Гарний детектив зовсім не про Нобеля - рецензия на фильм Последнее завещание Нобеля - Kino-teatr.ua

Киев
мова
Войти через
facebook google

Гарний детектив зовсім не про Нобеля


Рецензия на фильм: Последнее завещание Нобеля
Фильм Последнее завещание Нобеля

Доволі динамічний і якісний детектив «Останній заповіт Нобеля» (Nobels Testamente), знятий за бестселером відомої шведської письменниці Лізи Марклунд (Liza Marklund), твори якої користуються доволі серйозною світової популярністю.

В себе на батьківшині письменниця є не тільки головним конкурентом іншого автора детективів Стіґа Ларссона («Дівчина з татуюванням дракона»), але й його ідейним співавтором. Авторка зробила головною героїнею свого твору журналістку Аніку Бенгцтон, що виявилася втягнутою в політичні і економічні скандали.

Аніка виявляється втягнутою у цілий вир подій, який закручується після вбивства, що стається під час церемонії вручення Нобелівської премії. Вбивцю бачила тільки журналістка, яка поступово стає не лише головним свідком, але й головним розлідувачем. 

Проте, втягнувшись в пошуки вбивці та замовника, вона наражає на небезпеку не лише себе, але й всіх, хто якось пов'язаний з цією справою.

"Останнє заповіт Нобеля" - це не тільки історія про сильну й вродливу жінку, яка готова ціною власного життя допомогти розкрити злочин, але й про темні сторони відомих шляхетних організацій, які не завжди ведуть свої справи у відповідності до заповітів власних засновників.

Ще однією палалелю між екранізацією творів Лізи Марклунд та автора "Дівчини з тату дракона" стало те, що трилогію Стіґа Ларссона «Міленіум» вперше екранізувала в 2009 році шведська кіностудія - Yellow Bird. Ця ж студія та її продюсери вирішили зняти й фільм про "заповіт Нобеля".

Таким чином, знавці та поціновувачі якісних цікавих детективних історій цілком можуть виявитись задоволеними з цієї шведської екранізації шведського світового бестселеру.

4
Bertoluch 16 апреля 2012
Like

Имя
23 августа 2019
Ваш комментарий

YanaYork
YanaYork (Киев) 17 апреля 2012 19:01
согласна ))  хороший фильм.
Рейтинг сообщения: 0
 

Другие рецензии автора


Месники врятують світ! Месники врятують світ!

Цікаво спостерігати, як набір різноманітних та різнопланових героїв (в прямому й переносному значенні цього слова) рятують людство від...

06 мая 2012
Антиджедаи или бой без смысла Антиджедаи или бой без смысла

Якби Liam Neeson не проміняв джедайський меч на адміральську форму, в цій історії вдалось би зберегти безліч життів. Інопланетяни відразу...

22 апреля 2012
21 Jump Street - комедія вибухового гумору 21 Jump Street - комедія вибухового гумору

Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Цією крилатою фразою можна охарактеризувати дії російських кіноперекладачів (чиї дії доволі бездумно...

18 апреля 2012
Гарний детектив зовсім не про Нобеля Гарний детектив зовсім не про Нобеля

Не так просто вдається зрозуміти до чого тут Нобель та його заповіт, ця ситуація могла трапитись й будь-якій іншій транснаціональній...

16 апреля 2012