Дива не сталося


Рецензия на фильм: Чудо-женщина 1984
Фильм Чудо-женщина 1984

Звичайно, це найкраща розвага в кіно у грудні 2020-го. Проте за мірками суперегеройського кіно тут екшену та розваги менше ніж хотілося б, а от сценарних і логічних дірок вистачає. Карикатурні 80-і, битва голуба із пацюком, син "в'єтнамський флешбек" та ніяка хоч і дуже красива Галь Гадот. А ще розпливчата основна думка у кульмінації  - можна було коротше і чіткіше висловитися. Адже меседж назрівав і був висловлений, типу "ми всі чогось хочемо, але подивіться, чи варте воно того і на які жертви треба піти". При тому що події і картинка яку нам показували (з мало не документальними кадрами хаосу і особами людей) говорила про інше: надмірне бажань веде до хаосу. Це можна перефразувати як завгодно, від буддисткого "бажання породжують страждання" до сучасного руху за відмову від надмірного споживання. Але. ясна річ, супергеройський блокбастер кличе людей в кіно та покликаний приносити сотні мільйонів касових зборів, - звичайно він не буде "стріляти собі в ногу"))) Отже, або не треба пхати ніякий меседж в такий жанр (краще рішення) або якщо пхаєте, то більш чіткий.

З плюсів - акторська Педро Паскаля. Він ексцентричний та переконливий у образі бізнесмена із замашками телепроповідника аля Трамп. Так само цікава Крістен Віг у ролі ботанки, хоча її мотивація пропрацьована слабше.

В цілому - не краще попереднього фільму, не краще Капітан Марвел. 

0
anazar2 18 декабря 2020Имя:
27 января 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Мешап Мешап

Безславні кріпаки (2020) - це зухвалий, смішний, достатньо якісний розважальний фільм.

29 декабря 2020
Іншими словами - другий раунд Іншими словами - другий раунд

За сюжетом четверо вчителів середньої школи з Данії п'ють щоб перевірити теорію свого земляка-філософа, згідно якої рівень алкоголю в...

06 ноября 2020