знеболювач


Рецензия на фильм: Повелитель бури
Фильм Повелитель бури

 слід віддати належне американській суспільній свідомості. не кожна нація змогла б, вторгнувшись на територію іншої держави і перебивши там мільйони людей, знімати військові драми про важке буття власних солдатів.

поза тим, hurt locker якісно відрізняється від вже звичного американського супер-геройського кіна про війну. відрізняється, як не дивно, правдивістю. хоча й тут не обійшлося без хронічного геройства та демонстративної крутості норову, але в розумних межах.

сподобався стиль режисера, на межі документалістики. і хоч зараз це вже стало модним — саме тут він виглядає дуже доречним. також до плюсів можна віднести мінімум акторської гри і багато тиші, що місцями ще дужче нагнітає загальну напруженість атмосфери.

ще режисер, при кожній зручній нагоді, закликає до людяності, гуманності та співчуття — спишімо це на стать. так само, як і епізод з уповільненою демонстрацією падіння закривавленої "гільзи помсти". є у фільмі ще кілька моментів, що напевно викличуть посмішку у людей, які тримали в руках справжню зброю. проте, радує, що такого небагато.

що ж до виявлення людяності на війні, то можливо середньостатистичному американцю це не здасться смішним та безґлуздим і він похвалить режисера фразами на кшталт "це сміливо і правильно". я ж, як середньостатистичний українець, скажу лише: "це невдале місце".

 

1
tripak 15 января 2010


Имя:
23 сентября 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Ничего не найдено