Останній шанс


Рецензия на фильм: День выборов 2
Фильм День выборов 2

Давайте будемо відвертими, що всі ці позначки біля улюблених фільмів 2 чи навіть 3 - це як дзвінок колишного. Сердце відбиває шалений біт у горлі і наче от-от вискочить, а голова вже запускає саундтрек типу : “двічі в одну річку не війдеш...” , і ноги вже холодні. В день премьери сіквелу всі моляться лише про одне- нехай очікування і реальність зійдуться. І так в майбутній четвер, в прокат виходить всім знайома ексцентрична комедія "День виборів- 2".

Той самий, екс-массажист Цаплін балатується на третій термін правління i заочно вважається переможцем, але маленький колапс ставить під загрозу політичне майбутне нашого кандидадта. Ті самі радисти-піарники покликанні попередити політичну імпотенцію Цапліна.

Між фільмами різниця понад сім років. Варто відмітити, що за цей період комедіанти значно виросли в свої майстерності, їх подача стала впененішою, і звичайно що переконливішою. І геги ще сміливішими.

Судячи з візуального ряду весь цей час справи в команди йшли непогано - більше зйомок на натурі, плани змінюються частіше, різні операторські витрибеньки.”Картинка” майже перфектна.

Змін зазнав і жанр фільму. Попередні стрічки “Квартету” радше можна були віднести до мюзиклів, за рахунок живих виступів гуртів. “День виборів- 2” є радше музикальною комедією, де музикою лише створюється настрій.

Пропоную вам до уваги імпровізовану дуель між популярним серіалом “Картковий будинок” і фільмом “День виборів-2”. В центрі сюжету в обох випадках політична гонитва.

До мережі потрапив трейлер нового сезону над відомого серіалу Картковий будинок.То чому б власне не порівняти “День Виборів-2” i “Картковий будинок”, ідеальних жанрових опонентів - драма і комедія.

Герої: Френк Андервуд - обізнаний і далеко глядний. Все життя приствятив політичний гонитві до призиденсського крісла.

Піарники аматори, які колись розкрутили содову “Помаранчеві ріки” взялись за кампейн кандидата Цапліна. Сам кандидат вайлуватий і не кмітливий, екс- масажист, традиціоналіст, який що понеділка ходить до бані. Тобто дабл-трабал. Концентрація амотрів на квадратний метр пеоревищує усі допустімі норми.

Антураж: Америка. Білий дім цитадель взірцевої світової конституції.

Росія. Пострадянський простір де після монархії і тоталітарного строю освоюють демокртичні методи правляння. Дружина політика:Клер- дружина Френка Андервуда, виважена і елегнатна пані, усіляко сприяє карєрі чоловіка. Драма- це коли ідеалізований герой долає форс-мажорні ситуації гідно, а комедія - це звичайні хлопці боряться з нездоланими труднощами без будь-яких навичок. В дні виборів, дружина політика, один образ для всіх героїв можновладців- пихата, лайлива особа, свторює опір, як передумову дій політика. Виходячі із наших реалій найближчі сто років нічого окрім комедії про політику не буде знято.

Бюджет фільму склав мілліон долларів, ще сімсот тисяч було витрчаено на маркетинг.

0
rumbambara 17 февраля 2016


Имя:
17 июня 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Космос, как абсолют будущего. Космос, как абсолют будущего.

Если верить Илону Маску, то скоро человечество колонизирует Марс. 2024 не так далеко, друзья мои, пора начать просматривать все...

24 марта 2017
Даже у американской мечты есть цена Даже у американской мечты есть цена

Действие разворачивается в 20-е годы прошлого века, в Бостоне. Пик “сухого закона” в Америке. Нарядная эпоха, период, когда...

13 января 2017
Принеси війну до дому Принеси війну до дому

Красень, спортсмен, і майбутній спадкоємець фабрики, юний містер Левов на прізвисько “Швед” одружується міс “Нью...

10 декабря 2016
Все свои Все свои

Фильм рассказывает историю запутанного дела Фанни Каплан, которая в 1918 году совершила покушение на вождя пролетариатов Владимира Ленина....

30 ноября 2016
Любовь и другие спецоперации Любовь и другие спецоперации

После успешно завершенной спецоперации между Максом и Марианн завязывается роман. Одурманенные успехом и чувствами шпионы оседает в...

29 ноября 2016