addams-family-2


Фильм Соловей поет


Соловей співає
Год:  2019
Страна:  Украина
Режиссеры:  Сергей Крымский
Жанр:  документальный
Премьера (в мире):  07.11.2019
Продолжительность:  65 мин.
Возрастные ограничения (лет):  12

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

8.8 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 152

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 100% посетителей

Описание фильма Соловей поет

 Документальный фильм «Соловей поет» является исследованием проблемы языкового вопроса в Украине. Авторы анализируют языковую ситуацию не в обычной, распространенной форме противостояния политических сил, а исследуют более глубокие причины и последствия нынешней конфронтации вокруг украинского языка. Авторы фильма пытаются найти ответ на вопрос: «Почему общаться в Украине 21 века на украинском языке для многих граждан является нонсенсом, почему эти граждане чувствуют отторжение и сопротивление?». Чтобы ответить на этот вопрос, создатели погружаются вглубь истории и исследуют, объективно разрушают мифы, которые веками насаждались как единственная истина относительно границ, сфер, носителей украинского.


Рецензии на фильм Соловей поет

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!Имя:
27 ноября 2021
Ваш отзыв
Анна
Анна 13 июня 2021 08:02
0
Мені 33 роки, і тільки після перегляду цього фільму я усвідомила, що українська мова- це генетичний код українців. Нею ще спілкувалися в Київській Русі. Без української мови не буде України та її майбутнього.І це розуміла будь яка країна, яка нас окуповувала. Деякі думки в цьому фільмі я записала. Що просто вразило, що більшість білорусів, проживаючи в Білорусі, не розуміють білоруську. Це після 30 років незалежності! Це якийсь сюр в 21 сторіччі. Таку долю нам бажає Росія та Угорщина.
.
Гость
Гость 13 февраля 2021 20:31
0
Білими нитками шита пропагандиська робота, при чому не високого рівня якості. Що в нашій країні досі не знайшлося митців, що можуть зробити справжнє мистецтво про українську мову й культуру? Нема кому очі українців промити свіжою водою, аніж совдепівською дрімучою пропагандою? Художникі-митці – де Ви? Чи всі тільки видробляють "держзаказ" ?
.
Ірина
Ірина 24 октября 2020 15:23
0
Чудовий фільм!
.
Гість
Гість 11 марта 2020 07:37
0
Дуже вразив фільм "Соловей співає". Документальний, просвітницький, добрий і мужній фільм про долю української мови. Цікаво поставлений і на часі.
Велике спасибі автору ідеї продюсеру Лесі Воронюк, режисеру Сергію Кримському і усім, хто працював над цим фільмом. Якщо Україна плекає таку шляхетну, талановиту і патріотичну молодь, як творці цього фільму, то вона мусить мати краще майбутнє .
Перегляньте, будь ласка, фільм "" Соловей співає ". Він розширить світосприйняття, не дасть дрімати розуму, змаліти душі. Обов'язково перегляньте.
.
Гість
Гість 01 февраля 2020 17:08
0
Сподобалось. Все дуже зрозуміло, висновок після перезляду - мова важлива, як повітря, як вода. Може це і є той "п`ятий елемент", як у відомому   фантастичному боєвику Люка Бессона. Пропоную для перегляду школярам, студентам, державним службовцям і взагалі всім. Гадаю, що якщо у когось і була думка "какая разница на каком язике говорить", то вона обов`язково зміниться.
.
Гість
Гість 10 декабря 2019 08:31
0
Підкажіть будь ласка де на теперішній час можна подивитися вказаний фільм ?
.
Вячеслав
Вячеслав 28 ноября 2019 07:21
0
Фільм обов"язковий для перегляду АБСОЛЮТНО ВСІМ громадянам України. При проведенні конкурсу прийому на роботу державного службовця необхідно обов"язково ставити питання пов"язані з грунтовним осмисленням даного шедевра, також необхідно цю кінострічку обговорювати в будь яких навчальних закладах нашої держави і виносити питання на ЗНО
.
Гість
Гість 20 ноября 2019 13:28
0
Фільм дуже крутий, раджу переглянути всім. Цей фільм перевершив мої сподівання, за весь перегляд фільму мені ні руза не було нудно!!! Перегляньте обов‘язково
.