Рецензии на фильм Аутсайдеры


Герої нашого часу Рецензия на фильм

Як часто можна побачити фільми, які надихають? Про людей, які б на своєму прикладі показували, як можна досягти вершин у своїй справі. Про героїв, які існували в реальності, а не на папері. І щоб в історію на екрані можна було повірити. І щоб герої не нагадували експонати із музею воскових фігур. І щоб кіно захоплювало, а не викликало сонливість. А ще бажано, щоб залишало лише позитивні враження, а не відчуття нестерпності буття… Можливо, забагато вимог до фільмів? Аж ніяк. Бо прикладом стрічки, яка по всім параметрам відповідає цим вимогам, є «Аутсайдери» (Ford v. Ferrari).

18 ноября 2019  2320

Ford проти Ferrari Рецензия на фильм

Фільми про гонки володіють однією дивовижною властивістю. Вони переносять глядача із залу кінотеатру за кермо спортивної машини, розжарюючи його нерви, немов шини автомобіля, а тіло змушують потіти і рухатися в різні боки при кожному ризикованому повороті. Останньою стрічкою, що викликала подібний ефект, була спортивна драма Рона Говарда «Гонка» (2013), але, здається, у неї з'явився гідний конкурент.

18 ноября 2019  2432

Чисто американское кино Рецензия на фильм

Режиссер Джеймс Менголд снял «Аутсайдеров» (в оригинале – «Форд против Ферраи»), кино, которое возможно только в Америке, где автомобили возведены в ранг культа и являются неотъемлемой частью американского самосознания.

12 ноября 2019  3999

Добавить рецензию