addams-family-2

Ева Лонгория продает роскошный особняк


Ева Лонгория продает роскошный особняк

 43-річна Єва Лонгорія, яка вчора Вперше стала мамою, за Деяк годину до народження дитини зайнять продажем власного маєтку на Голлівудськіх Пагорб у Лос-Анджелесі. Цей особняк з прилягла до него будівлями, розташованімі на территории в два з половиною акра, зірка Придбай у свого колеги Тома Круза в 2015 году за 11,4 миллиона долларов. Продати ж нерухомість Єва планувала дорожча - аж за 14000000, однак буквально за кілька днів до пологів актриса Зроби додому хорошу знижку, знизу его ВАРТІСТЬ до 11000000.

Чи є адекватною така висока ціна за цею особняк, вірішуваті, Звичайно, покупцеві. Альо маєток Дійсно Досить незвичне и оригінально: воно представляет собою флагманське судно и складається з власне самого особняка, двох студій та гостьовий будинку, Які з'єднані между собою прикрашені кам'яними доріжкамі и стежками.
У головному будинку є кухня, Величезна вітальня з чудовим каміном и три Великі спальні. А гостьовий будинок складається з чотірьох спалень, чотірьох ванніх кімнат и спеціального приміщення для зберігання вина. Альо НЕ Головні Преимущества маєтку - це вид, Який відкрівається з его тераси на ландшафт Південної Калифорнии, а такоже басейн з Лагуна и мостом.
Теги: ева лонгория
Сергей Задко 21 июня 2018


Имя:
22 октября 2021
Ваш отзыв

популярные сплетни


Ничего не найдено