Фильм Полет золотой мушки


Полёт золотой мушки
Год:  2015
Страна:  Украина
Режиссеры:  Иван Кравчишин
Студия:  Трембита кино
Жанр:  комедия
Премьера (в Украине):  25.02.2016
Премьера (в мире):  08.10.2015
Продолжительность:  99 мин.
Дистрибьютор:  UFD

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

7.9 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 298

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 92% посетителей

Описание фильма Полет золотой мушки

Маленькая девочка-поэтесса, которую папа называет мальчишеским именем "Мыкола", рассказывает три истории, случившиеся в её деревне: о футбольном матче, о свадьбе и о странном завещании. Мыкола знает всё, потому что ей рассказал об этом дед – что врать нехорошо, что парня, чтобы он был всегда верен, нужно перевести через воду, что кино в небе гораздо интереснее, чем в кинотеатре, и что человеческая жизнь подобна полёту золотой мушки над огнём – такая же яркая и такая же короткая.


Фильм Полет золотой мушки cмотреть онлайн

Рецензии на фильм Полет золотой мушки

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!Имя:
21 сентября 2021
Ваш отзыв
Гість
Гість 13 июня 2020 18:10
0
Прочитав попередні коментарі. Скажу Вам, що не правильно робить той, хто осуджує. І Церква підтримує українську культуру. Ніяких антицерковних ідей в фільмі не знайшов, хоч сам вчуся в Українському Католицькому Університеті. Ми вивчаємо такі проблеми. І фільм знятий прекрасно і Церква ніяких претензій виставити не може, оскільки фільм знято за нашою культурою. Це є наше, це є Українське життя. Такі фільми мають розповсюджуватися по каналах України, а не російські бойовики і романи. Автору фільму БРАВО! ! !
.
Гість
Гість 09 мая 2020 16:44
0
Стрічка якісно знята. Гортала канали, зупинилась і залипла. Неочікуваний місцями сюжет. Мова!Гумор! Дуже дякую за фільм. Потрібно почитати книжку.
.
Гість
Гість 22 марта 2020 09:37
0
Супер справжня Україна. Справжні сільські жарти. Наше кіно.
.
Гість
Гість 06 января 2020 11:44
0
Гість 28 лютого 2016 17:07
Юрій 26 лютого 2016 21:45
Це просто жахливо. Знущання над тілом померлого у п'яному угарі. Як можна взагалі таке показувати в кінотеатрі? Надзвичайно сильно розчарований. Такими фільмами ми забиваємо цвяхи у домовину українського кінематографу. Особисто я, після такого розчарування, тепер двічі подумаю перед тим як йти на український фільм.
Ви, я бачу, жодних сучасних фільмів не дивитесь зовсім, лише ті, що рекомендовані релігійними фанатиками
Well
Згодна на 100
.
Гість
Гість 12 мая 2019 10:32
0
Слів  немає !!!. Це  треба  видіти.
.
Сергій
Сергій 11 мая 2019 09:14
0
Фільм просто чума. Дивитися кожному.
Якщо є мозги - бомба.
.
nalpaev
nalpaev (Днепр) 20 марта 2019 20:13
0

nalpaev 20 березня 2019 20:12
Прочитав перші коментарі, та й почав дивитись, на свою дурну голову. Не відірватись було ... Хотілось до кінця подивитись, на що витрачають наші гроші, що йдуть на культуру з бюджета. Потім прочитав коменарі до кінця, і таки побачив мудрість деяких українців, які написали: жах, дурне, гівноооо для дебілів. Майже повністю згоден. Додати треба - це ж пропаганда ворогів проти України!!! Весь фільм - алкоголіки, ніхто не працює, всі пиячать та сексом займаються в присутності дітей. Ще й дівчинка коментує. Смішно? Ги-ги...? - Жах. Труп тягають по окрузі. Гидко, страшно. Дівчата в церкві - як сороки - дурість і неповага до церкви, до святої віри. Органи влади, правопорядку тупуваті - так це ж і є гівно - не правда! Вони дуже розумні, свого ніколи не загублять! Брехливе кіно. Це не про нашу Україну. В раші-параші стократ більше пиячать, народ пригнічують. І їх 90% населення з радістю подивляться про цю брехню. Брехню про УКРАЇНЦІВ, які за останні 5 років війни збільшуть виробництво й торгівлю з закордоном, будують заводи, захищають свою Батьківщину! Прочитав на сайті tsn,ua, що"режисер «Мушки» Іван Кравчишин каже, сценарій картини пролежав у шухляді 25 років". То хай би лежав і далі, не позорив українців. Западенські хлопці одні з найперших були на захисті України і на Майдані, і на фронті з рашистами. То чи час тепер висміювати їх, жителів наших прекрасних Карпат???
.
nalpaev
nalpaev (Днепр) 20 марта 2019 20:12
0

Прочитав перші коментарі, та й почав дивитись, на свою дурну голову. Не відірватись було ... Хотілось до кінця подивитись, на що витрачають наші гроші, що йдуть на культуру з бюджета. Потім прочитав коменарі до кінця, і таки побачив мудрість деяких українців, які написали: жах, дурне, гівноооо для дебілів. Майже повністю згоден. Додати треба - це ж пропаганда ворогів проти України!!! Весь фільм - алкоголіки, ніхто не працює, всі пиячать та сексом займаються в присутності дітей. Ще й дівчинка коментує. Смішно? Ги-ги...? - Жах. Труп тягають по окрузі. Гидко, страшно. Дівчата в церкві - як сороки - дурість і неповага до церкви, до святої віри. Органи влади, правопорядку тупуваті - так це жі є гівно - не правда! Вони дуже розумні, свого ніколи не загублять! Брехливе кіно. Це не про нашу Україну. В раші-параші стократ більше пиячать, народ пригнічують. І їх 90% населення з радістю подивляться про цю брехню. Брехню про УКРАЇНЦІВ, які за останні 5 років війни збільшуть виробництво й торгівлю з закордоном, будують заводи, захищають свою Батьківщину! Прочитав на сайті tsn,ua, що"режисер «Мушки» Іван Кравчишин каже, сценарій картини пролежав у шухляді 25 років". То хай би лежав і далі, не позорив українців. Западенські хлопці одні з найперших були на захисті України і на Майдані, і на фронті з рашистами. То чи час тепер висміювати їх, жителів наших прекрасних Карпат???
.
Vakarchuk
Vakarchuk 06 января 2017 11:48
0
Більш ніж впевнений, що фільм сподобається навіть людям, що не читали книжку Богдана Волошина)
.
Гість
Гість 28 июня 2016 22:23
0
фільм дуже крутий, у стилі Кустуриці, але не для любителів попси.. рекомендую)
.

Похожие фильмы