Что не сработало со "Сквотом 32"


Новости: Что не сработало со

 Предлагаем вашему вниманию (на языке оригинала) комментарий продюсера фильма "Сквот 32" Андрея Ермака по реузльтатам первого уик-энда проката этого фильма.

«Я хочу прокоментувати, що результати першого вікенду бокс-офісу прокату фільму «Сквот32» є незадовільними. Чесно кажучи, ми розраховували трохи на інші цифри, але обов’язково хочу наголосити на такі важливі речі:
 По-перше, я дуже вдячний своїй команді. Нам вдалося зібрати сильну творчу групу, людей, які є спеціалістами у своїй справі та кіногалузі. Я пишаюсь тим, що я продюсер цього фільму.
 По-друге, у цей раз я хочу сказати велике «дякую», у першу чергу, нашому дистриб'ютору – MMD UA. Я вважаю, що це саме той дистриб'ютор, якого я шукав. Сьогодні вони вживають всі необхідні заходи і разом з продюсером, з творчою групою фільму працюють над просуванням та прокатом «Сквот32». Тому всім співробітникам компанії MMD величезне спасибі. Ми рухаємося далі, разом.
 По-третє. Я хочу висловити окрему подяку всім кінотеатрам, які взяли наш фільм у прокат. Завдяки вам українське кіно важко але впевнено розвивається. Ми відстежуємо цю ситуацію і бачимо, що в більшості кінотеатрах на «Сквот32» є хороші сеанси. Особливо я хочу відзначити роботу мережі кінотеатрів Multiplex. Ви дійсно великі молодці, і я з гордістю кажу, що ви наші партнери.
Також хочу звернути увагу, що «Сквот32»  - це проект особливий. Ми не робили ставку на зірковий склад акторів, навпаки ми хотіли відкрити нові обличчя українській аудиторії. Більшість ролей зіграли молоді музиканти, художники та танцівники. Ми розуміли, що це відобразитися на результатах прокату фільму. Але не зважаючи на ситуацію з бокс-офісом першого вікенду, ми кожен день отримуємо у соціальних мережах багато теплих відгуків та повідомлень про приємні враження від нашого фільму (прим. посилання нижче). І найцікавіше, ці коментарі пишуть глядачі різного віку.  Ми сподіваємось, що спрацює «сарафанне радіо», і другий тиждень прокату покаже кращий результат. Я хочу додати, що у нас чудовий український глядач, у якого гарний смак. Вихід у прокат нашого фільму одночасно з такими голлівудськими стрічками як «Хеллбой» та «Шазам», також не хочемо робити аргументом щодо результату бокс-офісу першого вікенду. І якщо надалі полетять стріли у сторону цього проекту, нехай вони летять у мене, як у продюсера, ніж у творчу групу, яка, я вважаю, чудово впоралася зі своїм завданням».
Алексей Першко 16 апреля 2019
Like

Имя:
04 июля 2020
Ваш отзыв

популярные новости


Голливуд приобрел украинский фильм Голливуд приобрел украинский фильм

С Иванной Сахно в главной роли

01 июля 2020 0 484
Возвращение на «Толоку» Возвращение на «Толоку»

Создатели фильма Михаила Ильенко «Толока» объявили о новой дате кинотеатрального релиза ленты

03 июля 2020 0 229
"ЧЕРКАССЫ" продолжают оказывать сопротивление "ЧЕРКАССЫ" продолжают оказывать сопротивление

И возвращаются в кинотеатры

02 июля 2020 0 291
«ТЕНЕТ» Нолана опять перенесли «ТЕНЕТ» Нолана опять перенесли

Еще на 2 недели

26 июня 2020 0 705
Поэт и солдат Поэт и солдат

Юрий Издрык снялся в тизере нового фильма Ирины Цилык «Я и Феликс»

23 июня 2020 0 1260