Людина-павук повертається


Фильм Человек-паук: Возвращение домой

Огляд трейлерів, здійснені низкою ютуберів, свідчить про наступне:

1. Буде Старк як суворий учитель-наставник Пітера, радитиме як бути супергероєм і з «Хлопця-Павука» вирости у Людину-Павука, зокрема:

--робити щось посередині між тим, що він би робив і не робив би (цитата у стилі Старка—сам не зразу в’їхав))))) );

--не робити дурниць;

--бути таким, що вартий костюма, а не бути усім лишень маючи цей костюм;

--бути дружелюбним сусідом Людиною-Павуком.

2. Буде багато Паркера як школяра (такого собі «Хлопця-Павука»; кореш-веселун, сексі-чіка та випускний).

До речі, англійська назва фільму «Homecoming» перекладається і як «Повернення додому» і як «Випускний бал».

3. Паркер, щоб вразити Старка і довести свої уміння, захоче самотужки розібратись зі Стерв’ятником, зі залишків зброї чітаурі робить свою власну.

У комісах Едріан «Стервятник» Тумс завідував фірмою розбору завалів за Месниками, однак коли життєво важливе замовлення забрали дочірня компанія корпорації Старка «Контроль ушкоджень» (компанія показана у трейлерах), через фінтруднощі Тумс набрав банду та почав грабувати, користуючись здобутими трофеями чітаурі.

Від костюма коміксового «Стерв’ятника» у коміксах у кіно залишився лише хутряний комір, а от авіашолом, турбіни та величезні крила—це щось нове та жахаюче)

По-перше, Старк спершу подарує, а потім забере назад свій супертехнокостюм з пристроями для випуску павутини зі запясть, дороном-шпигуном, миттєвим одяганням-роздяганням, павучими крилами, технолінзами та голо-проекторами.

По-друге, Паркер любить кролика Багза, і копію його рухи та фрази.

По-третє, відсилки до минулих фільмів всесвіту «Марвел», складовою якого є це кіно:

--відеозапис Паркера у форматі селфі з аеропорту Лейпцига;

--Капітан Америка у шкільному відео по фізкультурі;

--фраза кореша: «Можеш закликати армію павуків?» відсилає до Людини-Мурахи з його вмінням керувати мурахами;

--фраза Старка про те, що треба довести, що чогось вартий без костюма, як відсилка до його діалогу з Капітаном Америкою у перших «Месниках»;

--зброя чітаурі, напад яких на Нью-Йорк відбили Месники;

--портрет Брюса Беннера у шкільному класі фізики у ряду визначих вчених 20 століття;

--малюнок Авраама Ерскіна (творця сироватки суперсолдата) та Говарда Старка (батька Тоні Старка) на стіні коридора школи.

Огляд допрем’єрних показів свідчить, що Людина-Павук: Повернення додому не став гіршим за попередні 5 фільмів з Тоббі Макгваєром (на думку критиків, ідеальним Пітером Паркером) та Ендрю Гарфілдом (ідеальною Людиною-Павуком).

Відрізняється від цих фільмів тим, що нове невимушене кіно показує життя Пітера Паркера як звичайного школяра-старшокласника, відеоблогера на «Ютубі», з пухким другом-веселуном та сексі-однокласницею, по якій сохне, приділяючи аспекту його життя як школяра значно більше часу ніж раніше.

Окрім того, буде показано більше Пітера Паркера, і жодного схожого з попередніми фільмами. Паркер—старшокласник, який вчиться та готується до випускного, закоханий по вуха в однокласницю і має досить сильні здібності до науки, і вже пережив смерть дядьбка Бена та укус радіоактивного павука.

Старка не буде геть так багато як у трейлерах, бо впродовж фільму він лишень вказуватиме Паркеру на усі тяготи супергеройства.

І так, трейлери не показали геть зовсім та нічого з важливого, бо багато чого цікавого не показано було навіть з фінальної битви зі Стерв’ятником. Щонайменше кілька разів за кіно усі будуть у шоці.

Зародяться двоє героїв—Скорпіон та Волоцюга.

З’явиться охоронець Старка Щасливець та кохана Старка—Пепер.

Й, окрім того, співачка Зендая не є Мері Джейн, а як й очікувалось—подружка-заука, з якою пов'язаний поворот сюжету, але не ліричний.

Ну і тітка Мей—сексуальна, турботлива та гарна жіночка)))

0
Zender 01 июля 2017


Имя:
22 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.2. Війна (2017) Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.2. Війна (2017)

Після невдалого перевороту Коби і відступу мавп під головуванням Цезаря війна розгорнулась з новою силою. Сигнал лиха отримали решту...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.1 "Повстання на світанку" (2011-2014) Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.1 "Повстання на світанку" (2011-2014)

У 2011 році відбувся перезапуск франшизи, де головна загроза--у теперішньому часі, без жодних мандрівок у часі та ядерної війни, а з...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". ч.2. Рімейк (2001) Історія франшизи "Планета мавп". ч.2. Рімейк (2001)

У 2001 році відбулась спроба рімейку оригінальної історії. Цей фільм у головній ролі з Марком Уолбергом бачив, напевно, що кожен...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". Ч.1. Оригінальна серія (1968-1973) Історія франшизи "Планета мавп". Ч.1. Оригінальна серія (1968-1973)

Історія планети мавп розпочалась ще у 1963 р. з однойменного роману фр.письменника Пєра Буля, з акцентом на загрози від ядерної війни та...

15 июля 2017
4 сезон Агентів ЩИТ у цитатах 4 сезон Агентів ЩИТ у цитатах

Попри те, що серіали тим і відрізняються, що рідко містять велику глибину сюжету, через свою велику тривалість та легкість повісті, до...

28 июня 2017