Фильм Потустороннее


Hereafter
Год:  2010
Страна:  США
Режиссеры:  Клинт Иствуд
Студия:  Warner Bros. Pictures
Жанр:  драма, мистика
Бюджет:  50 млн. долл. США
Премьера (в мире):  12.09.2010
Продолжительность:  129 мин.
Возрастные ограничения (лет):  14
Дистрибьютор:  Kinomania Film Distribution
Рейтинг IMDB:  6.40/10 (Голосов: 91 729)

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

7.7 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 7

Описание фильма Потустороннее

Три параллельные и вскоре пересекающиеся истории о людях, познавших смерть. Французская журналистка, пережившая цунами в 2004 году, и мальчик потерявший в автокатастрофе своего брата-близнеца, обращаются к умеющему разговаривать с мертвыми человеку в поисках ответов и утешения.


Фильм Потустороннее cмотреть онлайн

Рецензии на фильм Потустороннее

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!Имя:
18 сентября 2021
Ваш отзыв
Тарас
Тарас (Киев) 06 ноября 2011 22:06
0

Дуже і дуже непогано.
Плюси: бездоганна режисура, просто відмінна операторська робота. Сцена цунамі – вище всіх похвал. Звуку небагато, але все точнісінько на своєму місці. Не буду оригінальним: Іствуд вже давно став дорогим брендом – таким собі лейблом, що гарантує якість начинки.
Недоліки: трохи недопрацювали (чи то пак «перепрацювали») актори, але тут вже «на поціновувача». Мені особисто Деймон дуже сподобався, просто молодчинка. Ну і фінал… Це напевне єдине, в чому можна серйозно дорікнути Клінту. З однієї сторони, велика заслуга в тому, що йому вдалося підібрати життєздатний симбіоз багатого візуалу і буденної повсякденности. Думаю, знімаючи «Потойбічне», Іствуд чималу роль приділив саме цьому аспекту. І виходячи із даної логіки, фільм мав закінчитись, тому що всі фільми чимось закінчуються. В Клінта була можливість вибирати  - між драматичним фіналом і власне тим, що він вибрав в результаті. Це його право, право старого вовка, який встиг побачити все у житті кінематографічному, і у житті особистому. «А коли старші говорять, то потрібно слухати» (С). Тим паче, на такі теми.
І наостанок. Про головне. Фабула. Про що ж все таки фільм: про «потойбічне» чи про реальне? Знімаю шапку, майстре.
.
Гость
Гость 09 мая 2011 11:26
0
Смотрите фильмы в отличном качестве на 1Kinoteatr.ru
.