Сериал Поймать КайдашаРейтинг КИНО-ТЕАТР

9.1 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 67

Описание сериала Поймать Кайдаша

 События телесериала разворачиваются хронологически с 2005 по 2014 годы, в течение 9 лет в период уже после восстановления независимости Украины в 1991 году. Основные сюжетные линии сериала разворачивается вокруг вековечной проблемы противостояния двух поколений одной семьи - поколение родителей и детей. Сюжет телесериала полниться различными драматическими конфронтациями между всеми членами семьи, апогей чего приходит в 2014 году, когда семью разделяет Революция достоинства. Один сын Кайдашей - Лаврентий - в любое время тяжелых для Украины времен проявил украиноцентричные взгляды и поддержал независимость Украины, уйдя добровольцем на войну защищать Украину против Российской агрессии. Другой же сын Кайдашей - Карп - в любое время тяжелых для Украины времен проявил российскоцентристский взгляды и стал сторонником России, обвиняя «майданутых» в Революции достоинства и в оккупации Крыма и Донбасса Россией.

Код страницы на твой  блогфорум

Сериал Поймать Кайдаша cмотреть онлайн

Рецензии на сериал Поймать Кайдаша

26 марта 2020
Шкільна програма містить небагато твори літератури, які справді цікаво читати, але повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» - один з винятків. Незважаючи на півтора століття з часу написання повісті, її актуальність нікуди не зникла – чимало українських (і не тільки) родин не можуть похвалитися ідеальними відносинами між її членами. Перша екранізація... Подробнее
Оператор007Имя:
10 мая 2021
Ваш отзыв
людмила
людмила 12 января 2021 18:24
0
Я в захваті від серіалу! Давно не було такого українського кіно! Дякую режисеру за крутий серал! Вражена гарним підбором артистів. Дуже сподобались своєю талановитою грою Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов та Антоніна Хижняк! Так правдиво грали свої ролі, що просто живеш разом з ними. Молодці, пишаюсь вами, що у нас є такі таланти! Одне зауваження - не треба надівати такі парики на актрису Юлію Врублевську, то не природно і не гарно. І давайте, щоб наше кіно було без матюків!
.
Гість Валерій
Гість Валерій 04 января 2021 09:16
0
Отлічний серіал все по-життю..такі проблєми є в багатьох сім"ях тому понравиться багатьом..Совітую подивитися.
.
Гість Галина
Гість Галина 02 января 2021 08:38
0
Всі актори супер! Фільм дуже сподобався!
.
ГостьПетро
ГостьПетро 02 января 2021 08:24
0
Чудово
.
Гість
Гість 01 января 2021 21:38
0
Це найкраще, що я бачила останнім часом. Актори не грають, а живуть. І ти сам переживаєш усі події разом з ними. Дякую!
.
Гість
Гість 23 июля 2020 06:24
0
Серіал супер, найкращий у світі!!!!!  Актори найкращі!!!  В серіалі кожна людина може впізнати своє життя, свою життєву ситуацію!!!!  З нетерпінням чекаю продовження, 2 сезон!!!!  Це гордісь України!!!!  Молодці, дякую за такий шедевр!!!!
.