Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.1 "Повстання на світанку" (2011-2014)


Рецензия на фильм: Война за планету обезьян
Фильм Война за планету обезьян

Події розвиваються у теперішній час—на мавпах випробовують препарат для підсилення здібностей мозку і боротьби з невиліковними хворобами нервової системи.

Під час випробувань одна вагітна самка (Ясноока) показує прекрасні результати мозку, однак під час засідання голови правління, що вирішує долю препарату, ця самка шаленіє, щоб захистити власне маля. Її вбивають, але над апаратом ставлять хрест.

Малятко до себе забирає головний вчений Віл Родман, та виховує вдома впродовж 8 років, облаштувавши для нього кімнату на горищі, навчаючи жестам та манерам, а також возячи на прогулянку у заповідник зі секвоями.

Одного дня, бачачи сварку сусіда з забудькуватим батьком вченого, Цезар нападає на сусіда та відгризає йому вказівний палець, яким він тикав у батька вченого. Через це його, домашнього шимпанзе, забирають у притулок для мавп, де його обманом посадили у клітку зі скупою їжею та подалі від улюбленої атмосфери, зі жорстоким ставленням наглядачів.

Попри усі старання вченого Родмана, суд захотів розглядати справу про повернення його Цезаря аж через 3 місяці. Щоб зібрати гроші для його визволення, вчений повертається на роботу та розказує про силу цього препарату. Через 8 років вірусний препарат попри очевидну позитивну дію був придушений організмом батька.

Вчений через це пропонує зробити препарат агресивнішим, однак перед впровадженням у виробництво ретельно перевірити на мавпах та людях. Однак очікуючи мегаприбутків, голова компанії відкидає ці перестороги та запускає препарат у виробництво. Під час випробувань заражається лаборант, який через кілька днів вмирає, перед тим заразивши одного пілота міжнародних ліній.

Тим часом, у притулку Цезар, перебравши на свій бік закриту у клітці горилу, скидає вожака шимпанзе. Втікши, з дому забирає експериментальний препарат, та ураженим своїх колег по клітках. Тим часом, вчений підкупляє власників притулку, і хоче забрати Цезаря, однак той відмовляється.

Наступного дня Цезар піднімає повстання у притулку та скоординувавшись зі своїми, вбиває жорстокого наглядача (обливає водометом, коли той =тримав увімкнутий електрошокер), дорогою до заповідника, де він колись гуляв, зграя мавп, визволяє своїх з зоопарку, і скориставшись тактикою нападу згори, знизу та у лоб під прикриттям автобусу, проривають поліцейський кордон та втікають у заповідник.

Вже у заповіднику Цезар відмовляється повернутись до Віла, який його відпускає.

Через 12 років після цього, жахливий «мавп’ячий грип» через зараженого пілота, попри усі старання світових держав, захопив світ, від якого вціліло лише 2 людей з 1 тис. (тобто 14 млн. зі 7 млрд.). Тисячі вцілілих живуть у Сан-Франциско та рушають через заповідник до малої ГЕС, щоб запустити електрику та натрапляють на зграю Цезаря. За цей час вони освоїли групове полювання на оленей, їзду на конях, виробництво списів та знарядь.

Попри показове прибуття під мури колонії усього війська мавп, експедиція людей туди рушає та налагоджує і роботу ГЕС і довіру з Цезарем. Натомість Коба, лідер війська мавп, який не раз рятував Цезарю життя, під впливом ненависті до людей через експерименти над ним, захоплює зі своїми мавпами арсенал колонії.

Коба підстрелює Цезаря, видаючи це за витівку людей. Під впливом Коби мавпи нападають на колонію, використовуючи вогнепальну зброю з арсеналу. Попри успішну оборону, Коба захоплює броньовик, у якому вояки не закрили верхній люк та таранить ним браму колонії.

Через опір вірних Цезарю мавп, він їх увязнює, а людей бере у полон, закривши у величезному загону. Тим часом, Цезар за допомогою людей зі експедиції виліковується у своєму колишньому домі. Його син, зрозумівши, що Коба підлаштував ніби-то вбивство Цезаря мавпами, визволяє його соратників.

Цезар продирається у зайняту мавпами колонію людей та вбиває Кобу, кажучи йому наостанок, що він не є мавпою, а тому заслуговує смерті.

Попри те, що мавпи відступили з колонії за наказом Цезаря, люди з колонії викликали на підмогу військо. Війна стала неминучою…

0
Zender 15 июля 2017


Имя:
23 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.2. Війна (2017) Історія франшизи "Планета мавп". ч.3.2. Війна (2017)

Після невдалого перевороту Коби і відступу мавп під головуванням Цезаря війна розгорнулась з новою силою. Сигнал лиха отримали решту...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". ч.2. Рімейк (2001) Історія франшизи "Планета мавп". ч.2. Рімейк (2001)

У 2001 році відбулась спроба рімейку оригінальної історії. Цей фільм у головній ролі з Марком Уолбергом бачив, напевно, що кожен...

15 июля 2017
Історія франшизи "Планета мавп". Ч.1. Оригінальна серія (1968-1973) Історія франшизи "Планета мавп". Ч.1. Оригінальна серія (1968-1973)

Історія планети мавп розпочалась ще у 1963 р. з однойменного роману фр.письменника Пєра Буля, з акцентом на загрози від ядерної війни та...

15 июля 2017
Людина-павук повертається Людина-павук повертається

Перезапуск "Людини-Павука" під знаком "Марвел". Кращий фільм за очікуваннями критиків...

01 июля 2017
4 сезон Агентів ЩИТ у цитатах 4 сезон Агентів ЩИТ у цитатах

Попри те, що серіали тим і відрізняються, що рідко містять велику глибину сюжету, через свою велику тривалість та легкість повісті, до...

28 июня 2017