Огляд 4 сезону Агентів ЩИТа


Рецензия на фильм: Агенты «Щ.И.Т.»
Фильм Агенты «Щ.И.Т.»

Частина 1. Огляд

Закінчився 4 сезон серіалу «Агенти ЩИТа». Там був і Примарний Гонщик (тема тягаря обраного вибору попри його несприйняття) і роботи-двійники (тема штучного інтелекту), та альтернативний компютерний світ, де історія пішла геть по-іншому, але усе було так реально (тема про важливість для життя навіть одного рішення і цінності демократії).

У цьому сезоні не було відверто прямих відсилок до поточних кіновсесвіту «Марвел», тобто ні до «Доктора Стренджа» ні, тим паче, до «Вартових галактики-2», на відміну від попередніх сезонів.

Попри те у 2 серії «Зустрічайте нового босса» Директором ЩИТа стає герой Відня, який захистив жінку від уламків під час вибуху влаштованого полковником Земо на церемонії підписання Соковійських Угод у «Першому меснику: Протистоянні».

У 22 серії «Кінець світу» Примарний Гонщик каже, що Земля є лишень одним зі світів, втягнутих у безкінечну війну, щось розповів Коулсону та сказав, що не заздрить їм, цим явно натякаючи на очікувані фільми про «Месників: Війну безкінечності» у 2018-2019 р.

А в останній закадровій сцені сезону Коулсон на космокораблі поміж астероїдів йде на якусь роботу. Аж цікаво.

Cпершу «ЩИТ» офіційно повернувся як офіційна спецслужба, з новим цивільним Директором з нелюдей як відповідь на Великий Спалах (розповсюдження людей зі надздібностями, нелюдей, світом; кристали терригена потрапили на дно океану і через планктон та риби--до людей). Попри тертя зі старою командою «ЩИТ» відновив свою роботу і надзвичайно вчасно.

Глава 1. Примарний гонщик (1-8 серія)

Сплила нова, раніше невідома загроза—книга «Даркхолд»,скарбниця невідомих раніше знань, яка дозволяє її читати кожному зрозумілою для нього мовою. Один учений вирішив за її допомогою стати всемогутнім та панувати над світом, підлаштував аварію, занапастив друзів, але Примарний Гонщик разом з ЩИТом завадив йому використати наповну його нові сили (управління вуглецем у живих істотах).

Глава 2. Двійники (9-15 серія)

Примарний Гонщик і вчений-психопат були відправлені у темний вимір за допомогою пристрою, спорудженого Аїдою, людиноподібним роботом, чий мозок доктор Редкліф створив за допомогою знань «Даркхолда». У своєму божевільному бажанні він створив віртуальний світ «Конструкція» та з часом помістив туди свідомість багатьох Агентів ЩИТа, замінивши реальних людей, які були у полоні, на кіборгів. Попри відбите нашестя та вибух на базі ШИТа, щоб врятувати своїх 2 Агентам довелось підімкнутись до «Конструкції», яка настільки реальна, що вмерши там, підімкнена людина вмирає у реальності.

Глава 3. Агенти «Гідри» (16-20 серії)

У "Конструкції" була Земля з альтернативним перебігом історії, де Месників ніколи не було, а ЩИТ був розгромлений «Гідрою». «Гідра» спроковувала вбивством одним нелюдем тисяч людей і на хвилі паніки захопила та жорстко втримала владу. Гідру очолювала сама Аїда, якій остогиділо бути просто рабинею, виконавцем волі Редкліфа. Нелюди з надзвичайними силами відловлювали за саме незаявлення факту того, що він—нелюд, катували, забирали їхні сили. По телевізору була суцільна пропаганда насильства до ЩИТа та зневаги до нелюдей. Не було жодного інтернету та смартфонів, а натомість—самі лишень газети та 1 телеканал, підконтрольний «Гідрі». Той світ настільки реальний, що померши там, новий Директор ЩИТа помер і у реальному світі.

Сам творець «Конструкції», доктор Редкліфф, був убитий Аїдою та ув’язнений у цьому світі. Полонені Агенти ЩИТа там жили іншим життям, якого колись прагнули, яке їм нав’язала програма Аїди і надзвичайно тяжко згадували себе справжніх. Редкліфф для себе ще коли він був живим він створив вихід, який тяжко, але знайшли наші Агенти.

Глава 4. Кінець світів (21-22 серія)

Аїда зробила собі живе людське тіло з силою багатьох нелюдей. Вона хотіла кохати Фітца, який у «Конструкції» був головним науковцем «Гідри» та її коханим, однак він відкинув її кохання. Ошаліла від емоцій, вона почала знищувати «Конструкцію» і за допомогою «Даркхолда» захотіла зганьбити ЩИТ і нелюдей як зробила це у «Конструкції». Щоб її спинити з темного виміру повернувся Примарний Гонщик і разом з ЩИТом убив Аїду, яка перед тим встигла знищити «Конструкцію».

0
Zender 28 июня 2017


Имя:
15 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.2. Війна (2017) Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.2. Війна (2017)

Після невдалого перевороту Коби і відступу мавп під головуванням Цезаря війна розгорнулась з новою силою. Сигнал лиха отримали решту...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.1 "Повстання на світанку" (2011-2014) Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.1 "Повстання на світанку" (2011-2014)

У 2011 році відбувся перезапуск франшизи, де головна загроза--у теперішньому часі, без жодних мандрівок у часі та ядерної війни, а з...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". ч.2. Рімейк (2001) Історія франшизи "Планета мавп". ч.2. Рімейк (2001)

У 2001 році відбулась спроба рімейку оригінальної історії. Цей фільм у головній ролі з Марком Уолбергом бачив, напевно, що кожен...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". Ч.1. Оригінальна серія (1968-1973) Історія франшизи "Планета мавп". Ч.1. Оригінальна серія (1968-1973)

Історія планети мавп розпочалась ще у 1963 р. з однойменного роману фр.письменника Пєра Буля, з акцентом на загрози від ядерної війни та...

15 июля 2017
Людина-павук повертається Людина-павук повертається

Перезапуск "Людини-Павука" під знаком "Марвел". Кращий фільм за очікуваннями критиків...

01 июля 2017