Войти через
facebook google
 

Усе заради дружини


Рецензия на фильм: Ради нее
Фильм Ради нее

«Справжній друг пізнається в біді» - гласить народна мудрість. Можна сказати, що в надзвичайній ситуації видно і те, на які жертви ладен чоловік заради своєї дружини. Щоправда, не дай Боже кожній парі піддаватися подібним випробуванням. Але саме про таке випробування розповідає французький фільм «Для неї» 2009-го року.

Сюжет фільму такий. Французький учитель на ім’я Жульєн жив у щасливому шлюбі зі своєю дружиною Лізою та маленьким сином. Сімейну ідилію зруйнував арешт Лізи, і засудження її до тюремного ув’язнення за вбивство, якого вона не скоювала. Жульєн наважується на відчайдушний крок: визволити дружину і втекти разом з нею і сином закордон...

Фільм «Для неї» став дебютним повнометражним фільмом французького режисера і сценариста Фреда Кавайе. Однозначно успішним дебютом, до речі. Фільм належить до жанру трилера, але разом з тим на нього нанизані нотки філософії. Головний герой – не спец призначенець і не спецагент, а простий вчитель, якого відчай і любов до дружини змушує переступити закон і піти на серйозні злочини. І зупинитися він уже не може, поставивши на кін усе своє життя.

Оповідь тримає глядача в напрузі до самого кінця, оскільки з плином сюжету за головним героєм починає ганятися поліція. І лише хитрість та уважний прорахунок кожного кроку може допомогти йому добитися бажаного.

Акторська гра у фільмі досить непогана, але особливо відзначити хочеться французького актора Венсана Ліндона в ролі Жульєна. Актор зіграв дуже добре: на обличчі Жульєна видно як цілеспрямованість і готовність досягти поставленої мети, так і страх, і усвідомлення тяжкості своїх вчинків. Переконливо і яскраво зіграла німецька актриса Діана Крюгер в ролі Лізи. Дуже харизматична актриса, яка на момент виходу фільму «Для неї» вже встигла зіграти у «Трої» (2004), а пізніше відзначиться помітною роллю в «Безславних виродках»(2009).

Безумовно, у фільмі є ряд серйозних допущень, які Кавайе в переважній більшості хочеться пробачити. Дивно, що незважаючи на сильний сюжет і цікаву оповідь, фільм провалився в прокаті, але здобув високі оцінки від критиків і глядачів. А у 2010-му році американці перезняли цей фільм під назвою «Три дні на втечу».

В цілому, «Для неї» - якісний трилер. Фільм вартий перегляду.

0
Зорян 04 мая 2018
Like

Имя:
15 октября 2019
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


300 тухольців 300 тухольців

Рецензія на фільм "Захар Беркут" (2019)

09 октября 2019
У лісі-лісі темному... У лісі-лісі темному...

Рецензія на фільм "Воно приходить уночі" (2017)

14 мая 2019
Шанхайська робота Шанхайська робота

Рецензія на фільм "Шанхайський перевізник"

22 марта 2019
Захисник Захисник

Рецензія на фільм "Кровний батько" (2016)

04 марта 2019
Якось у Мексиці... Якось у Мексиці...

Рецензія на фільм "Рома" (2018)

26 февраля 2019