Полювання на педофіла


Рецензия на фильм: Охота
Фильм Охота

Руйнування християнської цивілізації досягається не кровопролитними війнами, а наполегливою і масованою атакою супротивника на її базові цінності. Оскільки головною ідеєю у вченні Христа є Любов, зусилля "дітей диявола" спрямовані на те, щоб повністю дезорієнтувати людей щодо її найприродніших проявів. У їхньому кривому диявольському дзеркалі звичайна людина, обнявши або поцілувавши дитину, перетворюється на збоченця-педофіла, а зразком для вихваляння і наслідування стають справжні збоченці, які для вираження своєї «любові» використовують... не буду уточнювати, що.

Навіть у маленькому датському містечку, де всі між собою знаються з малих років, вистачило одної підозри, заснованої на дитячій фантазії, для того, щоб порядного чоловіка його вчорашні друзі перетворили на вигнанця і почали закидати камінням в прямому і в переносному сенсі. Ці люди в одну мить перекреслили все, що їх пов'язувало з Лукасом, який щиро любив як своїх сусідів, так і їхніх дітей.

Почалася ця вселенська вакханалія, вочевидь, з того розпрекрасного моменту, коли в багатьох європейських країнах знищили найцінніше, що у них було - свободу слова. Якщо людей запроторюють у в'язницю тільки за те, що вони дозволили собі засумніватися у правдивості "офіційної" інтерпретації якихось історичних подій, що відбувалися понад півстоліття тому.... Що ж, цілком природно, що тепер мало хто з законослухняних громадян Західної Європи наважиться назвати деякі речі своїми звичайними іменами, бо слухати твої несміливі пояснення вже ніхто не збирається. Суспільству нав'язуються нові, віртуальні шаблони для оцінки навколишнього світу, відмінною рисою яких став моральний релятивізм і табуювання публічного обговорення причин і суті хвороби, що вже переходить у загрозливу стадію.

Наш герой продовжує боротися: він начебто перемагає і повертає собі чесне ім'я, але у фінальній сцені з'ясовується, що справжнього хеппі енду не буде, бо абсурд триває...

Справа в тому, що для новітньої інквізиції не має жодного значення, чи насправді Лукас є педофілом. Головне - щоб він постійно перебував під прицілом.

1
FRAMBEAR 08 июня 2019


Имя:
21 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Ничего не найдено