Катніс - Сойка - Піта


Фильм Голодные игры: Сойка-пересмешница. Часть І

Проснувшись уже в 13 Окрузі, Катніс Евердін все ніяк не могла вирішити хто вона наспрівді - боєць, чи проста жителька Панему. Проте, стрімкий розвиток революції несе її на вогняних руках по всіх тортурах повстання: спочатку вона дізнається, що втратила домівку, потім Піта. Та через нелегку дорогу думок вона все ж пристає на пропозицію Плутарха та Коїн очолити революцію та стати символом та поводарем бунту, про що потім не раз пошкодує.

На мою думку, Френсис Лоуренс зобразив картину повстання чітко та яскраво лише поверхнево тому, що революція іде не лише на території країни, а й у душі Катніс - вона, морально та фізично виснажена, йде на умову лише заради життя коханого. Тому автор кінофраншизи занадто мало показав "внутрішню" Катніс, яка преживає два повстання, що точно показано у книзі. 

Залучивши до зйомки фільму хороших акторів, Френсис додав перчинку в життя фільму ( кожен з акторів розкриває свою історію по-своєму), що зіграло не монш важливу роль в рейтингу фільму.

Червоною ниткою в кінофраншизі виступає захоплення, чи, навіть, кохання, до Піта, що стало дієвою силою та головним поштовхом молодої Евердін до Переспівниці. Це кохання - захоплення героїні роману, що дає їй сили дійти до головної мети - позбутися Сноу.

0
Іванна М 22 ноября 2014


Имя:
21 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Ничего не найдено