Майкл Бей

Увійти через
Реєстрація
 

Майкл Бей
 
Персона - Майкл Бей
Майкл Бей (Michael Bay)
Дата народження: 17 лютого 1965 1965-02-17
Біографія
 

Американський режисер і продюсер. 

Народився в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США. Повне ім'я - Майкл Бенжамін Бей

Виховувався прийомними батьками. Навчався в Художньому коледжі дизайну в  Пасадені і закінчив університет Уеслі. 

Пізніше почав роботу в індустрії музичного кліпмейкерства і працював над кліпами таких музикантів, як Міт Лоф, Річард Маркс, Донні Осмонд, Лайонел Річі і Тіна Тернер. Крім того, він займався зйомками рекламних роликів для безлічі великих компаній, в числі яких були Nike, Reebok, Budweiser і Coca-cola. 

Першим фільмом, режисером якого став Майкл Бей, була картина "Погані парубки" (1995), що дістала схвалення глядачів і фінансовий успіх. Другий проект режисера - "Скеля" (1996) - також виправдав вкладені в нього гроші і визначив подальший творчий напрям постановщика - Бей став спеціалізуватися на високобюджетних бойовиках. 

Картини Майкла Бея популярні завдяки неймовірній кількості вибухів, красивим спецефектам, незвичайним креативним зйомкам і високому темпу дії. 

Серед інших робіт Майкла Бея такі картини як "Армагеддон" (1998), "Перл Харбор" (2001), "Погані парубки 2" (2003), "Острів" (2005), "Трансформери" (2007), "Трансформери: Помста занепалих" (2009), "Трансформери 3" (2011) та інші.

Нещодавно Бей і Wydncrest Holdings придбали компанію Digital Domain Джеймса Кемерона і Стена Уінстона, що займається спецефектами. Крім того він створив кампанію Platinum Dunes, яка займається продюсуванням фільмів жахів.

У 1995-м році Бей був нагороджений Гільдією режисерів Америки, як "Режисер року". В різний час вигравав безліч премій MTV Video Music Awards.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.5 / 10 Голосів: 11
Коментарі
 
Ім’я
27 квітня 2017
Ваш коментар
Яке з водоймищ більше?
 
канава
Море
болото
Океан
Озеро
Калюжа

Підписатися на обговорення