Святo Масляної на Подолі


Впевнени, що ви добре розумієте, чому не можу втриматися від щирої посмішки констатуючи факт „Ось і дочекались". Не маем жодних сумлінь в тому, що зрозумієте, бо знаю, кожен з нас чекав на це, ми чекали разом. Й ось. Нарешті. Дочекались. Вітаем, сьогодні - Останній День Зими! J Нарешті можна запросити вас на веселі проводи зими, які наповнені радісним очікуванням весняного тепла, що наближається...Маю на увазі найсмачніше свято року - Масляну. З задоволенням пропоную відсвяткувати разом, 4 березня 2006 року на Святі Масляної на Подолі. Перед тим як отримати вашу згоду, маю попередити: жодної політики, тільки свято! :) Якщо це вас не лякає, зустрічаємося 4 березня 2006 року о 14:00 години на Контрактовій площі.

Свято відбудеться під патронатом компанії „BenQ-Mobile" та Подільської районної адміністрації. Організатор свята - Initia Event Management (www.initia.com.ua).

В суботу на площі лунатимуть козацькі марші у виконанні військового оркестру та відбуватимуться виступи кінного театру „Українськи козаки" та козацьких шоу-колективів. Навколо Могілянки буде розташовано святковий ярмарок й кожен зможе відчути себе справжнім майстром, якщо візьме участь у майстер-класах від народних майстрів. Також на Контрактовій до Вашої уваги будуть запропоновані різноманітні забави Свята Масляної: бої мішками та стрільба сніжками, подолання крижаного стовпу та перетягування канату, а також - купа конкурсів із млинцям. Головне - під час свята можна буде поласувати свіжими млинцями. :)

Переможці денних конкурсів ввечері будуть вражені сюрпризами від партнера свята компанії „BenQ-Mobile".

Під Сковородою на акустичному музичному майданчику відбудеться виступ найповажнішого сучасного лірника та кобзаря Тараса Компаниченко та традиційного хорового колективу „Гомін".

Під час виступу гуртів „Очеретяний кіт", „Гуртоправці", „Божичі" та „Карпатіянс" гостям Поділу буде запропоновано приєднатися до виконання традиційних святкових танців. Протягом дня між усіма майданчиками можна буде проїхатись на ... справжній бричці. А найсміливіші зможуть зробити фото із живим ведмедем, якого розбудив запах свіжих млинців... :)

Й ввечері свято триватиме: для цього були відібрані спеціальні гурти, які мають безпосередньо відношення до цього свята, й підтвердять це своїми виступами на святковому концерті.

 • Гурт „Фарбований лис" звучить вражаюче по-весняному. Загальна мелодика пісень та дзвінкий жіночий вокал настільки гармонійно поєднуються, що без сумлінь розумієш: якщо весна вміла співати, вона співала б саме так...
 • Найсучасніші версії пісень „Ти ж мене підманула" та „Несе Галя воду" від афро-українського гурту „Чорнобривці" змусять посміхнутися кожного. Загально відомо, що усмішка - найголовніша зброя у боротьбі із прохолодними відносинами та ...з зимовими холодами.J Та й взагалі, якщо ми збільшуємо кількість усмішок навколо себе, та робимо тепліше на серці хоча б у однієї людини, то можемо вважати, що день проведено не дарма. Отже, позитивний укро-реггей зробить свято ще більш позитивним ніж можна було уявити.:)
 • Якщо ви можете уявити, як шалена вода прокидається одного дня навесні, відверто, безжалісно й без жодних сумлінь змушує вибухнути кригу на річці, легко, одним рухом розриває її на шмаття, яке назавжди зникає в бурхливому потоці весняної енергії, то теоретично вас можна вважати підготованими до зустрічі із рівненським гуртом „OT V!NTA". J Що ще залишається порадити? Готуйтеся відчути себе кригою, та бути розірваними на шмаття шаленою рокабільною енергетикою цих хлопців. J
 • Справжні mad-хедлайнери концерту - гурт Mad Heads XL. Це справжній весняний XL. Це XL звук та XL настрій. Це неперевершена XL якість та XL драйв. Це найактуальніше(як для початку весни J) звучання з карибськими та ска інтонаціями, яке на залишає жодного байдужим та не дозволяє нікому утриматись від танцю. Mad Heads XL зводять з розуму точнісінько так, як це зазвичай робить весна. Але різниця все ж таки є: вони зводять з розуму у XL масштабі. J Ще одним підтвердженням цього є той факт, що 4 березня для гурту насправді XL-свято, бо лідер команди Вадим Красноокий святкуватиме на сцені ще й ... свій День Народження!

  Все рано чи пізно закінчується. Маю на увазі перш за все зиму. J В кінці святкового вечора солом'яне опудало буде тріумфально спалено разом із зимою...
 • root 28 февраля 2006  Имя:
  26 февраля 2021
  Ваш отзыв

  популярные новости


  И все-таки в кинотеатрах И все-таки в кинотеатрах

  Состоятся премьеры фильмов «Миссия невозможна 7» и «Тихое место 2»

  25 февраля 2021 0 148
  «Лука» от Disney/Pixar. Тизер-трейлер мультфильма «Лука» от Disney/Pixar. Тизер-трейлер мультфильма

  Премьера – летом 2021 года.

  25 февраля 2021 0 122
  «Армия мертвецов» Зака Снайдера. Первый тизер «Армия мертвецов» Зака Снайдера. Первый тизер

  В главной роли – Дейв Батиста.

  25 февраля 2021 0 120
  Официальный трейлер фильма «Плохие дороги» Официальный трейлер фильма «Плохие дороги»

  На экранах Украины - с 1 апреля

  24 февраля 2021 0 272
  Во «Флэше» Энди Мускьетти появится Супергерл Во «Флэше» Энди Мускьетти появится Супергерл

  Актриса на роль сестры Супермена уже найдена.

  22 февраля 2021 0 506