Кинотеатр 5 элемент

Войти через
Регистрация
 
Кинотеатр 5 элемент
 
Адрес: г.Ужгород, ул. Легоцкого 19а
Телефон:  066 591 69 27
Официальный сайт
Описание кинотеатра
 

"Пятый элемент" - первоклассный 3D кинотеатр, который соответствует мировому уровню техники, дизайна и сервиса. Мы единственный кинотеатр в Ужгороде и районе, в котором установлено цифровое оборудование: проигрыватель и цифровой кинопроектор, отвечающие требованиям DCI. Кинотеатр расположен на третьем этаже ТРЦ "TOKYO".

Комментарии
 
Имя
24 июня 2017
Ваш комментарий
Какая вода?
 
сухая
мокрая
твердая
сыпучая
железная
квадратная

Подписаться на отзывы
Гість
Гість 14 марта 2015 07:50
Прошу вибачення за попередній коментар. Це наклеп. Камери схову в кінотеатрі дійсно є, а події описувалися особою, яка навіть не була присутня при виникненні "конфлікту". Дякую керівництву кінотеатра "5 елемент" за людяне ставлення і вирішення ситуації!
Рейтинг сообщения: 0
 
Гість
Гість 14 марта 2015 07:50
[/QUOTE] Камеры хранения есть (закрываются ключом), причем вы сумку стали, а рюкзак категорически отказались.На кассе висит закон президента "О не допущении терроризма", в котором четко написано, что проход с объемными сумками и пакетами ЗАПРЕЩЕН! Кинотеатр это культурное заведение, а не пропускной пункта где должны досматривать ваши вещи. Уважайте труд персонала и соблюдайте правила и законы![/QUOTE]
 
Прошу вибачення за попередній коментар. Це наклеп. Камери схову в кінотеатрі дійсно є, а події описувалися особою, яка навіть не була присутня при виникненні "конфлікту". Дякую керівництву кінотеатра "5 елемент" за людяне ставлення і швидке вирішення ситуації!
Рейтинг сообщения: 0
 
Гость
Гость 13 марта 2015 08:08
Гість 02 марта 2015 15:34
На днях мали дуже неприємні враження від кінотеатруNot so( Купили квитки за дві (!) години до сеансу, сиділи в холі - ніхто не звертав на нас уваги. Коли прийшов час заходити в кінозал - виявилося, що хлопцеві з сумкою зайти не можна- треба залишити в холі (бо камер схову, як виявилося, в кінотеатрі немає). Нести відповідальність за наші речі ніхто, звісно ж, не мав бажання. Ми запропонували показати вміст сумки і зайти, якщо в ній не виявться нічого небезпечного, але охоронець сказав здавати квитки. Ніякого копромісу нам не запропонували. Камеры хранения есть (закрываются ключом), причем вы сумку стали, а рюкзак категорически отказались.На кассе висит закон президента "О не допущении терроризма", в котором четко написано, что проход с объемными сумками и пакетами ЗАПРЕЩЕН!
Можливо, персонал просто хотів додому, бо сеанс був на 22:30, а окрім нас на нього чекали всьго троє людей.
Це був наш перший і останній візит в 5 елемент.
Камеры хранения есть (закрываются ключом), причем вы сумку стали, а рюкзак категорически отказались.На кассе висит закон президента "О не допущении терроризма", в котором четко написано, что проход с объемными сумками и пакетами ЗАПРЕЩЕН! Кинотеатр это культурное заведение, а не пропускной пункта где должны досматривать ваши вещи. Уважайте труд персонала и соблюдайте правила и законы!
Рейтинг сообщения: 0
 
Гість
Гість 02 марта 2015 15:34
На днях мали дуже неприємні враження від кінотеатруNot so( Купили квитки за дві (!) години до сеансу, сиділи в холі - ніхто не звертав на нас уваги. Коли прийшов час заходити в кінозал - виявилося, що хлопцеві з сумкою зайти не можна- треба залишити в холі (бо камер схову, як виявилося, в кінотеатрі немає). Нести відповідальність за наші речі ніхто, звісно ж, не мав бажання. Ми запропонували показати вміст сумки і зайти, якщо в ній не виявться нічого небезпечного, але охоронець сказав здавати квитки. Ніякого копромісу нам не запропонували.
Можливо, персонал просто хотів додому, бо сеанс був на 22:30, а окрім нас на нього чекали всьго троє людей.
Це був наш перший і останній візит в 5 елемент.
Рейтинг сообщения: 0
 


fk tw G+