Фильм Бесславные крепостные


Безславні кріпаки
Год:  2020
Страна:  Украина
Режиссеры:  Роман Перфильев
Студия:  Star Media, Kristi Films
Жанр:  комедия, приключения, экшн
Бюджет:  27.07 млн. грн.
Премьера (в Украине):  24.12.2020
Премьера (в мире):  24.12.2020
Продолжительность:  90 мин.
Возрастные ограничения (лет):  12
Дистрибьютор:  B&H
Бокс-офис:  1 947 455 грн.
Рейтинг IMDB:  7.20/10 (Голосов: 211)

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

8.1 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 357

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 93% посетителей

Описание фильма Бесславные крепостные

 Правила самурая просты: сражаться на двух мечах, тренироваться по полсуток и не нарываться на неприятности ради чувств. Но как выполнить хотя бы одно, когда твое имя Тарас Шевченко, твою девушку мучает мерзавец, а твой наставник бьет тебя, чтобы натренировать железную волю? Придется стать самураем за 2 дня: стрелять «по-македонски», быстро бегать и наконец перестать глазеть на гейш.

Код страницы на твой  блогфорум

Фильм Бесславные крепостные cмотреть онлайн

Рецензии на фильм Бесславные крепостные

17 апреля 2021
За що глядачі в усьому світі полюбили американські фільми про ковбоїв та японські фільми про самураїв? Мабуть, одною з численних причин була їхня культурна самобутність. Ці фільми описують культуру, яка для більшості глядачів є чужою, допомагають поринути в атмосферу тих місць та тих часів, у яких відбуваються події даних фільмів.... Подробнее
Оператор007

29 декабря 2020
Безславні кріпаки (2020) - це зухвалий, смішний, достатньо якісний розважальний фільм. Зухвалий, бо треба мати сміливість намішати в українському селі 1844 року самураїв, ніндзя, молодого Тараса Шевченка, поміщика із посіпаками у стилі Дикого Заходу та ще й безсоромно подавати все це як закос під Тарантіно. Смішний цей фільм не стільки жартами... Подробнее
anazar2

17 декабря 2020
На экраны Украины выходит самый нетривиальный украинский фильм в истории новейшего отечественного кинематографа – «Безславні кріпаки» Романа Перфильева (я решил оставить название в оригинале по той причине, что в русском переводе теряется некая аутентичность и правда – также, как когда в советские времена считалось, что переводы на украинский автором латиноамериканского... Подробнее
Алексей ПершкоИмя:
06 мая 2021
Ваш отзыв
Гость
Гость 24 апреля 2021 17:23
-1
Добрались расисты до Кобзаря, надеюсь люди увидят, услышат, поймут выйдут на Майдан !!!!!!
.
Гость
Гость 24 апреля 2021 17:20
0
Я Українець, це моя держава, моя історія
Хто вам позволил???
Моя воля, я всем прчасным к этом "фильму" по 10 лет без апиля и с полным конфискатам.
.
Гость
Гость 24 апреля 2021 17:14
-1
Я призываю всех УКРАИЦЕВ писать требование, гневнные требование для снятия этой расистской плёнки в отношения Нас украинцев.
Это треш, это плевок в лицо нам украинцав, жидами.
Великий Кобзарь в гробу переворачиваеться.
.
Гость
Гость 24 апреля 2021 17:09
-1
Этот треш это скандал, всех хто к этому бреду тупу бреду, созданому жидвой для уничтажения, наших культурных ценностей, истории, героев, личностей.
 
Министру Культуры Украины особый привет !!!!!!
Вы не знаете историю Украины???
Вы не знаете Украинску литературу????
 
Позор Вам!
.
Гость
Гость 24 апреля 2021 17:02
0
Это називаеться по меньшей мере расизм, а в полной нарушение моих констуционых прав
.
Гость
Гость 24 апреля 2021 17:00
0
Адмін, почему мойем посте срезали главное???
.
Гость
Гость 24 апреля 2021 16:56
0
Проглянув я рецензії і в мене виникло питання:
У вас друзі з стріхою не все ОКЕЙ ??!!
Величного українського письменника, всіх часів та народів, Імя якого знає весь світ, в кожній щирій українській сімї стоїть примірник ВЕЛИЧНОГО УКРАЇНСЬКОГО КОБЗАРА на виднім місті і це є гордістю кожної української сімї (для мене КОБЗАР це біблія)
 
Кожен класс українсьскої літератури та мови - це КОБЗАР, Постер Т.Г.Шевченка та поч .кожн. уроку з цитата з КОБЗАР з гордістю та повагою в погляді до кожного учня (в мене" мурахи" по потілу бігли) та закінченням - "ВИ всі є нащадками Найвеличнішого укаїнського поета, Постаті (з Виликой літери) 19 ст. як в Україні так і за її межами."
В Україні Кобзареві встановленно приблизно 1300 монументів( вдумайтесь в цю цифру);
 
За межами України 128 монументів в 35 різних країнах світу !!!!!!!!!!
 
Кожне слово написанне в КОБЗАРЕМ на вагу золота в
них вложенна вся біль, муки, сльози, страждання, тортури, гнобленя, зниження України, української сімї, українців, украінських цінностей, а головним і першим пріорітом "Знищити українську мову", стерти її с памяті українців та України, будь-якою цінною, в самий короткій термін "штучним геноцидом" так назв. "Русификацией".
 
Кобзар або Т.Г. Шевченко в часи тотальной "Русификации", "геноциду" україської мови-
 
1.  Чому "Велика Постать" - з кріпака СВОЇМИ СИЛАМИ в Найвеличнішу Постать в СВІТІ, ні кому тоді невідомої держави України.
 
2.  Про Величну Книгу "Кобзар" та укрїнську мову, яку вданий час бул
.
vsmirnov4
vsmirnov4 (Киев) 10 февраля 2021 20:45
0

anazar2 29 декабря 2020 15:15
зухвалий,  смішний, достатньо якісний розважальний фільм. Зухвалий, бо треба мати сміливість намішати в українському селі 1844 року самураїв, ніндзя, молодого Тараса Шевченка, поміщика із посіпаками у стилі Дикого Заходу та ще й безсоромно подавати все це як закос під Тарантіно.
Смішний цей фільм не стільки жартами та ситуаціями, скільки самою атмосферою суцільного мешапу, де Японія, вочевидь, прямо межує з Україною, торговець-єврей стріляє з кольтів з двох рук, а борець за волю народу - той ще пройдисвіт (ой, це якраз класика). Якість тут в першу чергу у динамічній операторській роботі та реально класних сценах бійок, яким віриш. Акторська гра, головний лиходій (Сатор Кеннета Брани на мінімалках) типажі (деякі карикатурні, але живі), темп - все це працює разом, хіба що остання чверть трошки сумбурна.
Також додані вічні роздуми українця: "як тут жити? Може поїхати?" - і це фільму йде у плюс.
Загалом, це гарна розвага, наіть без примітки "як для українського кіно". Точно набагато краще за шаблонне "Скаженне весілля" та всяких трешових (у поганому сенсі) "Свінгерів".
Згідний! Кіно класне!) Мінуси є, та це вже щось! Це не дурнуватий Вратарь Галактики як у Росії за 15 млн. $ які викинули на вітер і це вже добре. Бо видно куди пішов 1 млн. $. Well
.
Глядач
Глядач 06 февраля 2021 20:06
0
Круто. До кінця невідомо чим той треш, аля тарантіно закінчиться. Ото Тарас, ото Шевченко в таку історію попав)))
.
Гость
Гость 13 января 2021 12:08
0
Прикольне кіно, ми встигли подивитися до закриття кінотеатрів. Можна брати з собою дітей 12+
.

Похожие фильмы