Мешап


Рецензия на фильм: Бесславные крепостные
Фильм Бесславные крепостные

Безславні кріпаки (2020) - це зухвалий, смішний, достатньо якісний розважальний фільм. Зухвалий, бо треба мати сміливість намішати в українському селі 1844 року самураїв, ніндзя, молодого Тараса Шевченка, поміщика із посіпаками у стилі Дикого Заходу та ще й безсоромно подавати все це як закос під Тарантіно.

Смішний цей фільм не стільки жартами та ситуаціями, скільки самою атмосферою суцільного мешапу, де Японія, вочевидь, прямо межує з Україною, торговець-єврей стріляє з кольтів з двох рук, а борець за волю народу - той ще пройдисвіт (ой, це якраз класика). Якість тут в першу чергу у динамічній операторській роботі та реально класних сценах бійок, яким віриш. Акторська гра, головний лиходій (Сатор Кеннета Брани на мінімалках) типажі (деякі карикатурні, але живі), темп - все це працює разом, хіба що остання чверть трошки сумбурна.

Також додані вічні роздуми українця: "як тут жити? Може поїхати?" - і це фільму йде у плюс.

Загалом, це гарна розвага, наіть без примітки "як для українського кіно". Точно набагато краще за шаблонне "Скаженне весілля" та всяких трешових (у поганому сенсі) "Свінгерів".

3
anazar2 29 декабря 2020Имя:
27 января 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Дива не сталося Дива не сталося

Звичайно, це найкраща розвага в кіно у грудні 2020-го. Проте за мірками суперегеройського кіно тут екшену та розваги менше ніж хотілося...

18 декабря 2020
Іншими словами - другий раунд Іншими словами - другий раунд

За сюжетом четверо вчителів середньої школи з Данії п'ють щоб перевірити теорію свого земляка-філософа, згідно якої рівень алкоголю в...

06 ноября 2020