Принеси війну до дому


Рецензия на фильм: Американская пастораль
Фильм Американская пастораль

В український прокат виходить стрічка створена за мотивами роману Філліпа Рота, що у далекому 1997 було відмічено «Пульцірівською премією» — Американська пастораль.

Потужний драматурігчний каркас обрав для свого режисерського дебюту актор Юен Макгрегор. Він же і виконав головну роль.

Красень, спортсмен, і майбутній спадкоємець фабрики, юний містер Левов на прізвисько “Швед” одружується міс “Нью Джерсі”(Дженніфер Коннелі). Хеппі енд! Так закінчився перший акт. Здається, у такої ідеальної пари може народитись лише дитя-напівбог, що буде прикрашати собою цей неохайний світ. Маленька заїка, такої народилась Меррі Левов. Хоча спеціалісти припускали, що вада радше маніпуляція до якої вдається дівчинка у боротьбі за увагу батька. Тут одразу фільм починає трохи кульгати по драматургії. Бо ж не вистачає сцени, яка б продемонструвала, чи конкурують холодна красуня мати і дівчина за увагу Шведа. Далі до історії долучається зовнішній фактор переворот у США. На цей момент Мері вже досягла підліткового віку, періоду коли супротив частина життя. Потужній зовнішній фактор, як переворот у США змішує акценти, і вже здається, що маленька Мері Левов просто не справилась з керуванням новим світоглядом, і опинилась за бортом життя.

Слоган стрічки, звучить як: A radically ordinary story — Радикально звичайна історія.

При невдалому менеджменті у сім`ї подібний розвиток подій вірогідний.

Буденність проблем, що постають на екранні затягує емоційно, співпереживаючи Левовам є велика спокуса почати рефлексувати над власними сімейними обставинами.

Підтримувати рівномірну температуру кипіння конфлікту доручили Дакоті Фаннінг, настільжки ж юна, як сама героїня Мері Дакота з таким самим завзяттям вона доводила світу, що здатна виконувати контраверсійні ролі.

Важку ж задачку поставив собі Юен Макгрегор: втілити головного героя, який живе на рубежі епох, займатись постановкою, та слідкувати, щоб основний посил стрічки в процесі не змінився до непізнаваності.

В очах створеного ним Шведа «читається» розгубленість людини, що не встигла зорієнтуватись у нових обставинах. Ну, а про режисерські огріхи дебютної стрічки Макрегора я вже розказала.

Для Дженіффер Коннелі була заготована цікава акторська задачка: варитись у внутрішньому конфлікті до стану божевілля.

Левови такі собі американські міщани, багато увагу приділено інтер`єру, атрибутам та костюмам. Доречи, над фільмом працював той самий художник, що колись створив побут Маккалістерів для “Один вдома” Деніел Б. Кленсі. Стараннями художника-постановника будинок Маккалістерів став туристичною пам'яткою. Розташований в Віннетка (штат Іллінойс) за адресою 671 Lincoln Avenue будинок має три спальні, і до нього так часто під'їжджали туристи, що власники не витримали і в 2012 році продали цей будинок туркомпанії за $ 1,6 млн.

Приємного перегляду!

 

0
rumbambara 10 декабря 2016


Имя:
05 августа 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Космос, как абсолют будущего. Космос, как абсолют будущего.

Если верить Илону Маску, то скоро человечество колонизирует Марс. 2024 не так далеко, друзья мои, пора начать просматривать все...

24 марта 2017
Даже у американской мечты есть цена Даже у американской мечты есть цена

Действие разворачивается в 20-е годы прошлого века, в Бостоне. Пик “сухого закона” в Америке. Нарядная эпоха, период, когда...

13 января 2017
Все свои Все свои

Фильм рассказывает историю запутанного дела Фанни Каплан, которая в 1918 году совершила покушение на вождя пролетариатов Владимира Ленина....

30 ноября 2016
Любовь и другие спецоперации Любовь и другие спецоперации

После успешно завершенной спецоперации между Максом и Марианн завязывается роман. Одурманенные успехом и чувствами шпионы оседает в...

29 ноября 2016
"За все хорошее!" "За все хорошее!"

Фильм “Ксавье Долана” — эта фраза формирует потребность посмотреть фильм. 27 летний канадец сделал невозможное!

03 ноября 2016