка Олександра Шапіро, який вже встиг цілком обгрунтовано отримати статус провідного українського режисера-автора. Напередодні релізу стрічки «8» в 15-ти українських містах кореспондент національного порталу kino-teatr.ua поговорив з Олександром про те як «8» перетворюється на шість, процес створення однойменного фільму і хасидизм. Пропонуємо вашій увазі короткий запис цієї розмови.

 
 Жоель Шапрон: Про кіно, кінотеатрах і не тільки

28 жовтня 2016- го року в київському кінотеатрі «Київ» - головному фестивальному центрі 46-го МКФ «Молодість» - пройшла презентація книги Жоеля Шапрона і Прісілли Жессаті «Французький кінотеатр - аншлаг довжиною в століття». Представив книгу українській публіці один з авторів - Жоель Шапрон, кінознавець, історик кіно, фахівець з міжнародних зв'язків, організатор кінопроцесу, референт Каннського кінофестивалю за фільмами країн колишнього СРСР, кавалер ордена Мистецтв і літератури Франції. Месьє Шапрон знайшов час у своєму щільному графіку для бесіди з кореспондентом національного порталу kino-teatr.ua.

 
 «Віллі Перший»: успіх на чотирьох

Завершальним фільмом повнометражного конкурсу 46-ї «Молодості» стане французька стрічка «Віллі Перший» від квартету молодих режисерів в складі Людовіка і Зорана Букерма, Юго Тома і Маріель Готьє.

 
 Антельм Відо: Одеса – міфічне місто

Незважаючи на вкрай напружений робочий графік підчас проведення 7-го Одеського Міжнародного Кінофестивалю його програмний директор Антельм Відо знайшов час зустрітися з кореспондентом порталу kino-teatr.ua і розповісти про своє захоплення Танжером та Одесою, захват від Майдану та плани на майбутнє.

 
Пшемислав Новаковськи: Після "Пакту" - "Лемберг"

В рамках нової програми Одеського МКФ "Серіали!" було показано 2 перші серії польського серіалу "Пакт" від компанії HBO Europe. Кореспондент порталу kino-teatr.ua поспілкувався з автором сценарію цього серіалу Пшемиславом Новаковськи. Пропонуємо вам запис цієї бесіди (мовою оригіналу).

 
Андре Маркон: Одеса - місто з неймовірним шармом

Фільмом відкриття 7-го Одеського Міжнародного кінофестивалю була нова стрічка французького режисера Ксавьє Джаннолі "Маргарита", яка 28 липня виходить в український прокат. На фестивалі стрічку представляв Андре Маркон, який зіграв одну з головних ролей - чоловіка головної героїні у виконанні знаменитої француженки Катрін Фро. Месьє Маркон знайшов можливість зустрітися в одеському готелі "Брістоль" з кореспондентом національного порталу kino-teatr.ua та відповів на декілька питань. Пропонуємо до вашої уваги запис цієї бесіди.

 
Міхаіл Сєгал: Все в одному

Російський режисер, сценарист, письменник та кліпмейкер Міхаіл Сєгал входив до складу Міжнародного журі Національного конкурсу 7-го Одесткого МКФ. Він знайшов час в своєму щілкному фестивальному графіку, щоб зустрітися з кореспондентом порталу kino-teatr.ua в одеському готелі "Брістоль" та розповісти про своє бачення сучасного кінематографіста, про те, як народжуються фільми та про Одесу. Пропонуємо запис цієї бесіди до вашої уваги (наводиться мовою оригіналу).

 
 Алекс ван Вармердам: Київ – дуже світле місто

Наприкінці квітня в кінематографічному житті України відбулася яскрава подія: відкривати свою першу в Україні ретроспективу до Києва приїхав культовий голландський режисер Алекс ван Вармердам (далі – АВВ). І приїхав не один, а зі своїм братом Марком (МВВ), який є незмінним продюсером фільмів та вистав свого брата. 26 квітня в київському готелі Radisson Blu Podil відбулася бесіда з братами ван Вармердамами, в якій взяв участь і кореспондент національного порталу kino-teatr.ua. Пропонуємо до вашої уваги запис цієї цікавої бесіди.

 
 Луї Гаррель: Я приречений на розчарованість самим собо

7 квітня на екрани України виходить дебютна повнометражна стрічка відомого французького актора Луї гарреля «Два друга». Кореспондент національного порталу kino-teatr.ua зустрівся з режисером-дебютантом в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand і поговорив з ним про творчі шукання та про якості артистичної натури.