Что не сработало со "Сквотом 32"

Войти через
Регистрация
 
Что не сработало со "Сквотом 32"
 
Новости: Что не сработало со "Сквотом 32"

 Предлагаем вашему вниманию (на языке оригинала) комментарий продюсера фильма "Сквот 32" Андрея Ермака по реузльтатам первого уик-энда проката этого фильма.

«Я хочу прокоментувати, що результати першого вікенду бокс-офісу прокату фільму «Сквот32» є незадовільними. Чесно кажучи, ми розраховували трохи на інші цифри, але обов’язково хочу наголосити на такі важливі речі:
 По-перше, я дуже вдячний своїй команді. Нам вдалося зібрати сильну творчу групу, людей, які є спеціалістами у своїй справі та кіногалузі. Я пишаюсь тим, що я продюсер цього фільму.
 По-друге, у цей раз я хочу сказати велике «дякую», у першу чергу, нашому дистриб'ютору – MMD UA. Я вважаю, що це саме той дистриб'ютор, якого я шукав. Сьогодні вони вживають всі необхідні заходи і разом з продюсером, з творчою групою фільму працюють над просуванням та прокатом «Сквот32». Тому всім співробітникам компанії MMD величезне спасибі. Ми рухаємося далі, разом.
 По-третє. Я хочу висловити окрему подяку всім кінотеатрам, які взяли наш фільм у прокат. Завдяки вам українське кіно важко але впевнено розвивається. Ми відстежуємо цю ситуацію і бачимо, що в більшості кінотеатрах на «Сквот32» є хороші сеанси. Особливо я хочу відзначити роботу мережі кінотеатрів Multiplex. Ви дійсно великі молодці, і я з гордістю кажу, що ви наші партнери.
Також хочу звернути увагу, що «Сквот32»  - це проект особливий. Ми не робили ставку на зірковий склад акторів, навпаки ми хотіли відкрити нові обличчя українській аудиторії. Більшість ролей зіграли молоді музиканти, художники та танцівники. Ми розуміли, що це відобразитися на результатах прокату фільму. Але не зважаючи на ситуацію з бокс-офісом першого вікенду, ми кожен день отримуємо у соціальних мережах багато теплих відгуків та повідомлень про приємні враження від нашого фільму (прим. посилання нижче). І найцікавіше, ці коментарі пишуть глядачі різного віку.  Ми сподіваємось, що спрацює «сарафанне радіо», і другий тиждень прокату покаже кращий результат. Я хочу додати, що у нас чудовий український глядач, у якого гарний смак. Вихід у прокат нашого фільму одночасно з такими голлівудськими стрічками як «Хеллбой» та «Шазам», також не хочемо робити аргументом щодо результату бокс-офісу першого вікенду. І якщо надалі полетять стріли у сторону цього проекту, нехай вони летять у мене, як у продюсера, ніж у творчу групу, яка, я вважаю, чудово впоралася зі своїм завданням».
Алексей Першко 16 апреля 2019
Комментарии
 
Имя
21 апреля 2019
Ваш комментарий

Подписаться на отзывы

популярные новости

Украинское кино - в Le Grand Rex Paris

Во Франции продолжается «Новая волна украинского кино»

08 апреля 2019

0
4485

Киллиан Мерфи сыграет в сиквеле "Тихого места"

Эмили Блант тоже вернется.

01 апреля 2019

0
3593

Первый трейлер хоррора "Ма" с Октавией Спенсер

Она не забудет, она не простит.

25 марта 2019

0
3010

Apple представил свой стриминговый сервис

Стивен Спилберг и много вкусного.

25 марта 2019

0
2429

"Отряд самоубийц 2": Дэвис в деле, Эльба – не Дэдшот

Новости о фильме Джеймса Ганна.

06 апреля 2019

0
1951

 fk tw