addams-family-2


Фильм Предатель


Зрадник
Год:  2017
Страна:  Украина, Литва
Режиссеры:  Марк Хэммонд, Валериу Жереги
Студия:  Артбокс, Одесская киностудия, ИнсайтМедиа
Жанр:  драма, история, мелодрама
Бюджет:  24 млн. грн.
Премьера (в Украине):  26.04.2018
Премьера (в мире):  21.07.2017
Продолжительность:  90 мин.
Возрастные ограничения (лет):  12
Дистрибьютор:  Жовтень-прокат
Рейтинг IMDB:  5.50/10 (Голосов: 5 607)

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

7.8 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 30

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 79% посетителей

Описание фильма Предатель

 1970-е годы советской Украины. Политическая удушье на киностудии. Куратор от КГБ дает приказ перемонтировать только закончен фильм известного режиссера, освещал события украинской "войны" с правильного ракурса. А это противоречило политике партии. Перемонтаж поручают режиссеру-стажерци, которая только что закончила ВГИК. Девушка понимает, что должна защитить авторское видение и историческую правду. Любовь, политика, опасное задание, друзья и враги - все это ее вызовы.


Фильм Предатель cмотреть онлайн

Рецензии на фильм Предатель

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!Имя:
27 ноября 2021
Ваш отзыв
Діна
Діна 22 апреля 2020 16:10
0
Цікавий фільм, не для спішного перегляду. Тема пристосування під обставини, страху та траснформації свідомості. А ще тема маніпулювання. Зрадник він хто? Візьми любий персонаж картини, роздивись під разними кутами ідеології, історії і людських стосунків, і він обов'язково під якимось стане зрадником. Можливо не все з точки майстерності кінематографа ідеально, але якість гартується попитом і часом, якщо нічого не робити і не випускати своє кіно, то ніякого розвитку не буде. На мій погляд зміна концепції фільму відповідає потребам сьогодення, важливо не тільки факт того, що найсправді відбувалося, більш важливо чому про це забуто, чому сучасність не тільки не знає власну історію, але й не хоче її знати.
.
Гість
Гість 15 августа 2019 20:21
0
самі тепер і дивіться свої всрані шедеври. закрили вільний перегляд і що мільярди українців ринулися в уінозали переглядати в сотий раз ваші шедеври. а все тому що ви зашорені жлоби і тільки й вмієте щобюджет пиляти клянчити бабло і знімати явно коньюнктурні зашорені замовні кіношки. бажаю величайших успіхів гаспада кожемяцкіє арістократи, хоча ні то таки був шедевр а вас навіть і назвати ніяк бо ви просто булька з носа.
.
Гость
Гость 01 мая 2018 07:58
0
Халтура!
.
levdokimova
levdokimova (Киев) 29 апреля 2018 19:15
0

хочу подивитися цей фильм
.

Похожие фильмы