Ани Лорак


Дата рождения:
27 сентября 1978

Рейтинг персоны

6.7 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 27

Биография

Співачка, композитор і автор текстів, актриса.

Представляла Україну на «Євробаченні-2008» з піснею «Shady Lady» і зайняла 2-е місце. Кожна її пісня - суперхіт, кожен витер - перформанс світового рівня. Там, де з'являється Ані Лорак - завжди неймовірне шоу, справжнє свято краси і музики У 2018 розі відбулася прем 'єра грандіозного шоу Ані Лорак «DIVA», яке ознаменувало початок нового етапу в музичній кар'єрі співачки. Шоу справило небувалий фурор і було відзначено музичними критиками і продовжує збирати нагороди в номінації «Найкраще шоу» престижних музичних премій. Працьовитість і завзятість допомогли Ані Лорак по праву отримати статус Діви нашого шоу-бізнесу. («Красная співачка», «Людмила», ТВ, RU.TV, MUSICBOX, ЖАРА, Вища ліга, BraVo, Fashion People Awards, ZD Awards, EMA, «Золотий Грамофон» и др.) И виграла на сценах найвідоміших світових концертних майданчиков. В ії активі 2 грандіозних шоу - «Кароліна» (2013) і «DIVA» (2018), 16 альбомов, біографічний відеофільм, 50 відеокліпи, а також безлич «золотих» і «платинових» дисків. Діва Ані Лорак - одна з найсильніших вокалісток сучасності. Співачка неймовірної краси, унікальний голос якої в 4,5 октави, підкорив мільйони слухачів по всьому світу!

 Ані Лорак з успіхом виреє на сценах Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдавії, Азербайджанну, Латвії, Литви, Естонії, ОАЕ, Туреччини, Ізраїлю, Німеччини, США, Великобританию, Францию, Італії, Іспанії, Мальти, Угорщини, Польщі. Співачка несе важнву місію - дарувати сводную информацию о том, как помочь в работе в связи с вступлением. І найважливіше - своєю творчістю робити людей щасливими.

 Ані Лорак (справжнє ім'я - Кароліна Куєк) народилася 27 вересня 1978 на Буковині. С 1995 г. рожі перемогла в телевізном конкурсеі «Ранкова зірка» - тоді і взяла псевдонім Ані Лорак (ім'я Кароліна, прочитане справа наліво) оскільки на конкурсі вже була заявлена ​​співачка з псевдонімом Кароліна. У 1996 році отримала гран-прі конкурсу Big Apple Music (Нью-Йорк). У 1999 г. розі удостоїла звання наймолодшої заслуженої артистки України. У 2004 році стала послом Доброї Волі ООН. В 2008 году россия посвла друге місце на музичной конкурсі «Євробачення», в цыому ж році отримала звання народної артистки України. Після участі в конкурсі була визнана «Крачи артистом Євробачення», а також отримала нагороду «Конкурс песни Евровидения» в Лондоне.
Имя:
19 июня 2021
Ваш отзыв
Гість
Гість 14 апреля 2017 19:56
0
Гість 21 жовтня 2014 18:52
Слава Украини
Клала вона на Україну. Для Кароліни Батьківщина там, де більше платять.
.
Гість
Гість 21 октября 2014 18:52
0
Слава Украини
.