Джейк Джилленхол:Я побував на 50 чергуваннях з поліцією

Увійти через
Реєстрація
 
Джейк Джилленхол:Я побував на 50 чергуваннях з поліцією
 
Новини: Джейк Джилленхол:Я побував на 50 чергуваннях з поліцією

Картина «Патруль», вийшовши в американський прокат зробила те, що рідко вдається низькобюджетним фільмам - в свій перший уїк-енд прокату фільм зібрав касу, яка перевищила його бюджет: при 12 мільйонах доларів, витрачених на зйомки, картина зуміла зібрати 13 мільйонів доларів. Свою лепту у це вніс актор Джейк Джилленхол, улюбленець аудиторії після низки успішних проектів. Більше про свою роботу над «Патруль» Джиленхол розповів в інтерв'ю ресурсу Moviefone.

- Здається, ніколи раніше ми не бачили фільмів про поліцію від першої особи.

Суть фільму в тому, що глядачі можуть відправитися на чергування разом з двома поліцейськими, впізнати їх як людей, поглянути на їхнє життя зсередини і зрозуміти, як це - бути поліцейським. Ось що, на мій погляд, робить фільм оригінальним.

- Чи доводилося вам тримати камеру, коли зйомка йде від першої особи?

Так, я знімав кожен день.

- Невже ви також виїжджали патрулювати з поліцією?

Ми брали участь у чергуваннях Департаменту поліції Лос-Анджелеса, з Шерифським департаментом та Департаментом поліції Інглвуд впродовж 5 місяців, десь 2-3 рази на тиждень. Чергування тривали десь по 12 годин, частенько закінчуючись о 4:00 ранку. Підготовка включала тактичні та бойові тренування зі справжніми боєприпасами. Друг Дейва Еєра - власник школи самбо, так його учні віком від 14 до 20 років непогано надирали нам зади. До всього цього додайте звичайні репетиції і час, необхідний для знайомства з колегами, щоб впізнати один одного краще.

- І як працюють ці чергування? Чи часто поліцейські їздять з акторами?

Ні (сміється). Коли актори кажуть, що вивчали патрулювання, найчастіше це означає, що виїжджали вони не більше пари разів. Майкл і я побували десь на 50 чергуваннях, постійно змінюючи напарників, а потім повертаючись до колишніх. Двоє хлопців з поліцейських тепер стали моїми близькими друзями. Можливо, я і помиляюся, але жодного разу не чув від інших акторів подібних розповідей.

- Чи довелося зіткнутися зі скепсисом з боку поліцейських, коли ви вперше з'явилися? Начебто, «А ось і кінозірка, яка намагається зображати копа»

Ще б! Правда, у Девіда Еєра багато зв'язків у цій сфері. Тому, завдяки йому, наші напарники були спочатку досить відкриті, але знадобився якийсь час, щоб ми змогли вибудувати відносини зі справжньою довірою.

- Після виходу фільму «Морпіхи» (2005), подейкували, що ви «йдете проти свого образу». Але пізніше, ще й з виходом картини «Брати», а тепер і «Патруля», ви відчуваєте, що зараз потрапляєте в цей типаж частіше?

Мене цікавить все, до чого лежить серце. Мені подобається різноманітність, це те, що мене заводить. Не можу сказати, що шукаю щось специфічне, мені хочеться працювати з хорошими акторами - людьми, які повністю віддаються роботі і дисципліновані. Зазвичай, після того, як ти зіграєш у фільмі одного типу, всі вважають, що ти повинен грати тільки такі ролі. Тож, не так вже й багато креативності в нашому настільки креативному середовищі. 

Катя Зиновьева 27 вересня 2012
Коментарі
 
Ім’я
25 квітня 2017
Ваш коментар
Яка вода?
 
суха
Квадратна
залізна
мокра
тверда
зибуча

Підписатися на обговорення

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

85
42683

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

79
15564

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

104
14961

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

112
14394

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

109
14165