Щасливого дня смерті! Знову. І знову. - рецензия на фильм Счастливый день смерти - Kino-teatr.ua

Щасливого дня смерті! Знову. І знову. - рецензия на фильм Счастливый день смерти

Войти через
Регистрация
 
Щасливого дня смерті! Знову. І знову.
 
Фильм Счастливый день смерти

Крістофер Лендон набив руку в якості сценариста серіалу про «Паранормальне явище» та виніс на широкий екран свою режисерську роботу – «Щасливого дня смерті».

Трі Гелбман (Джессіка Рот) – весела студентка, яка живе в центрі уваги цілого університету. Вона легко здатна запаморочити хлопцям голови, а її подруги мовчки заздрять за спиною. Без особливих переживань щодо почуття оточуючих Трі крокує по життю в образі самовпевненої стерви, поки не настає її черговий день народження. Доля підносить дівчині «подарунок» – безліч життів. Але з невеличким застереженням – ввечері щасливого дня Трі будуть вбивати знову і знову, поки вона не розгадає, хто її вбивця.
Фільм Крістофера Лендона – той випадок, коли негативна реакція після перегляду згодом пом'якшується, і починають згадуватися позитивні моменти картини.
«Щасливого дня смерті» – це підлітковий мікс «Дня бабака» (петля часу) і «Хелловіна» (вбивця в масці). Старша аудиторія, що в темі жанру, нічого нового для себе не відкриє. Але фільм однозначно припаде до душі тим, кому не комільфо дивитися оригінали 70-90х років минулого століття.
«День смерті» довго зачинає. Протягом перших тридцяти хвилин автори настільки прагнуть розкрити Трі Гелбман та її оточення, що, здається, забувають про головну тему фільму. Тому адекватний хронометраж, що відведено під основні події, втоптує розв'язку в фінальні титри та залишає глядачеві забагато простору для польоту думки.
Вправно нагнітаючи загальну інтригу картини, режисер не вберіг свою кровинку від дружби зі слешером. Тому в зловорожій тиші клішовано скріплять мостини, а із-за рогу передбачувано вистрибує вбивця із криком «ага, попалася!».
Джессіка Рот у свої 30 років дуже непогано вписалася в роль студентки. Причому настільки непогано, що виглядає не старше свого партнера, 23-річного Ізраеля Бруссара (Картер). У той же час, первісний образ її героїні занадто глибоко занурився у стервозність – так, що навіть перед фінальними титрами, коли за сценарієм персонаж проходить своєрідне переродження, глядачеві важко повірити в щирість її почуттів.
«Щасливий день смерті» – робота на «трієчку», в якій вторинність сюжету ледь покривається оригінально обіграною назвою (Happy Death Day) та привабливими формами головної героїні.
6 з 10
Рецензия на фильм Счастливый день смерти 0  
Pavlo Chaplygin 03 декабря 2017
Комментарии
 
Имя
15 августа 2018
Ваш комментарий

Подписаться на отзывы

Другие рецензии автора

Рыбку жалко!

 Под водой запах распространяется очень медленно. Но уже к середине фильма зритель отчетливо чует смрад «Форсажа».

— 13 августа 2018

 
Клуб молодых мелиораторов

...или Малыши на хайпе. На каждого изворотливого делка найдется хитрый волк с Уолл-Стрит

18 июля 2018

Он вам не Орешек. Он – Скала.

Террористы захватили небоскреб и взяли заложников. Бывший полицейский в одиночку бросает им вызов. Ничего не напоминает?

12 июля 2018

 
Юмор в степень. Физику за скобки

Юбилейный фильм Marvel Studios глумится над физикой. Избивает логику. Но делает это смачно, динамично и смешно.

05 июля 2018

Когда счастье в неведении

Шейлин Вудли идет по стопам Дженнифер Лоуренс и вытягивает приторную мелодраму

02 июля 2018

 
Оценка автора
8,4 Рейтинг
фильма
Всего оценок: 94fk tw