Фильм Франкофония: Мир Кино


Франкофония: Мир Кино
Премьера (в Украине):  13.03.2009

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

0 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 0

Описание фильма Франкофония: Мир Кино

КАРАМЕЛЬ Режисер: Надін Лабакі Франція-Ліван, 2007, 1год. 35хв. В ролях: Надін Лабакі, Ясмін Ельмасрі, Сіхам Хаддад... П'ять жінок, що мешкають у Бейруті, постійно зустрічаються в салоні краси, цьому різнобарвному замкненому світі, де перетинаються кілька поколінь. Між ними точаться розмови, вони звіряють одна одній свої таємниці. Чоловіки, секс, материнство – це основні теми їхніх інтимних та відвертих бесід, що зав'язуються між стрижкою та епіляцією за допомогою карамелі. Двотижневик режисерів (Quinzaine des réalisateurs) – Каннський кінофестиваль 2007.

МАСКАРАД Режисер: Лієс Салем Франція, 2008, 1год. 32хв. В ролях: Лієс Салем, Сара Реґіґ, Мохамед Бушаїб…. Алжирське село. Гордовитий та пихатий Мунір мріє, щоб його оцінили належним чином. На заваді визнання стоїть його сестра Рім – сплюха та посьмиховисько усього села. Одного разу, сп'янілий Мунір, хизуючись, заявляє всім, що якийсь заможний іноземець має намір взяти шлюб з його сестрою. Ця брехня затягне Муніра та його родину у безліч пригод та зовсім змінить їхнє життя... Приз Глядацьких симпатій та Приз Юного глядача – Фестіваль в Намурі. Кращій фільм Фестивалю в Карфагені.

АНРІ ДЮНАН, «ЧЕРВОНЕ НА ХРЕСТІ» Режисер: Домінік Осенін-Жірар. Швейцарія 2005, 99 хв. Емілі Декен, Тома Жуане, Том Новембр... Сьогодні кожний знає організацію „Червоний Хрест та Півмісяць”. Але хто памятає її засновника - Анрі Дюнана, першого лауреата Нобелівської премії миру ? Ідеаліст та романтик, гуманіст та мрійник, Анрі Дюнан наполегливо боровся за те, щоб переконати світові уряди у необхідності створення товариства з надання допомоги, яке піклувалося б про поранених на полі бою солдатів, незважаючи на їх національність... Величний, епічний фільм про створення організації „Червоний Хрест”, наповнений емоціями, пристрастю: надзвичайна пригода.

МОРІС РІШАР Режисер : Шарль Бінаме Канада 2005, 125 хв. В ролях : Рой Дюпюі, Жюлі Ле Бретон, Стівен МакГетті... У Моріса Рішара завжди була лише одна мрія: стати хокеїстом національної ліги. Після праці на заводі він одягав ковзани та душею і тілом віддавався досягненню своєї мрії. Саме його сильний дух і пристрасть, а не стільки талант і спритність, перетворили його на легенду. Він б’є рекорди на льоду і спричиняє суперечки поза спортивними аренами. Його видатні здобутки знайшли відгук у серцях канадців, багато поколінь яких вважають його героєм.

ВЕЛИКА СПОКУСА Режисер: Жан-Франсуа Пульо Канада 2004р., 110 хв. В ролях : Реймон Бушар, Девід Бутен, П’єр Колен... Жермен, простий мешканець села, намагається переконати міжнародну компанію збудувати завод на околиці Санта-Марії-Ля-Модерн, портового селища, де більшість мешканців – безробітні. Але компанія вимагає присутність лікаря у селищі. Під керівництвом Жермена, селяни роблять все можливе, щоб привабити молодого лікаря. Але вони переходять ту тонку межу, яка відділяє спокусу від брехні... Двотижневик режисерів (Quinzaine des réalisateurs) – Каннський кінофестиваль 2003. Номінант премії Жутра у 7-ми категоріях Приз глядацьких симпатій – Фестиваль Санданс 2004

ПОРЯДНИЙ КОМЕРСАНТ Режисер: Філіп Бласбанд. Бельгія / Люксембург 2001 рік, 86 хв. В ролях : Філіп Нуаре, Бенуа Верерт, Іоланда Моро Допит у поліцейськомі відділку. Губерт Веркамен марно намагається видати себе за порядного комерсанта, тому що інспектори Бекс та Деноот добре знають його як небезпечного наркоділка. Вони використовують усі прийоми, щоб отримати зізнання. Проте Веркамен, якого підтримує загадковий привид, не здається і врешті решт сам починає маніпулювати інспекторами... Міжнародний венеційський кінофестиваль "Мостра" 2002 Віденський фестиваль франкомовного фільму 2004 Захоплюючий психологічний детектив із надзвичайною грою акторів

 


Рецензии на фильм Франкофония: Мир Кино

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!Имя:
27 сентября 2021
Ваш отзыв