Друзі по сексу, або ...?


Рецензия на фильм: Больше чем секс
Фильм Больше чем секс

«Більше, ніж секс» - історія кохання двох людей у сучасному світі, любові, яку так складно знайти і втримати. У фільмі мова йде про вільні відносини,якi побудованi на сексі. Головні герої Адам (Ештон Катчер) і Емма (Наталі Портман) вирішують не морочитися з приводу глибоких почуттів і емоцій, і стають секс друзями. Але зовсім скоро обидва розуміють, що залежать один від одного не тільки фізично, та й морально. І як бути? Випустити емоції і почуття назовні і любити, або ж і далі жити у своєму маленькому світі, де немає місця любові. Ось який вибір належить зробити нашим героям. 

 Було дуже цікаво подивитися на дует двох яскравих, і таких різнопланових акторів. Адже, якщо Ештона ми вже звикли бачити в подібних мелодрамах, то Наталі Портман відома по важким драмам («Ще одна з роду Болейн», «Чорний лебідь»). І як блискуче Айван Рейтман об'єднав цих двох у своєму фільмі про любов. 

 Хочеться відзначити, що інші актори не загубилися на тлі Катчера і Портман. Чого тільки варта гра Кевіна Клайна, котрий відмінно впорався з роллю знаменитого старіючого батька, який сподівається повернути молодість, трахкаючи колишню дівчину сина. Режисер приділив увагу і гомосексуалістам, які дуже гармонійно вписалися в загальну картину. 

 На мій погляд, в цьому фільмі є все, щоб викликати інтерес глядача: відомі актори, тема кохання і сексу, і найголовніше правдивість. Думаю, багато хто впізнає себе в героях фільму,а хтось можливо  замислиться над деякими фразамi та  над тим, чи можна прожити без емоцій і почуттів? І до чого призводить секс без зобов'язань?

P.S. "Бiльше, нiж секс"- це дуже вдале кiно свого жанру,i тi 100 хвилин вашого часу безперечно вартi того.

0
soulamif 18 марта 2011


Имя:
24 сентября 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Ничего не найдено