Роберт Де Ніро

Увійти через
Реєстрація
 

Роберт Де Ніро
 
Персона - Роберт Де Ніро
Роберт Де Ніро (Robert De Niro)
Дата народження: 17 серпня 1943 1943-08-17
Посилання: Фан-клуб
Посилання: Фан сайт
Біографія
 

Американський актор, режисер і продюсер. Повне ім'я - Роберт Маріо Де Ніро-молодший. Де Ніро вважається одним з талановитіших акторів свого часу, перш за все за його багатолітню співпрацю з режисером Мартіном Скорсезе. Сам він вважає себе італо-американцем, хоча італійське коріння має лише його дідусь по батьківській лінії. У 1966 році Роберт дебютує у фільмі Брайана Де Пальми "Весільна вечірка".

Проте першою помітною роллю актора стала участь у фільмі, присвяченому бейсболу — "Bang the Drum Slowly" у 1973 році. У цьому ж році на екрани виходить фільм "Злі вулиці". Цей фільм став першою спільною роботою Роберта з Мартіном Скорсезе. У 1974 році Де Ніро отримує премію "Оскар" за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі Френсіса Форда Копполи "Хрещений батько 2" по мотивах книги Маріо Пузо. Чергова спільна робота з Мартіном Ськорсезе отримала назву "Raging Bull".  Ця роль принесла акторові "Оскар" у номінації краща чоловіча роль.

Незабаром Де Ніро отримує чергову номінацію "Оскар" за кращу чоловічу роль у фільмі Пенні Маршалла "Пробудження"(1990). У 2002 році як режисер Роберт приступає до зйомок епосу "The Good Shepherd".

У 2003 році за заслуги перед кіноіндустрією Роберт отримує почесну премію "Оскар" за вклад в історію кіно.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.8 / 10 Голосів: 8
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
29 квітня 2017
Ваш коментар
Скількі буде два помножено на два?
 
сім
чотири
два
шість
один
вісім

Підписатися на обговорення
Світлана Л.
Світлана Л. 11 жовтня 2016 12:30
Дивилася Малавиту раніше, але без ентузіазму) М.Пфайффер, як на мене, краща з Аль Пачіно. Потрапила під чарівність актора Р. Де Ніро при перегляді фільму Стажер (2015р). Яка прекрасна енергетіка у талановитої людини! Чудовий дует з молодою Енн Хетеуей! Почитала в інеті-все хвалять фільми  "Пробудження, ХХ століття, Хрещений батько, Одного разу в Америці". Варто подивитися)
Рейтинг повідомлення: 0