Фильм Прорвемся (2006)

Войти через
Регистрация
 
Фильм Прорвемся
 
Прорвемся
Год: 2006
Страна: Украина
Жанр: приключения, экшн
Премьера (в Украине): 09.03.2006
Продолжительность: 96 мин.

Рейтинг КИНО-ТЕАТР   |   Ваша оценка:
6.50 / 10 Голосов: 2
Описание фильма Прорвемся
 
Не известен
Спортсмени - екстремали - Старий, Гонщик, Клоун і Заєць - не звертають уваги ні на що, крім парашутного спорту. Вони готуються до участі в чемпіонаті світу, і збирають для цього гроші. Вони не сумніваються, що будуть першими, але молодший брат Старого - Заєць, вирішив «позичити» у серйозних людей привабливий дипломат. Усередині виявилися не гроші, а артефакт, що належить справжньому психопатові. Головний лиходій, Док, викрадає хлопця й відвозить у свій маєток. Док - людина нізвідки з манерами олігарха й характером маніяка. Він не турбується про владу й гроші, тому що вони й так належать йому. Дока найбільше цікавить його страшне хобі, що вже перетворилося у своєрідну релігію. Заєць - наступна жертва його експериментів, які повинні довести справедливість цих переконань. Урятувати хлопця може тільки його брат Старий, котрому Док пропонує взаємовигідне співробітництво. Старий став перед дилемою - вчинити злочин заради брата або спробувати врятувати його, ризикуючи й Зайцем і собою, і друзями. А тим часом друзі - Клоун і Гонщик - переживають зовсім інші почуття, зустрівши в ці небезпечні хвилини свою любов.
«Прорвемося» - незвичний фільм для українського кінематографа. Тут немає ні штампів поетичної школи, ні такої дорогої вітчизняним чиновникам шароварщини. Сюжет «Прорвемося» знайомий і зрозумілий кожному: молоді люди рятують свого товариша, і під час усіляких випробувань розкривають свої характери.

«Прорвемося» - повнометражне захоплююче кіно з картинкою й звуком на рівні світових стандартів. Все це, а також гідний бюджет (1,8 мільйона доларів), запаморочлива історія, сучасна тематика, модний саундтрек і власна повноцінна рекламна компанія відрізняє продукт «ПРЕ» від попередніх спроб вітчизняних виробників зняти повний метр.

Стрічки такого рівня не знімалися в Україні із часів СРСР, тому кінокомпанія «ПРЕ» позиціює «Прорвемося» як

«Перший український блокбастер». У це поняття «ПРЕ» вкладає не тільки касові перспективи, а й той факт, що кадрова й фінансова складові «Прорвемося» повністю вітчизняні.

«Прорвемося» - фільм наповнений музикою. Саунд- продюсери звертали увагу в першу чергу, на розкручених зірок, а не на, так звані, «команди другого ешелону», до яких популярність ще не прийшла.

Записані пісні:

Брати Карамазови (Київ) та автентичний колектив «Древо» (Пирятинський р-н Полтавської області) - «Місяць». У записі пісні, у якості «зоряного гостя» взяв участь Юрій Шевчук (ДДТ).

«Арахнофобія» (Полтава) - «Тільки б не війна» і «Є-є-є».

«Древо» - кілька народних пісень в автентичному стилі (полтавська поліфонія).

Вася CLUB (Київ) - «Коногон» (Шахтарський блюз)

Крім згаданих пісень, у фільмі буде кілька оригінальних музичних номерів, зокрема, потенційні хіти - кабаре-арія Політтехнолога «Вам, народу, однаково» і молодіжна композиція «Погоня».

Операторська кінотехніка: кінокамера Arriflex 435, кран-гармошка, кран-каскад, stady cam.

Світлотехніка: повна лінійка освітлювальних приладів від фірми ARRI.

Звукотехніка: коротка гармата, навушники й радіосистеми Sennheiser MKN 70p48, стереопари для запису навколишніх шумів RODE NT5, многоканальний цифровий рекордер Fostex PD6, мікрофони Beyerdynamic, 16- канальний мікшерний пульт Mackie 1642-VLZpro.

Для зйомок кінокомпанія «ПРЕ» закупила 16 кілометрів 35-міліметрової кіноплівки «Кодак» (тип 5218 Kodak Vision 2).
 
Трейлер к фильму Прорвемся
Loading the player ...
Фильм Прорвемся смотреть онлайн

Рецензии на фильм Прорвемся
Добавить рецензию
 
Шаленству хоробрих співаємо пісню Аліса Сова, 09 марта 2006
Якщо ви подумали, що ця цитата відноситься до сюжету та героїв "першого українського блокбастеру" "Прорвемось", то помилились, бо це відноситься саме до авторів цього проекту та знімальної групи. Бо особисто я не набралася б хоробрості, щоб гучно кричати про беззаперечний та шалений успіх майбутнього проекту практично на нульовому етапі його... Подробнее
 
Комментарии
 
Имя
23 октября 2017
Ваш комментарий

Подписаться на отзывы
Похожие фильмы