Серіал "Імла" (рос. "Туман") за книгою Стівена Кінга


Рецензия на фильм: Мгла
Фильм Мгла

Серіал «Імла» був замовлений у червні 2016 року та охоплюватиме, за словами творців, 10 серій.

Перша серія вийшла 22 червня 2017 року.

Серіал дозволить ширше розкрити сюжетні лінії героїв, а тому і ньому набагато більше діалогів та героїв, ну і затравка довша)

І, до речі, 90% трейлеру--саме з перших 3 серій)))

Серія №1

«Пілот

Чорношкірий вояк прокидається у лісі з амнезією та псом. Читаючи свій медальйон він дізнається своє ім’я і прізвисько пса, однак тоді з-за пагорба йде імла, у яку біжить пес. Наступної миті вояк знаходить на гілці сосни тушу пса без шкіри і голови, а голову—у кількох метрах поруч. Після цього щодуху втікає від імли, яка повільно повзе лісом.

Показано життя маленького містечка—матч команди з американського футболу, 2 різні родини, де син-транссексуал, а донька хоче вирватись з-під маминої опіки, вечірка на честь перемоги місцевої команди.

На цій вечірці доньку хтось вирубує та гвалтує. Підозри падають на зірку місцевого футболу і сина шерифа. А тим часом, вояка, який забіг у поліцейську дільницю, затримують як божевільного. Руса худорлява жінка вбиває одного бандита вилами і марно намагається викрасти сумку з грошима, однак її затримують. І з озера під горою при наближенні імли втікають жаби, а з лісів—птахи. Так минає другий день розповзання імли.

І так, не дивуйтесь—вона дуже повільно повзе, але вона прийде. Така дуже довга і довга затравка, а сама імла прибуває аж на 3 день після початку серії, десь на 32-ій хвилині, та ще і рухається проти вітру.

Невідомі тарганоподібні жуки зажирають одного поліцейського. Заляканий перехожий убиває чоловіка-дідуся прийнявши його за марево, і після цього застрелився сам. Зрештою, після нашестя імли герої опиняються зачиненими одразу у 3 локаціях—торговий центр (жертва згвалтування й імовірний гвалтівник), церква і поліцейська дільниця (вояк, тато жертви згвалтування і навіжена жінка-злочинниця). Без мобільного звязку та доступу до решти світу.

.

Серія №2

«Висновок»

Локація №1

Торговий центр

Вередива пані Кармоді стала першою жертвою імли, коли щось вирвало їй нижню щелепу та потягнуло як ляльку.

Завідувач ТЦ закрив головний вхід і під командою всі дочікуються приїзду поліції. Частина імли проникла через незаичнене вікно проникла у адмінкрило, вбила охоронця, який перед смертю написав своєю кровю на підлозі «ARR» та перекрила доступ до радіоточки.

Чомусь іти до радіоточки не захотів ні сам завідувач ТЦ ні його охорона, а придумали дурницю з жеребом. Він випав матері дівчини, і з нею зголосився іти такий-собі Клінт.

На рації він раптом почав викликати базу «Ароу Хед», а на здливоване запитання жінки накинувся на неї та хотів убити, однак вона вихопиал його пістолет та вистрелила перша. Повернушись до решти, вона збрехала, що його загубила.

Пізніше двоє з компанії того добровольця знайшли у туалеті повішеними. (паралель з кіно—там теж повісились двоє військових)

Локація №2

Церква

Начальник поліції кидає усіх і їде на авто, коли у його лобове скло врізається лось. Тоді він кидає авто та заходить у церкву, де дізнається про горе бабусі.

Пізніше до неї добираються з поліцейської дільниці.

Локація №3

Поліцейська дільниця

Батько згвалтованої разом з її другом, вояком та загадковою жінкою вирішили дістатитись до торгового центру, дістали ключі та рушили.

Дорогою невідомий прикинувшись, що йому потрібна допомога, пригрозивши пістолетом, хотів її забрати, однак вони збили його та через сотні метрів потрапили в ДТП. Однак вони потсраждали та добігли до церкви.

Серія №3

Говорить і показує

Імла у серіалі спричиняє галюцинації, якісь страшні тарганоподібні жуки виїдають голову людям і невідома тварюка з’їла 2 людей перед ТЦ. Інших деталей поки що немає.

Натомість, у фільмі нею блукають страшенні тварюки, які їдять людей—комахи, павуки зі кислотними нитками та триповерхові тварюки зі щупальцями.

Локація №1

ТЦ

Повішельники виявились військовими. Їхній товариш по службі рядовий сказав, що вони нічого не знають і лишень ідуть туди куди їм скажуть офіцери.

Продавці магазину відеоіграшок викинули трупи 2 вояків на візках за межі ТЦ, однак їх нічого навіть і не думало їсти. Після цього завідувач ТЦ береться встановити правила для усіх у ТЦ, однак група людей хоче вирушити.

Локація №2

Церква

Поліцейський відмовляється відпускати зловіщу жінку і заново заарештовує. Також він провокує головного героя і теж замикає його у підвалі, разом з вояком і жінкою.

На диво, чому головного поліцейського міста не усувають від роботи знаючи, що його сина підозрюють у згвалтуванні?

При спробі бабусі вийти у туман, бо не хотілось жити через смерть чоловіка, за неї заступився хлопчина. Йому у вухо влетів жук і з його татуювання метелика на спині виросли крила великого метелика((( ААА, натуральний хорор.

0
zkurdina 28 июня 2017


Имя:
14 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Імла насувається. Ніколи не втрачати надію. Імла насувається. Ніколи не втрачати надію.

Культова "Імла" Стівена Кінга після книги і фільму іде на телекрани у серіалі.

28 июня 2017