«Ненав'язливо намагаюся просвіщати знайомих чарівників»


Фильм Фантастические твари и где они обитают

Як ви вже здогадались, дивлячись на назву, рецензія присвячена фільму про чарівників. Може це фільм про Гаррі Поттера?

Магія? Чарівники? «Нечакли»? Дивні звірі? Оскар? – Будь ласка, все це можна знайти в новому фільмі «Фантастичні звірі і де їх шукати». Кінокартина є спін-офом серії фільмів про улюбленого Гаррі Поттера.

Прем’єра фільму відбулася 10 листопада 2016 року в Нью-Йорку, а до нас «Фантастичні звірі» дійшли 17 листопада того ж року. Кінострічка отримала нагороду «Оскар» в номінації Найкращий дизайн костюмів.

У сюжеті описуються післявоєнні роки, а точніше, події розгортаються через вісім років після Першої магічної війни. Але вже тоді над чаклунським світом нависла загроза в обличчі темного мага Ґелерта Ґріндевальда. У цей час до Нью-Йорка прибуває «магізоолог» Ньют Скамандер. Все начебто просто, у нас є головний герой і протилежний йому – головний злодій, але щось в цій історії пішло не так, після однієї прогулянки Скамандера по місту. Звідси і починається історія з майбутнього підручника Хогвартса «Фантастичні звірі і де їх шукати».

Дж. Роулінг знову дивує нас незвичайною історію та неперевершеними персонажами. Хтось подумав про головних героїв, але ведучу роль все ж таки відіграли ці самі «фантастичні звірі». Вони змушували наших героїв потрапляти у кумедні та незручні ситуації. І якщо не було чарівної палички – місто перетворилося б у суцільну руїну. Але вартий уваги також персонаж, якому комфортніше з тваринами, аніж з людьми – це «магізоолого» Скамандер. Він подорожує світом, вивчаючи різні види дивних звірів. Актор Е. Рейдмен зумів вдихнути у глядача всі ті ніжні та батьківські почуття до тварин, що мені особисто, дуже сподобалось.

Неможливо оминути увагою звичайну людину, «нечакла» Якоба Ковальського, який просто хотів бути пекарем, а замість цього потрапив у саме ядро магічної метушні: «Я на таке точно не підписувався ...». Яскравий персонаж, який давав енергію та вносив комедійні нотки в кінострічку.

Окремо варто розглянути візуальні та музикальні ефекти. Завдяки неперевершеній комп’ютерній графіці, мимоволі починаєш вірити в існування фантастичних звірів. Музика у фільмі надихає зібрати валізу і вирушити на пошуки пригод та незвичайних тварин!

Нова кінострічка від Девіда Єйтса – це новий безкрайній світ магії, як безрозмірна валіза Ньютона Скамандера, що змушує зануритись з головою у непізнаний світ. Зло ховалось, як завжди, прикидалось невинним та беззахисним, але все одно було розкрито. Такий початок обіцяє, що наступні частини триматимуть глядачів у напруженні впродовж всього фільму. І врешті решт, ми дізнаємось: хто є справжнім злом…

0
Gabriela 05 апреля 2017


Имя:
19 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Викривлена правда Викривлена правда

Дитина, яка з часом дорослішає, змінює своє ставлення до світу, змінює своє оточення, але що приховують забуті дитячі спогади?

05 февраля 2017