Одним словом – Голівуд…


Рецензия на фильм: Как ограбить небоскреб
Фильм Как ограбить небоскреб
Фільм - суцільна динаміка. Події відбуваються в Нью-Йорку у хмарочосі для здавання в найм багатіям. Головний герой (Бен Стіллер) фільму управляючий, котрий відає усім цим господарством – починаючи від організації надання комунальних послуг – закінчуючи дарінням квітів на день народження від адміністрації будинку.

Одним із постійних мешканців будинку є мільйонер. Головний герой «приятелює» з багатієм, людиною «made self». Вони грають шахи по сітці, обговорюють фінансові питання та навіть прилаштовує гроші з пенсійного фонду працівників будинку. Але достаток міліонера виявився бульбашкою, весь статок розтанув  у фінансових махінаціях. Шумна акція затримання ФБР на чолі з акторкою Теа Леоні, судове засідання, підписка про невиїзд. Відкриття гіркої правди – останні роки міліонер жив в борг.

Менеджер (Бен Стіллер) дозволяє собі розкіш розповісти всю правду у вічі, за що втрачає роботу. Далі він дізнається, що банкрут - людина передбачлива і десь у своїй квартирі тримає декілька мільйонів. Він організовує групу схожих невдах як і сам – М. Бродерік, Кейсі Аффлек та інші, для придання «дієвості» своїй кримінальній групі був запрошений дрібний злодій  (Еді Мерфі).

Серія карколомних трюків та смішних ситуацій – цілковите дійство, що затіняє недолугість сценарію. Щасливий кінець з покараним злом - кожний працівник отримав на Різдво свій шматок золота, міліонер за гратами.

Фільму гарантовано успіх, принаймі,  фінансовий. В ньому грає ціле сузір’я комедійних акторів, що можуть зробити цікавим та смішним навіть найнудніший сценарій.

Слід зауважити, що Еді Мерфі, який виступив і продюсером фільму, так і не зумів повернути собі ім’я кращого комічного актора. Його персонаж  нудний, натягнутий і взагалі видається, що створений саме під нього. Поважний афроамериканець із написаними на обличчі статками намагається грати розбишаку із нетрів Нью-Йорка.

Урізноманітнюється мовний запас герої американських фільмів в українському перекладі. Поряд з традиційним перекладом лайки «трясця твоїй матері» та «поцілуй мене в дупу» вже лунає молодіжний сленг «капець», «піпець» тощо.

Від фільму не варто чекати чогось екстраординарного, він вкладається  у просту схему: «Подивився, посміявся та забувся». А на питання знайомих як фільм, чи варто на нього іти, ви просто відповідаєте, особливо не заглиблюючись в тему: «Кумедний фільм. Можеш сходити»

1
Humpty 22 декабря 2011


Имя:
28 сентября 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Там на неведомых дорожках, следы невиданных зверей Там на неведомых дорожках, следы невиданных зверей

Сюжет фильма прост и незамысловат – это история становления и формирования личности Кота в сапогах, одного из полюбившегося героя...

07 ноября 2011
Кажется это кинокомедия.. Кажется это кинокомедия..

Сюжетная линия фильма проста и незатейлива. Главная героиня фильма Кейт (Кристина Хендрикс) работает успешным фондовым менеджером,...

25 октября 2011