Джей Ді Захаріас: "До слов'ян ставляться без довіри"

Увійти через
Реєстрація
 
Джей Ді Захаріас: "До слов'ян ставляться без довіри"
 
Новини: Джей Ді Захаріас: "До слов

Сьогодні все частіше і частіше в титрах кінофільмів зустрічаються українські імена - від менеджерів до режисерів. На жаль, не багатьом з наших співвітчизників вдається репутаційно закріпитися на заході, адже довіра до людей з СНД - явище дуже рідкісне. А якщо мова йде про "російського/українського продюсера", то і зовсім негативне. На щастя, є люди, які, незважаючи на сформований стереотип про наших фахівців, довели протилежне.

Одним з небагатьох, хто закріпився в кіно і щорічно, проект за проектом, формує нове ставлення до кінофахівці з СНД, став україно- американський продюсер і фахівець з комп'ютерної графіки Джей Ді Захаріас.

- "Джей Ді Захаріас" це псевдонім? Яке ваше справжнє ім'я?


- Джей Ді - скорочення від Жан Даніель. Це моє творче ім'я, але, в той же час, я не можу сказати що воно несправжнє, воно також в моєму паспорті і моєму повсякденному житті. Так називають мене батьки і моя дружина. Якщо вас цікавить, чому я взяв саме таке ім'я, то можу сказати, що були й особисті, і професійні причини. Особисті залишимо, а от про професійні можемо поговорити. У кінобізнесі до людей слов'ян (не будемо брати до уваги поляків, а візьмемо росіян і українців) ставляться дуже упереджено і без довіри. Тому потрібно було щось зробити, щоб не тільки бути західною людиною, але і носити західне ім'я.

- Нам відомо що ви зараз працюєте в США. Де ви працювали до цього?


- Чому б Вам не запитати для початку, чим я займаюся? Я живу в Лос -Анджелесі, але працюю я по всьому світу - в основному це комп'ютерна графіка для кіно і продюсування кінофільмів. Кіно - дуже інтернаціональний вид діяльності, і не важливо, де ви знаходитесь. Можна жити в США, а діяльність вести в Москві. Я не можу сказати що я багато де працював до сфери кіно, але займався музикою, модою, був рекламістом.

- Переїхати в Америку було вашою мрією? Як ви опинилися там?

- Я, як будь-який турист, хотів просто подивитися, що таке США. І коли побував в ЛА, зрозумів, що це місто мені рідне. Звичайно, як і будь-який чоловік, я розумів, що я повинен бути там, де моя професія, а де ж бути людині, що займається кінодіяльністю, якщо не в Голлівуді, Парижі чи Лондоні?

- З якими труднощами довелося зіткнутися при переїзді? Оформлення документів, візи?

- Дивлячись про яку візі йдеться. Якщо ви хочете мати вид на проживання, то ваш адвокат допоможе вам вирішити питання з документами залежно про роду вашої діяльності. Для того, щоб отримати за допомогою адвоката візу артиста як вид на проживання, треба щось із себе представляти, бути на рівні, чим би ви не займалися.

- Якщо порівняти роботу в Україні і в США, де сприятливіші умови, чи вище чи оплата і скільки взагалі коштує життя в Америці?

- Рівень життя в США значно дешевше, ніж в Україні, наприклад, моя машина в США коштує 25 тисяч доларів а в Україні 75 тисяч. Ось вам і різниця рівня життя. Я не знаю, як на рахунок оплати праці в конкретному співвідношенні, але я думаю, що мінімальна заробітна плата в США більше двох-трьох тисяч доларів. Не можу точно сказати.

- Як ви облаштовувалися? Скільки, наприклад, коштує оренда житла?

- Оренда житла, з точки зору споживача, звичайно, порядком вище ніж в Україні, але життя якісно вище, тому ви знаєте, за що платите. Я думаю, що гарний будинок для середньої сім'ї з чотирьох осіб коштуватиме близько двох з половиною тисяч доларів на місяць.

- Ви переїхали з сім'єю? Як вони адаптувалися в новому місці? Як американці ставляться до іммігрантів?

- Америка - це країна іммігрантів. Тут немає різниці, татарин ти чи єврей. Усі рівні. Моя дружина, звичайно, ще адаптується, тому що для неї все нове, але вона тримається дуже добре.

- Чим займаєтеся у вільний час?

- Я роблю близько десяти-п'ятнадцяти фільмів на рік, і, як ви можете собі уявити, часу у мене вільного немає взагалі. Але якщо він  є, я читаю і, звичайно ж, дивлюся кіно. Я дуже люблю документалістику.

- Що можете порадити людям, які хочуть переїхати в Штати?

- Для початку подумайте, навіщо вам це, хто ви і чим ви будете тут займатися.

Юрий Шевченко 21 січня 2014
Коментарі
 
Ім’я
24 квітня 2017
Ваш коментар
Що твердіше: вода або камінь?
 
"залізний" Арні
пластмаса
камінь
дерево
вода

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 15 жовтня 2015 19:41
Гость 01 ноября 2014 03:25
Гость 21 января 2014 18:38
Как себя не назови - Джей Ди или Джей Ло, всё равно ты в Голливуде русское лайно!

не русское а Украинское! не стоит путать;-)

не украинское , а даунбасское. луГандонское
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 01 листопада 2014 03:25
Гость 21 января 2014 18:38
Как себя не назови - Джей Ди или Джей Ло, всё равно ты в Голливуде русское лайно!

не русское а Украинское! не стоит путать;-)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Вячеславсть
Вячеславсть 06 лютого 2014 13:43
Да и это есть действительно свободная страна. И халявщиков в этой стране никто не кормит. И если работаешь так работаешь на себя а нена какой-то коллектив  который превращается в стадо дармоедов .Яприветсвую Вас Юрий и желаю Вам успеха .Суважением Вячеслав.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость А.В.Г.
Гость А.В.Г. 04 лютого 2014 18:08
Я делаю около десяти-пятнадцати фильмов в год
Судя по всему, инкогнито: на Кинопоиске в фильмографии Жана Даниеля Захариаса целых 3 фильма. В "Ломбарде" (2013) Ж.Д.З. исполнил эпизодическую роль, в "Тенях незабытых предков" (2013) он продюсер, как и в заявленном на 2015-й "Шенгене".
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 21 січня 2014 18:38
Как себя не назови - Джей Ди или Джей Ло, всё равно ты в Голливуде русское лайно!
Рейтинг повідомлення: -2
 

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

85
42679

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

79
15561

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

104
14959

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

112
14392

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

109
14163