Фильм Тайный дневник Симона Петлюры (2018)

Войти через
Регистрация
 
Фильм Тайный дневник Симона Петлюры
 
Тайный дневник Симона Петлюры
Таємний щоденник Симона Петлюри
Год: 2018
Страна: Украина
Режиссеры: Олесь Янчук
Студия: Киностудия имени Александра Довженко
Жанр: биография, драма, история
Бюджет: 47.2 млн. грн.
Премьера (в Украине): 06.09.2018
Премьера (в мире): 05.05.2018
Продолжительность: 123 мин.
Возрастные ограничения (лет): 12
Дистрибьютор: B&H
Бокс-офис: 2 033 721 грн.
Рейтинг КИНО-ТЕАТР   |   Ваша оценка:
8.13 / 10 Голосов: 212
Ожидание фильма  |   Ваша оценка:
Описание фильма Тайный дневник Симона Петлюры
 

 Симон Петлюра – один из самых известных людей в истории Украины. Он был у истоков создания Украинского государства в 1918 году. Председатель Директории, Главный атаман УНР, а впоследствии – эмигрант во Франции. Это всё о Симоне. Именно в этой европейской стране Петлюра написал свой тайный дневник, где описал все события получения независимости УНР. Независимости, которую не суждено было удержать. Все персоны в жизни Симона, все его решения были в этих записях. Там была вся его жизнь, которую забрали… Беспощадно убили руками Самуила Шварцбарда. Это последние дни великого украинца, которые записаны в дневниках.

Режиссёром фильма стал Олесь Янчук. Он ранее работал над проектами "Голод-33" (1991), "Непокоренный" (2001), "Железная сотня" (2004).

В картине сыграли: Сергей Фролов (сериалы "Шулер", "Нюхач", "Чёрные кошки"), Ирма Витовская ("Город самоцветов" (2005), шоу "Леся + Рома"), Богдан Бенюк ("Аты-баты, шли солдаты" (1976), "Капитошка" (1980), "Таинственный остров" (2008)), Евгений Ныщук ("Железная сотня" (2004), сериал "Чудо").

Премьера ленты состоялась 5 мая 2018 года на фестивале "История.UA", Украина.

 
Трейлер к фильму Тайный дневник Симона Петлюры
Фильм Тайный дневник Симона Петлюры Смотреть трейлер

Рецензии на фильм Тайный дневник Симона Петлюры
Добавить рецензию
 
Очікував фільм. УНР. Цікава постать Петлюри, який у складні часи виборював Незалежність України і відігравав у цій боротьбі ключову роль. Подивився. Як на мене, замало військових баталій та боїв (як для розкриття постаті Головного Отамана військ УНР), замало показана нерішучість та соціалістична недалекоглядність Винниченко та Грушевського (Богдан Бенюк у ролі... Подробнее
 
Melancolie, dulce melodie. yaryna_khemii, 10 сентября 2018
Цього року український кінематограф рясніє кількістю стрічок, що вийшли на екрани, жанровим розмаїттям і, звичайно ж, якістю матеріалу, якого не сміли очікувати навіть найпалкіші кінооптімісти. Першовідкривачем осіннього сезону прем'єр став фільм відомого вітчизняного режисера Олеся Янчука, який за всю свою кар'єру зарекомендував себе як борець з історичною пропагандою і несправедливістю.... Подробнее
 
Завидная настойчивость Алексей Першко, 05 сентября 2018
Режиссер Олесь Янчук предлагает украинскому зрителю вполне ожидаемый фильм «Тайный дневник Симона Петлюры», который целиком вписывается в творческую карьеру режиссера, известного тем, что посвятил свой путь в кинематографе делу восстановления национальной памяти. Симон Петлюра (Сергей Фролов) – любящий отец и супруг, вечно страдающий от того, что не может достаточное количество времени... Подробнее
 
Комментарии
 
Имя
25 июня 2019
Ваш комментарий

Подписаться на отзывы
Гость
Гость 26 мая 2019 18:54
Хотелось бы иметь возможность посмотреть. Не успел посмотреть в кино, когда фильм был в прокате
Рейтинг сообщения: 0
 
Гість
Гість 21 мая 2019 23:44
Так було з "Красним"..., так є і з "Диким полем"...Колись були повторні кінотеатри , в котрих крутили фільми які вийшли на ш рокий екран але раніше...І хоч би що мені закидували..., але дещо все таки було краще як сьогодні і зараз !
Рейтинг сообщения: 0
 
Гість
Гість 21 мая 2019 23:40
2019 рік на дворі , травень місяць...а фільму як не було в вільному доступі так і немає..., уви...! От таке наше кіно : ні сам не гам , а ні другому не дам !
Рейтинг сообщения: 0
 
emazurenko
emazurenko (Киев) 29 ноября 2018 12:08
Чому цього фільму ще нема в інтернеті? В кінотеатрі на жаль подивитися не встиг...
Рейтинг сообщения: 0
 
Маркіян
Маркіян 20 ноября 2018 22:07
Радію тим що українське кіно почало розквітати так тримати
Рейтинг сообщения: 0
 
Простий глядач.
Простий глядач. 21 октября 2018 17:27
У Франції невинні не сидять у тюрмах, на відміну від Росії ))))
Фільм заслуговує на похвалу. Можливо десь є недограні ролі, та локації крупним планом, яких забагато, але основа сюжету розкрита повністю. Познайомитись з Симоном Петлюрою молна через цю стрічку, й дізнатись багато про шлях боротьби за Українську державу.
А що до кіцівки, де Симон стоїть за склом в сучасному світі, гадаю що ідея його жива, і боротьба триває.
Рейтинг сообщения: 0
 
gvch
gvch (Киев) 02 октября 2018 11:44
Очікував фільм. УНР. Цікава постать Петлюри, який у складні часи виборював Незалежність України і відігравав у цій боротьбі ключову роль. Подивився. Як на мене, замало військових баталій та боїв (як для розкриття постаті Головного Отамана військ УНР), замало показана нерішучість та соціалістична недалекоглядність Винниченко та Грушевського (Богдан Бенюк у ролі Грушевського за увесь фільм сказав не більше 5 фраз), замало динаміки, замало показані  реалії тодішньої УНР, яка билася на 2 фронтах і переживала постійну зміну влад у тому самому Києві. Забагато Парижу, суду над вбивцею Петлюри та "єврейського питання". В цілому видно що старалися, але режисер так і не передав харизми Петлюри і не показав хоча б епізодично військових успіхів (а їх було багато як у боях з білогвардійськими військами, так і червоними ордами). Моментами відчувалась тінь фільму "Адмірал" (схожа постать Колчака у схожих складних умовах), але чи не вистачило часу, чи вміння, чи занадто порізали сценарій, щоб вкластися у таймінг. Коротше кажучи, не дотягнули... Хоча і могли в 2 години закласти більш глибокий зміст і показати Петлюру набагато масштабніше, а не обмежуватися лише політичними розбірками...
Рейтинг сообщения: 0
 
Гость
Гость 29 сентября 2018 19:41
Шановні Вам буде суттєво важливо скільки раз в Вас вистрілять при кінцевому результаті -" вбили" Факт той що стріляли, забрали життя в людини, і забирають життя українців по сьогоднішній день, бо вважають що на все мають право!!!!!!
Гість 12 сентября 2018 06:51
Гость 11 вересня 2018 22:26
Гість 11 сентября 2018 17:23
Посмотрел фильм и скажу честно слегка разочарован.
 
3. Упуская историю и оценивая съемку фильма... ничего хорошего, игра актеров хромает, много ляпов в реквизитах и постановках. Озвучка тоже иногда хромает. Но так как у нас не голливудские бюджеты и опыт тут можно дать не большую поблажку.
ИСПОЛНИТЕЛИ ОСНОВНЫХ РОЛЕЙ - СИМОНА ПЕТЛЮРЫ И САМУИЛА ШВАРЦБАРДА - ОТЫГРАЛИ НА ВСЕ 100%
 
В общем фильм посмотреть стоит, но не забывайте почитать или посмотреть разные варианты истории, что бы объективно оценить произведение.
НЕ ЧИТАЙТЕ РАЗНЫЕ ВАРИАНТЫ ИСТОРИИ, ЧИТАЙТЕ ИСТОРИЧЕСКИЕ ДОКУМЕНТЫ

А исторические документы никогда не подделывались? И наши задним числом что-то писали, в СССР тем более сфабриковано огромное количество документов. По этому желательно отталкиваться от своего здравого смысла и если есть возможность читать ещё иностранные источники информации. Просто пример: в Украине пишут в него стреляли 7 раз, в России 3, а на английский источниках 5, где правда?
Рейтинг сообщения: 0
 
Торіс
Торіс 26 сентября 2018 10:25
Документальні фільми теж можна робити цікавими, але цей вийшов доволі нудним. Гра акторів дещо дубувата, та й озвучка не айс. Ті, хто дивилися мультсеріал Сімпсони хоч раз, могли звернути увагу, що Симона озвучив той же голос, що і Гомера, тому сприймати репліки Петлюри було дещо кумедно місцями)
На останок, я чи то не зрозумів останнього кадру, чи то дійсно недоробили: коли Петлюра дивиться в вікно, позаду нього сучасні авто. Хто розтлумачить? Як так вийшло? Що це має значити?
Вцілому глянути можна, але від вас залежить, кого на скільки вистачить.
Рейтинг сообщения: 0
 
Іван Сірко
Іван Сірко 20 сентября 2018 19:01
Хотілося би більше бойових дій а їх було дуже багато! А так фільм дуже сподобався ! Стараюсь ходити на всі Українські фільми і я бачу що наші знімають фільми з каждим разом все краще!
Рейтинг сообщения: 0
 
   
Похожие фильмы
 fk tw
Новые трейлеры