Фильм Бесславные крепостные


Безславні кріпаки
Год:  2020
Страна:  Украина
Режиссеры:  Роман Перфильев
Студия:  Star Media, Kristi Films
Жанр:  комедия, приключения, экшн
Бюджет:  27.07 млн. грн.
Премьера (в Украине):  24.12.2020
Премьера (в мире):  24.12.2020
Продолжительность:  90 мин.
Возрастные ограничения (лет):  12
Дистрибьютор:  B&H

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

9.1 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 261

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 93% посетителей

Описание фильма Бесславные крепостные

 Правила самурая просты: сражаться на двух мечах, тренироваться по полсуток и не нарываться на неприятности ради чувств. Но как выполнить хотя бы одно, когда твое имя Тарас Шевченко, твою девушку мучает мерзавец, а твой наставник бьет тебя, чтобы натренировать железную волю? Придется стать самураем за 2 дня: стрелять «по-македонски», быстро бегать и наконец перестать глазеть на гейш.

Код страницы на твой  блогфорум


Фильм Бесславные крепостные cмотреть онлайн

Рецензии на фильм Бесславные крепостные

29 декабря 2020
Безславні кріпаки (2020) - це зухвалий, смішний, достатньо якісний розважальний фільм. Зухвалий, бо треба мати сміливість намішати в українському селі 1844 року самураїв, ніндзя, молодого Тараса Шевченка, поміщика із посіпаками у стилі Дикого Заходу та ще й безсоромно подавати все це як закос під Тарантіно. Смішний цей фільм не стільки жартами... Подробнее
anazar2

17 декабря 2020
На экраны Украины выходит самый нетривиальный украинский фильм в истории новейшего отечественного кинематографа – «Безславні кріпаки» Романа Перфильева (я решил оставить название в оригинале по той причине, что в русском переводе теряется некая аутентичность и правда – также, как когда в советские времена считалось, что переводы на украинский автором латиноамериканского... Подробнее
Алексей ПершкоИмя:
27 января 2021
Ваш отзыв
Гость
Гость 13 января 2021 12:08
0
Прикольне кіно, ми встигли подивитися до закриття кінотеатрів. Можна брати з собою дітей 12+
.
Гість
Гість 07 января 2021 14:23
-1
Гімно а не фільм. Ну чесно. Стільки фігні я ще небачив.
.
Гість
Гість 04 января 2021 13:21
+1
Атмоссферно, якісно, закривавлено, стильно та оптимістично. Більше такого стафу!!
.
Гость
Гость 03 января 2021 21:53
0
Такое
.
ssobol
ssobol (Киев) 02 января 2021 18:14
+1

Тим хто пише брєд, чуш,- чого ви хочете від бойовика такого штибу? Ви думаєте американські фільми про самураїв чи ніндзь краще продумані чи мають історичні аналогії?))))))  Револьвери не тих часів, катана неправильно загострена)))))))))))))))))))))))))))))))
Насправді, таких фільмів треба знімати більше, але звісно, краще зроблених; увесь світ хаває кіно такого штибу(яке занадто серйозні/тупі глядачі називають брєдом). Звісно це брєд, вся різниця у тому: це якісний брєд чи ні.
А якщо про фільм: немає претензій хіба що до бійок(вони реально класні), сюжет простий і стьобний, діалоги так і не навчилися знімати, вдалих жартів одна-дві штука, присутня якісна музика(вусатий фанк), але чомусь мало... Фільм на 4 з 10.
.
Гость
Гость 30 декабря 2020 20:25
-1
БРЕД!!!!!!
.
anazar2
anazar2 (Киев) 29 декабря 2020 15:15
+1

зухвалий,  смішний, достатньо якісний розважальний фільм. Зухвалий, бо треба мати сміливість намішати в українському селі 1844 року самураїв, ніндзя, молодого Тараса Шевченка, поміщика із посіпаками у стилі Дикого Заходу та ще й безсоромно подавати все це як закос під Тарантіно.
Смішний цей фільм не стільки жартами та ситуаціями, скільки самою атмосферою суцільного мешапу, де Японія, вочевидь, прямо межує з Україною, торговець-єврей стріляє з кольтів з двох рук, а борець за волю народу - той ще пройдисвіт (ой, це якраз класика). Якість тут в першу чергу у динамічній операторській роботі та реально класних сценах бійок, яким віриш. Акторська гра, головний лиходій (Сатор Кеннета Брани на мінімалках) типажі (деякі карикатурні, але живі), темп - все це працює разом, хіба що остання чверть трошки сумбурна.
Також додані вічні роздуми українця: "як тут жити? Може поїхати?" - і це фільму йде у плюс.
Загалом, це гарна розвага, наіть без примітки "як для українського кіно". Точно набагато краще за шаблонне "Скаженне весілля" та всяких трешових (у поганому сенсі) "Свінгерів".
.
Гість
Гість 26 декабря 2020 20:21
+1
Прикольний фільм! З гумором! А жид колоритний персонаж...Бімба!!
.
Тайтл
Тайтл 26 декабря 2020 19:19
0
Дата премьер 31 декабря
.
Александра
Александра 26 декабря 2020 17:12
0
Фильм мне и мужу понравился, очень стильно снято, хорошо подобрана музыка (порадовал украинский фанк), хорошая игра актёров и яркие персонажи. Сюжет незатейливый, но я на него мало внимания обращала, меня затянула атмосфера фильма, я наслаждалась красивыми сценами и забыла о времени, плюс радовало наличие юмора) всем рекомендую!
.

Похожие фильмы