Войти через
facebook
 

Останній лицар. Жоден світ не загинув)


Фильм Трансформеры: Последний рыцарь

Усі трейлери та огляд відеоблогерів створювали відверто негативне передчуття щодо цієї картини—Прайм на службі злих, світові уряди, які нищать трансформерів усіх підряд, тобто і добрих і поганих, Мегатрон як новий лідер автоботів.... Та ще і загроза від Кібертрона відносно Землі.

Очікувалось з 4 трейлерів та відеоглядів, що Оптимус Прайм загине, а герої вирушать у минуле, та перезапустять всесвіт трансформерів як сталось з «Людьми Х». Одним словом, очікування були неприємними.

Однак побувавши на перегляді хочу відверто сказати—кіно вийшло досить добре.

Хоч Кейд і став злочинцем та переховувався зі жменькою автоботів, однак зумів відбитись від уряду та загону Мегатрона на самому початку.

Сплив полковник Леннокс, персонаж 1-3 фільму, який доволі скептично ставиться до надмірних дій СВТ, воєнізованих загонів зі винищення усіх трансформерів підряд, без розбору. Він не дозволив затримати Кейда під час рейду.

Прайм прибув на Кібертон… Так, дім трансформерів не зник після 3 фільму. Ним почала керувати Квінтесса, творець усіх трансформерів. Попри старання Прайма вона його полонила та промила мозок, вселивши інформацію про те, що Земля є Юнікроном, джерелом життєвої енергії для відновлення Кібертрона.

Чільником автоботів тим часом на Землі був Джміль, хоч не всі автоботи це належно сприймали. Загін автоботів відбився від найнятого загону Мегатрона.

Люди запримітили прибуття Кібертрона за 3 дні до цього.

Зрештою, Кейда до себе викликав граф Едмунд Бартон (у виконанні Ентоні Хопкінса) та повідав інформацію про те, що у давні часи на Землю прибули 12 лицарів-трансформерів, які допомогли королю Артуру відбити нашестя саксів у 484 р. та заснувати Кргулий стіл, заклавши основи цивілізації замість знищеного Кібертрона.

Під час облави, коли його ледь не затримали, Кейд марно намагався врятувати траснформера, що прилетів на зорельоті. Перед смертю цей трансформер передав йому медальйон, який надавав доступ до жезлу, важелю управління Юнікроном.

Кейд і був тим «останнім лицарем», а не Оптимус, Мегатрон чи Джміль (з цього приводу звучала хмара теорій).

Цим жезлом колись володів Мерлін і лишень його нащадки можуть ним керувати. Останнім цим нащадком є жагуча англійка професорка Вівьєн, яка не зразу знайшла спільну мову з Кейдом.

За допомогою низки підказок герої, СВТ та Армія США знаходять стародавній корабель трансформерів, а з і жезл. Попри спробу СВТ та Армії США відібрати жезл у Вівьєн, його забирає Оптимус, який перебуває під впливом Квінтесси.

Після цього, щоб відібрати жезл, у бій з Оптимусом вступає Джміль і програє. Від смерті Джмеля рятує його голос, яким він звертається до Оптимуса, нагадуючи, що він—1ого єдиний найкращий друг. Допоки Оптимус здивований тим, що ледь не накоїв, у нього жезл відбирає Мегатрон та передає Квінтессі, яка запускає процес висмоктування ядра Землі.

Стародавні лицарі, хранителі жезла, ледь не вбивають Оптимуса, однак за нього заступається Кейд. Усі, автоботи та лицарі, беруть участь у десантуванні за підтримки війська на фортецб Квінтесси. Висадка вдається, однак масивний вогонь не дає далі просунутись. Прогалина—не показана участь лицарів у висадці на Кібертрон.

Попри заперечення Кейда, військо авіаракетами підбиває сусідню опору, яка зрізує фортецю Квінтесси, яка через це одначе не припиняє висмоктування енергії з ядра планети.

Ця безглузда витівка ледь не вбиває Кейда, Вівьєн та автоботів, які прорвались до Квінтесси, убили Мегатрона та припинили процес викачування ядра.

Квінтесса втекла і переховується на Землі, маскуючись під людину, вишукаючи нагоду знищити Землю. Автоботи ж натомість рушили з Землі на уже тепер сусідній Кібертрон його відбудовувати.

Відтепер, за словами Оптимуса, житимуть обидва тепер уже сусідні світи—Земля (Юнікрон) та Кібертрон.

У фільмі було багато відсилок до «Трансформери: Темний бік Місяця»--Мегатрон згадував про загиблого Зорекрика, свою праву руку, зявивлись персонажі Леннокса і Сіммоснса (останній переховувався на Кубі та передав важливу інформацію).

Навіть згадувався Сем Вітвікі та його дідусь Арчібальд як особи, які доклались до налагодження стосунків з трансформерами.

Зрештою, кінцівка і була дещо обрізана (не показано світової реакції на наслідки знешкодження Квінтесси, долю СВТ та ставлення світу до автоботів) та відкрита (втеча, а не загибель Квінтесси), однак кіно залишило гарний післясмак (Прайм все-таки добрий і як завжди непереможний, з автоботів ніхто не загинув, позиція СВТ не підтримується Армією США, бо занадто радикальна, обидва світи (Земля і Кібертрон не знищили одне одного, а вижили)). Кіно варте того, щоб його подивитись впродовж 2 з половиною годин, особливо після гіркого післясмаку 4 к/ф.

Графіка та екшн цікаві, хоч фільм і дещо перенасичений.

Таємничий артефакт, який ховали на Землі тисячоліття і який здатен повернути до життя Кібертон, як і змова з метою збереження його місцезнаходження…

Злий Мегатрон і добрий Прайм… Безкінечні трансформери, які все прибувають… Класика жанру даної кіносаги…

Разом з тим, відеооглядачі, у своїй більшості, на «Ютубі» вкрай прохолодно, різко негативно зустріли картину—хвалили лишень графіку та екшн, а от сюжет, тривалість, сценарій, перенасиченість персонажів нещадно критикували. Однак були і такі, які хвалили кіно за ненудність та драйв.

Моя особиста думка—кіно варто дивитись, бо післясмак у нього—гарний)) І враження позитивні, бо перемогло добро і врівноваженість.

На противагу девізу фільму «Лишень один світ виживе» краса полягає у багатоманітті Землі і Кібертрона, а не у безглуздому винищенні когось з них одного.

1
ZENKOURD 24 июня 2017
Like

Имя:
21 октября 2019
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Рембо-5 або Повернення Легенди Рембо-5 або Повернення Легенди

Настала пора 5-ого фільму про Джона Рембо, героя та борця з несправедливістю по всіх закутках світу за допомогою свого лука та зубатого...

06 октября 2019
Падіння янгола або Неймовірні пригоди "агента Леоніда Падіння янгола або Неймовірні пригоди "агента Леоніда

22 серпня 2019 року у світовий прокат вийшов фільм «Падіння янгола»: третій фільм однойменної франшизи про героїчні походження...

26 августа 2019
Шалені канікули у Європі або Світ без Месників Шалені канікули у Європі або Світ без Месників

Перший фільм кіновсесвіту «Марвел» уже поза рамками Саги Безкінечності, отже, без Чорної Вдови, Кепа та Старка. Світ без...

14 июля 2019
Коли почвари мудріші та цікавіші за людей Коли почвари мудріші та цікавіші за людей

Огляд третього фільму нового кіновсесвіту "МонстроСвіту", де разом Годзилла та Кінг-Конг... Монстри-титани повстануть за покликом...

08 июня 2019
Кінець історії або зламаний Бран, злитий Джон-Ейгон та божевільна Дейнерис Кінець історії або зламаний Бран, злитий Джон-Ейгон та божевільна Дейнерис

Рецензія на 6 серію 8 сезону "Гри престолів" під назвою "Залізний трон" зі смаком попелу у роті і не лише попелу...

25 мая 2019