Фильм Соловей поет


Соловей співає
Год:  2019
Страна:  Украина
Режиссеры:  Сергей Крымский
Жанр:  документальный
Премьера (в мире):  07.11.2019
Продолжительность:  65 мин.
Возрастные ограничения (лет):  12

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

9.6 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 134

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 100% посетителей

Описание фильма Соловей поет

 Документальный фильм «Соловей поет» является исследованием проблемы языкового вопроса в Украине. Авторы анализируют языковую ситуацию не в обычной, распространенной форме противостояния политических сил, а исследуют более глубокие причины и последствия нынешней конфронтации вокруг украинского языка. Авторы фильма пытаются найти ответ на вопрос: «Почему общаться в Украине 21 века на украинском языке для многих граждан является нонсенсом, почему эти граждане чувствуют отторжение и сопротивление?». Чтобы ответить на этот вопрос, создатели погружаются вглубь истории и исследуют, объективно разрушают мифы, которые веками насаждались как единственная истина относительно границ, сфер, носителей украинского.

Код страницы на твой  блогфорум


Рецензии на фильм Соловей поет

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!Имя:
26 февраля 2021
Ваш отзыв
Гость
Гость 13 февраля 2021 20:31
0
Білими нитками шита пропагандиська робота, при чому не високого рівня якості. Що в нашій країні досі не знайшлося митців, що можуть зробити справжнє мистецтво про українську мову й культуру? Нема кому очі українців промити свіжою водою, аніж совдепівською дрімучою пропагандою? Художникі-митці – де Ви? Чи всі тільки видробляють "держзаказ" ?
.
Ірина
Ірина 24 октября 2020 15:23
0
Чудовий фільм!
.
Гість
Гість 11 марта 2020 07:37
0
Дуже вразив фільм "Соловей співає". Документальний, просвітницький, добрий і мужній фільм про долю української мови. Цікаво поставлений і на часі.
Велике спасибі автору ідеї продюсеру Лесі Воронюк, режисеру Сергію Кримському і усім, хто працював над цим фільмом. Якщо Україна плекає таку шляхетну, талановиту і патріотичну молодь, як творці цього фільму, то вона мусить мати краще майбутнє .
Перегляньте, будь ласка, фільм "" Соловей співає ". Він розширить світосприйняття, не дасть дрімати розуму, змаліти душі. Обов'язково перегляньте.
.
Гість
Гість 01 февраля 2020 17:08
0
Сподобалось. Все дуже зрозуміло, висновок після перезляду - мова важлива, як повітря, як вода. Може це і є той "п`ятий елемент", як у відомому   фантастичному боєвику Люка Бессона. Пропоную для перегляду школярам, студентам, державним службовцям і взагалі всім. Гадаю, що якщо у когось і була думка "какая разница на каком язике говорить", то вона обов`язково зміниться.
.
Гість
Гість 10 декабря 2019 08:31
0
Підкажіть будь ласка де на теперішній час можна подивитися вказаний фільм ?
.
Вячеслав
Вячеслав 28 ноября 2019 07:21
0
Фільм обов"язковий для перегляду АБСОЛЮТНО ВСІМ громадянам України. При проведенні конкурсу прийому на роботу державного службовця необхідно обов"язково ставити питання пов"язані з грунтовним осмисленням даного шедевра, також необхідно цю кінострічку обговорювати в будь яких навчальних закладах нашої держави і виносити питання на ЗНО
.
Гість
Гість 20 ноября 2019 13:28
0
Фільм дуже крутий, раджу переглянути всім. Цей фільм перевершив мої сподівання, за весь перегляд фільму мені ні руза не було нудно!!! Перегляньте обов‘язково
.