Викривлена правда


Рецензия на фильм: Хорошо быть тихоней
Фильм Хорошо быть тихоней

Доросле життя підлітків? Перше кохання? Перший поцілунок? У фільмі Стівена Чбоксі «Переваги скромників» кожен знайде бажане, але кожен зрозуміє його по своєму. Для когось це просто буде недитяча історія одного звичайного хлопця, а для когось історія, що знайде своє місце під серцем.

Чарлі - головний герой фільму, який навчається старшій школі в Піттсбурзі, де і почалась його історія. Підліток був дуже сором’язливим, він не мав друзів, він завжди снідав один, але якось Чарлі знайомиться з Сем і Патріком, людьми, які старші за нього, які намагаються взяти з життя все можливе. Ці двоє є своєрідною дорогою для Чарлі в доросле життя, Сем допомогла Чарлі дізнатись, що таке справжнє кохання, а Патрік, в свою чергу, відкрив двері у справжню дружбу. Нібито все просто, але жахливі спогади з дитинства про смерть рідної для нього людини, що мучать Чарлі, хлопець винить себе в її смерті. Але чи насправді ця людина була рідною і найкращою для нього?

У фільмі йдеться мова про підлітків, які намагаються спробувати все, але насамперед розкривається можливість людини у виборі подальшого свого життєвого шляху: «Ми не можемо змінити те, звідки ми прийшли. Але ми можемо вибрати, куди йти далі.» І ці троє обирають – свободу.

Музикальний супровід, актори, які були підібрані для головних і другорядних ролей – надають картині окремих фарб, варті уваги й окремі сцени з фільму, а також звичайні слова підлітків, що перетворються в цитати, які несуть правду про життя.

0
Gabriela 05 февраля 2017


Имя:
16 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


«Ненав'язливо намагаюся просвіщати знайомих чарівників» «Ненав'язливо намагаюся просвіщати знайомих чарівників»

Магія? Чарівники? «Нечакли»? Дивні звірі? Оскар? – Будь ласка, все це можна знайти в новому фільмі «Фантастичні...

05 апреля 2017