Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

Увійти через
Реєстрація
 
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм
 
Новини: Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної жіночої ролі Марина Петренко, що склала тандем Сергію Безрукову, поділилася з порталом kino-teatr.ua своєю думкою про виконану роботу. «Ми зняли чесний фільм», - стверджує вона, додаючи, що особисто для неї нові «Джентльмени» стали серйозним кроком у кар"єрі.


- Які основні відмінності між новою і радянською версіями «Джентльменів удачі»?

- Нова версія буде більш динамічною, тому що, як усі розуміють, сучасна молодь не любить дивитися довгий кадр у фільмах. Вони заздалегідь розуміють, що буде, у них кліпова свідомість. Сцени в нашому фільмі будуть повторюватися зі старого, але в них набагато більше динаміки. Історія теж залишається колишньою - людину, яка дуже схожа на лиходія, інтегрують в бандитську зграю, а все інше - зовсім нова історія. Наприклад, мого персонажа до цього у фільмі не було. Був старший лейтенант Славін, а зараз буде Славіна, моя героїня. Завдяки цьому додається і лірична лінія.


- Розкажіть нашим читачам про свого персонажа.
- Вона інтегрує героя в бандитську зграю. Між ними все починається з конфлікту, але закінчиться добре (авт. - сміється). У перебігу фільму вона буде змінюватися. На початку фільму в неї є багато принципів, вона завжди діє за статутом. Але коли Славіна стикається з реальним життям, вона розуміє, що є принципи і статут, а є людський фактор, і їй доводиться робити вибір. Але все закінчиться добре і всі будуть щасливі.

- Чи дивилися ви інші римейки, за типом «Службового роману», і як до них ставитеся?
- На жаль, «Службовий роман. Наш час» я не бачила, але в цілому ставлюся до рімейку нормально. Адже це новий погляд на фільм, спроба обіграти його по-новому. У тій же Америці щорічно знімають масу рімейків і глядачі дивляться їх, а потім вирішують, що ж їм більше подобається - нова або оригінальна версія. У людей є можливість порівняти, і далеко не завжди нове - це погано. У нас чомусь прийнято вважати, що якщо перезняли старий фільм, то це робить замах на його славу. Ні, старий фільм ніхто не закриває, він залишається. Просто є можливість подивитися нову версію.

- Як вам працювалося з Тимуром Бекмамбетовим?
- Знаєте, це було чудово, тому що мені досить спонтанно зателефонували і запропонували прийти на проби на цей проект. Я, звичайно, пройшла, і було якесь довге мовчання, тому що шукали головного героя. Довго не могли знайти. У підсумку, знайшли все того ж головного героя (Авт. - сміється).

- Вас надихнула ідея попрацювати з Безруковим?
- Якщо до роботи з ним я не розуміла, чому всі в такому захваті від нього, то пізніше погодилася з ними. Сергій Безруков на знімальному майданчику викладається на 200%, він не вимикається з роботи. До того ж, з ним дуже приємно спілкуватися. Він - професіонал. Він буквально хворіє своєю роботою, і, на жаль, у нас мало людей, які цим заражені. Я розумію, чому кожен режисер намагається роздобути Безрукова - він не дає собі халтурити, він не розслабляється ні на секунду.

- Улюбленці російських проектів Бекмамбетова переходять і в його закордонні проекти. Чи надходили такі пропозиції від постановника вам?
- Подивимося (Авт. - сміється).

- Чим для вас особисто стали нові «Джентльмени удачі»?
- Це великий крок для мене. Та й сама можливість попрацювати з таким режисером і такими акторами - це просто неймовірно, мені було дуже приємно з ними працювати. Це такий досвід, який нікуди не подінеш. Спочатку в мене були певні складнощі, тому що я була чи не єдиною жінкою на майданчику. При цьому, у всіх них гарне почуття гумору і вони вміють працювати в комедії. А для мене цей жанр був абсолютно новим і я розуміла, що я не повинна бути гірше. Мені доводилося працювати удвічі більше, щоб відповідати їм. Я стежила за тим, щоб всім було комфортно зі мною на майданчику.

- Ваш особистий прогноз щодо комерційного успіху фільму.
- Комерційний успіх, думаю, буде. У нас все ще не дуже люблять римейки, але все ж залишається наше сарафанне радіо - люди йдуть на фільм, він їм подобається і вони радять його знайомим. Наш фільм зроблений чесно - всі працювали над ним дуже важко і чесно, тому успіх буде. 

Катя Зиновьева 26 жовтня 2012
Коментарі
 
Ім’я
24 квітня 2017
Ваш коментар
Якого кольору трава?
 
помаранчевого
Червоного
чорного
Синього
Коричневого
Зеленого

Підписатися на обговорення
Гость3
Гость3 03 січня 2013 16:59
мозгов нет вот и воруют чужие идеи.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 30 грудня 2012 11:17
Гіс 25 листопада 2012 14:05
ЧесТний фільм... - авторе, пишіть на тій мові, яку ви гарно знаєте. Якщо не знаєте жодної, то не пишіть зовсім.
В українській мові таки ЧЕСНИЙ 0 написано все правильно ))
Рейтинг повідомлення: +1
 
Олька
Олька 17 грудня 2012 17:43
цікаво побачити того, хто заплатить гроші щоб ЦЕ подивитись у кінотеатрі чи на DVD.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Синефил
Синефил 11 грудня 2012 22:40
Это фильм на который глупо делать ремейк!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 25 листопада 2012 14:05
ЧесТний фільм... - авторе, пишіть на тій мові, яку ви гарно знаєте. Якщо не знаєте жодної, то не пишіть зовсім.
Рейтинг повідомлення: +2
 
Гость
Гость 16 листопада 2012 21:41
римейки делают на фильмы где появились новые технологии и где можно отснять лучше те или иные сцены, а в Джентельменах Удачи никаких спецефектов нет.  так что я не ройду на этот фильм тоже.
Рейтинг повідомлення: +1
 

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

85
42679

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

79
15561

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

104
14959

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

112
14392

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

109
14164