Фільм Панда Кунг-Фу 4 2024


Фильм Долгие Сутки


Довга Доба
Год:  2024
Страна:  Украина
Режиссеры:  Алан Бадоев
Студия:  1+1
Жанр:  документальный
Премьера (в мире):  10.02.2024
Продолжительность:  121 мин.
Возрастные ограничения (лет):  12

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

7.8 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 20

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 100% посетителей

Описание фильма Долгие Сутки

«Довгае сутки» — история о жизни, мечтах и планах украинцев, последний день нашей мирной жизни и начале нового этапа, который начался 24 февраля под звуки бомб и сирен. Это хроника первых дней войны и воспроизведение событий через личные истории.

Подробнее

Фильм Долгие Сутки cмотреть онлайн

Рецензии на фильм Долгие Сутки

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!


Avatar
Имя:
4 марта 2024
Гість
Гість 25 февраля 2024 21:03
0
Буча , Ірпінь , Бородянка , Андріївка, Озера , Загальці і вся Київщина …хоча б текстом написали назви міст та селищ , вся Україна…навіщо було так ділити міста вибірково, адже кожен кадр впливає на підсвідомість …Невже такий архів є свідченням для історії????що зрозуміють англомовні ?Розчарування ….ні в якому разі не до героїв, а до подачі матеріалу хто причетний до монтажу і ідеї.Подавали матеріал з пережитої страшної окупації в м .Ірпінь … не достатньо  авторам видно «чогось», щоб ці свідчення подали до фільму….Моя думка….
.
Гість
Гість 25 февраля 2024 21:02
0
Взагалі додам до коментаря нижче: Справжня Довга доба на нулі отам екшн та подих смерті….в ютюбі страшні зйомки боїв та умов де живуть наші Герої…від тих кадрів  з екрану волосся дибки …ми вижили в м.Ірпінь дивом при окупації, в будинок більше 20 артилерійських та мінометних прильотів , літаки, гради і постріли  з вул .Яблунськоі автоматні черги постійно були …як після деокупації зрозуміли …це насильницькі смерті , коли російські військові ,як на сафарі, в цивільних робили постріли …Після того коли розумієш , що ранку може не бути всі цінності змінюються ….допомагаємо чим можемо нашим воїнам котрі великою ціною свого життя стримують рашистську орду !!!!!Брежіть себе рідні Українці, не ігноруйте тривоги !!!Наші ЗСУ повертайтесь живими , ми не зламаємось , виб,ємо тварюк,  що на нашій землі омитій кровʼю….дякуємо за життя!!!!!!Моя думка…
.
Гость
Гость 25 февраля 2024 13:42
0
Згодна з коментарем попереднім- не зачепив, хустинка не знадобилась, емоції і розповіді дітей, які є не більше ніж блогерами, бажаючими засвітитись в кадрі. Ні Бучі, ні Каховки, ні емоцій дійсно першої доби не пережила. Сім"я з Маріуполя, дівчина з Харкова- про що ? Не розумію де робота 2 років, ніби похапцем скомпонували ролики з інтернету.Хіба ми не бачили до цього супротив Херсону чи вибух в Чернігові ? І остання жирна крапка- реклама продовж 15-20хв і реклама засобу для чистки унітазу після виступу президента!! Всі емоції , яких було і так і небагато, зведені на нівець.Фільм не вартий уваги і такого анонсу
.
Гість
Гість 25 февраля 2024 02:19
0
Я чекала більшого. Де очевидці з Бучі, Гостомеля, Ірпеня? Чому не висвітлили картування та звірячі вбивства наших людей? Бо 100% мають бути відео матеріали. Скажу так…фільм міг би бути глибшим. Історія дівчини з Харкова взагалі не зачепила. Таке враження, що вона заплатила, аби засвітитися в фільмі. Треба було показати тих людей, які втратили все під завалами! Які втратили рідних, дітей, батьків. Я розчарована фільмом….
.
Гість
Гість 24 февраля 2024 20:31
0
Покажіть цей фільм на росії!!!
Запустіть вірусом на усіх каналах!
 
Нехай переживуть усі ці людські емоції
.