Расселл Кроу

Увійти через
Реєстрація
 

Расселл Кроу
 
Персона - Расселл Кроу
Расселл Кроу (Russell Crowe)
Дата народження: 07 квітня 1964 1964-04-07
Біографія
 

Австралійський актор. 

Народився в місті Велінгтон (Нова Зеландія) в сім'ї  пов'язаній з шоу бізнесом. Дід Рассела, Стен Веміс, був лауреатом кінематографічної премії Другої Світової Війни, а батьки - Алекс і Джоселін - також були тісно пов'язані зі світом кіно і телебачення. Коли Расселу було 4 роки, сім'я переїхала до Сіднея. Вже тоді майбутня зірка постійно знаходився в епіцентрі шоубізнеса. 

Перша робота Кроу на австралійському телебаченні відбулася в шоу "Спайфорс". Рассел Кроу в 14 років повернувся на батьківщину до Нової Зеландії, де продовжив своє навчання в школі. Тут він познайомився з Діном Хохраном, і незабаром вони заснували рок-групу "Римські забави". Рок-зіркою стати в Рассела Кроу не вийшло, так що доводилося заробляти на життя іншими способами. 

Расселу Кроу, коли йому було 19 років, запропонували роль в "The Rocky Horror Show". З 1986 по 1988 рік Рассел взяв участь приблизно у 415 програмах цього шоу. В той же час він був зайнятий і на інших роботах - був офіціантом і вуличним актором в Кінгс Крос у Сіднеї, а потім почав приходити на різні проби у кіно. Після зйомок в серіалі "Сусіди" (Neighbours), Рассел Кроу був запрошений в картину "Полонені сонця" (Prisoners of the Sun, 1990). Правда великий успіх прийшов до нього лише в 25 років, коли Джордж Огілві відібрав його на головну роль в кінофільм "Перехрестя" (The Crossing). 

Не дивлячись на те, що за фільм "Доказ" (1991) Кроу був удостоєний премії Австралійського кіно інституту як кращий актор другого плану, по справжньому знаменитим він відчув себе лише після того, як в 1992 на екрани вийшла стрічка "Скіни". За цю роль Кроу був удостоєний премії Австралійського кіно інституту, а також Австралійської Гільдії Кінокритиків як кращий актор. 

Кертіс Хенсон, який був вражений грою Кроу в "Скінах", запросив Рассела Кроу в свій оскароносний фільм "Секрети Лос-Анжелеса" (1997) на одну з головних ролей. Після "Секретів Лос-Анджелеса" на Рассела Кроу посипалися багаточисельні пропозиції.

Кроу отримав дві номінації на "Оскар" за роль математика Джона Неша у фільмі Рона Ховарда "Ігри розуму" (2001) і роль в картині "Своя людина" (1999). У 2000 році він отримав "Оскар" за роль полководця Максимуса в історичному фільмі "Гладіатор".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 7
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
29 квітня 2017
Ваш коментар
Якого кольору трава?
 
помаранчевого
чорного
Синього
Зеленого
Коричневого
Червоного

Підписатися на обговорення