Фильм ТотКтоПрошелСквозьОгонь


ТойХтоПройшовКрізьВогонь
Год:  2011
Страна:  Украина
Режиссеры:  Михаил Ильенко
Жанр:  драма, приключения
Премьера (в Украине):  02.05.2013
Премьера (в мире):  21.09.2011
Продолжительность:  110 мин.
Возрастные ограничения (лет):  14
Дистрибьютор:  B&H
Бокс-офис:  174 289 грн.

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

8.6 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 72

Описание фильма ТотКтоПрошелСквозьОгонь

Фильм рассказывает о судьбе летчика и героя Советского Союза который в годы Великой Отечественной войны был обвинен в государственной измене и приговорен к сталинским лагерям. Не желая провести остаток жизни за колючей проволокой отважный летчик убегает. Судьба заносит его на другой континент, где он находит приют в индейском племени и впоследствии становится его вождем.


Фильм ТотКтоПрошелСквозьОгонь cмотреть онлайн

Рецензии на фильм ТотКтоПрошелСквозьОгонь

23 января 2012
Если подлинное искусство- то, которое никого не оставляет равнодушным, трудно оспаривать принадлежность к нему к ленты Михаила Ильенко "ТотКтоПрошёлСквозьОгонь". Если по-настоящему удачной презентацией можно назвать ту, что идеально соответствует представляемому продукту, премьеру фильма Ильенко нужно признать образцовой. Если настоящим украинским фильмом следует считать тот, что способен... Подробнее
Doerty

20 января 2012
Накінець то дочкались прем"єри українського фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь". Добре що прем"єру кілька раз переносили, адже краще показувати закінчений якісний матеріал а не недороблену роботу. Тут вони не промахнулись. Звісно можна було б і щось ще змінити, проте будь-який фільм може завжди обрізати, потдовжити, перемотувати і т. д. Хійока - так індіанською буде людина,... Подробнее
Буйвітер

18 января 2012
Режиссер Михаил Ильенко – младший представитель знаменитой украинской кинематографической династии – прервал затянувшуюся (не по его вине) творческую паузу. И отправил своего главного героя – Ивана Орестовича Додоку, наследника духа и обычаев характерников – в долгое путешествие, а кинематографически говоря – в роад-муви. По сути, можно утверждать, что фильм Михаила Ильенко... Подробнее
Алексей ПершкоИмя:
21 сентября 2021
Ваш отзыв
Гість
Гість 27 марта 2021 21:19
0
хороший фільм
.
Гість
Гість 26 сентября 2016 13:23
0
Тільки-но з Диканьського музею, де є експозиція присвячена І.Даценку-прототипу головного героя картини. Дійсно, шикарна історія незвичайної людини! На такому матеріалі знято якийсь візуальний відеоряд окремих подій, якийсь набір кліпів- а-ля здогадайся сам...Ключова фраза-"нехай, блядь, спробують" і далі танці з піснями)) Не можна так із телеглядачем, пани творці.
.
Тетяна, м. Харків
Тетяна, м. Харків 31 мая 2015 05:55
0
Чудовий український фільм, що зображує велику любов до своєї землі, мови, культури, що так нещадно знищували все савєтскіє дєятєлі. Хай процвітає наше українське кіно, хай Бог допомагає нам, українцям, відроджувати те, що втратили ми за роки радянської окупації. Велика вдячність усьому колективові, хай Вам щастить і побажання великих успіхів на цій ниві. Слава Україні і її героям!
.
Гість
Гість 23 августа 2014 19:23
0
Витримала хвилин десять "фільму". Суцільний сум.
Окрім "Звичайної історії", сучасний український кінематограф попросту відсутній.
.
http://vk.com/denisboyua
http://vk.com/denisboyua 26 сентября 2013 14:06
0
Фільм дуже гарний! Мені дуже сподобався. Чи можливо купити диск з фільмом, бо хочу зробити маленький, розміром з краплину, внесок в українське кіно.
.
Гость
Гость 14 сентября 2013 13:45
0
Гість 23 октября 2012 18:59
Я все поважаю  у фiльмi. Але коли правосланий Козак Характерник Хрестится з лIва на право я нe розумIю? Складно писати росIйскою клавою. Вибачте.
В особых случаях козаки наоборот крестились. Это можно прочитать в литературе о них. Думаю тут психологический аспект программы ума. Если часто что то делать, то это как бы приедается и не даёт уже должного эффекта и как бы просто для галочки происходит. Если что то в ритуале изменить хоть немного, то благодаря осознанности в этой редкой ситуации, можно было быстрей получить желаемое.
.
Оптиміст
Оптиміст 09 мая 2013 19:45
0
Чому в нас все так погано? Чому ми постійно на щось жаліємось? ЛЮДИ заспокойтеся, спробуйте хоч раз не розісрати щось хороше, а оцінити!!
Фільм класний і рада, що з українським кінематогрфом ще не покінчено. Це не один із тисячі голівудських фальшивок, а хороший, оригінальний фільм, який має реально сильний зміст. Не можете зрозуміти ,нема чого обливати брудом!
Звичайно, є ляпи, є якісь недоробки, але важливо не це, а те, що це спроба і дуже вдала, як на мене ,спроба!
То ж будьмо більш поблажливі, бо фільм заслуговує на хороші відгуки!!!
.
Гість
Гість 26 апреля 2013 07:45
0
Режисура паскудна. Матерал гарний, але знято непрофесіонально, аматорськи.
.
Гість
Гість 17 марта 2013 13:29
0
мені фільм сподобався, непоганий. Але графіка.... це просто жах! такий шмат гімна посеред фільму!
.
Гость
Гость 21 января 2013 12:39
+1
чого дерти горло і розпинатися про фільм який невартий обговорення і невартий уваги,але ж не поясниш темним людям що це кіно повний провал!і до чого тут москаль не москаль ви щирі українці пильнуйте краще себе і те що довкола кожного з вас,вже цей расизм просто надоїв,тут немає що обговорювати і все.
.

Похожие фильмы