Фильм Тот кто прошел сквозь огонь (2011)

Войти через
Регистрация
 
Фильм Тот кто прошел сквозь огонь
 
Тот кто прошел сквозь огонь
Той хто пройшов крізь вогонь
Год: 2011
Страна: Украина
Режиссеры: Михаил Ильенко
Жанр: драма, приключения
Премьера (в Украине): 02.05.2013
Премьера (в мире): 21.09.2011
Продолжительность: 110 мин.
Возрастные ограничения (лет): 14
Дистрибьютор: B&H
Бокс-офис: 174 289 грн.
Рейтинг КИНО-ТЕАТР   |   Ваша оценка:
8.64 / 10 Голосов: 69
Описание фильма Тот кто прошел сквозь огонь
 

Фильм рассказывает о судьбе летчика и героя Советского Союза который в годы Великой Отечественной войны был обвинен в государственной измене и приговорен к сталинским лагерям. Не желая провести остаток жизни за колючей проволокой отважный летчик убегает. Судьба заносит его на другой континент, где он находит приют в индейском племени и впоследствии становится его вождем.

 
Трейлер к фильму Тот кто прошел сквозь огонь
Фильм Тот кто прошел сквозь огонь Смотреть трейлер

Рецензии на фильм Тот кто прошел сквозь огонь
Добавить рецензию
 
Фильм как саботаж Doerty, 23 января 2012
Если подлинное искусство- то, которое никого не оставляет равнодушным, трудно оспаривать принадлежность к нему к ленты Михаила Ильенко "ТотКтоПрошёлСквозьОгонь". Если по-настоящему удачной презентацией можно назвать ту, что идеально соответствует представляемому продукту, премьеру фильма Ильенко нужно признать образцовой. Если настоящим украинским фильмом следует считать тот, что способен... Подробнее
 
Накінець то дочкались прем"єри українського фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь". Добре що прем"єру кілька раз переносили, адже краще показувати закінчений якісний матеріал а не недороблену роботу. Тут вони не промахнулись. Звісно можна було б і щось ще змінити, проте будь-який фільм може завжди обрізати, потдовжити, перемотувати і т. д. Хійока - так індіанською буде людина,... Подробнее
 
Из Фучжоу в Онтарио Алексей Першко, 18 января 2012
Режиссер Михаил Ильенко – младший представитель знаменитой украинской кинематографической династии – прервал затянувшуюся (не по его вине) творческую паузу. И отправил своего главного героя – Ивана Орестовича Додоку, наследника духа и обычаев характерников – в долгое путешествие, а кинематографически говоря – в роад-муви. По сути, можно утверждать, что фильм Михаила Ильенко... Подробнее
 
Все рецензии
 
Комментарии
 
Имя
20 июня 2019
Ваш комментарий

Подписаться на отзывы
Гість
Гість 26 сентября 2016 13:23
Тільки-но з Диканьського музею, де є експозиція присвячена І.Даценку-прототипу головного героя картини. Дійсно, шикарна історія незвичайної людини! На такому матеріалі знято якийсь візуальний відеоряд окремих подій, якийсь набір кліпів- а-ля здогадайся сам...Ключова фраза-"нехай, блядь, спробують" і далі танці з піснями)) Не можна так із телеглядачем, пани творці.
Рейтинг сообщения: 0
 
Тетяна, м. Харків
Тетяна, м. Харків 31 мая 2015 05:55
Чудовий український фільм, що зображує велику любов до своєї землі, мови, культури, що так нещадно знищували все савєтскіє дєятєлі. Хай процвітає наше українське кіно, хай Бог допомагає нам, українцям, відроджувати те, що втратили ми за роки радянської окупації. Велика вдячність усьому колективові, хай Вам щастить і побажання великих успіхів на цій ниві. Слава Україні і її героям!
Рейтинг сообщения: 0
 
Гість
Гість 23 августа 2014 19:23
Витримала хвилин десять "фільму". Суцільний сум.
Окрім "Звичайної історії", сучасний український кінематограф попросту відсутній.
Рейтинг сообщения: 0
 
http://vk.com/denisboyua
http://vk.com/denisboyua 26 сентября 2013 14:06
Фільм дуже гарний! Мені дуже сподобався. Чи можливо купити диск з фільмом, бо хочу зробити маленький, розміром з краплину, внесок в українське кіно.
Рейтинг сообщения: 0
 
Гость
Гость 14 сентября 2013 13:45
Гість 23 октября 2012 18:59
Я все поважаю  у фiльмi. Але коли правосланий Козак Характерник Хрестится з лIва на право я нe розумIю? Складно писати росIйскою клавою. Вибачте.
В особых случаях козаки наоборот крестились. Это можно прочитать в литературе о них. Думаю тут психологический аспект программы ума. Если часто что то делать, то это как бы приедается и не даёт уже должного эффекта и как бы просто для галочки происходит. Если что то в ритуале изменить хоть немного, то благодаря осознанности в этой редкой ситуации, можно было быстрей получить желаемое.
Рейтинг сообщения: 0
 
Оптиміст
Оптиміст 09 мая 2013 19:45
Чому в нас все так погано? Чому ми постійно на щось жаліємось? ЛЮДИ заспокойтеся, спробуйте хоч раз не розісрати щось хороше, а оцінити!!
Фільм класний і рада, що з українським кінематогрфом ще не покінчено. Це не один із тисячі голівудських фальшивок, а хороший, оригінальний фільм, який має реально сильний зміст. Не можете зрозуміти ,нема чого обливати брудом!
Звичайно, є ляпи, є якісь недоробки, але важливо не це, а те, що це спроба і дуже вдала, як на мене ,спроба!
То ж будьмо більш поблажливі, бо фільм заслуговує на хороші відгуки!!!
Рейтинг сообщения: 0
 
Гість
Гість 26 апреля 2013 07:45
Режисура паскудна. Матерал гарний, але знято непрофесіонально, аматорськи.
Рейтинг сообщения: 0
 
Гість
Гість 17 марта 2013 13:29
мені фільм сподобався, непоганий. Але графіка.... це просто жах! такий шмат гімна посеред фільму!
Рейтинг сообщения: 0
 
Гость
Гость 21 января 2013 12:39
чого дерти горло і розпинатися про фільм який невартий обговорення і невартий уваги,але ж не поясниш темним людям що це кіно повний провал!і до чого тут москаль не москаль ви щирі українці пильнуйте краще себе і те що довкола кожного з вас,вже цей расизм просто надоїв,тут немає що обговорювати і все.
Рейтинг сообщения: +1
 
Гість
Гість 18 ноября 2012 18:14
звідки ви взяли що козаки були тільки православні-ви на хрест козацький подивіться-це не просто католицький хрест,це хрест хрестоносців.І самі козаки неодноразово підкреслювали-ми хрестоносці і порівнювали себе з мальтійським рицарським орденом.Козаки запорожські в основному і складалися з православної і окатоличеної української шляхти.Кріпаків було заборонено приймати,а міщанство і духівництво були малочисельні ,а зброєю вміли професійно володіти тільки клас лицарства.Козаки неоднарозово підкреслювали,що вони лицарі і називали себе панове.Ну а реєстрові козаки з якого класу могли складатися-4 класи-шляхта,кріпаки,міщани і духівництво.Клас дрібної шляхти ,нащадків дружинників руських князів і грав вирішальну роль і в козаччині і в хмельниччині.
Рейтинг сообщения: -1
 
   
Похожие фильмы
 fk tw