Рецензии пользователя SamFisher-1123. - Kino-teatr.ua

Киев
мова
Войти через
facebook google

SamFisher-1123 написал(а) рецензии


Пацієнт живий! Реабілітація пройшла успішно. Рецензия на фильм Дэдпул

Більшість із нас, мабуть, вже чули про балакливого найманця Вейда Вілсона, також відомого як Дедпул. Моє знайомство з ним скоро святкуватиме своє 10-річчя і для мене цей «не герой» ̶ один із улюблених. Саме тому пропустити його екранізацію я не міг, хоча спочатку ставився до цієї ідеї доволі скептично, адже не був певний, що комусь під силу зобразити саме того Дедпула, про пригоди якого прочитав не один комікс.

25 февраля 2016  1082

Аперкот долі Рецензия на фильм Левша

Усім привіт! Нещодавно в кінопрокат вийшла стрічка «Шульга», і тому, шановні читачі, пропоную на ваш розгляд власний «розбір польотів», а також можливість дізнатись, чи вартує стрічка Вашої уваги.

31 августа 2015  988

І знову разом! Рецензия на фильм Мстители: Эра Альтрона

Вмощуйтесь зручніше, одівайте свої плащі, маски та труси поверх штанів, адже сьогодні будемо говорити про супергероїв! А точніше, мова піде про сиквел «Месників» від того самого Джоса Відона, який приклав руку до першої частини фільму. Він виступив режисером та сценаристом. В українському прокаті стрічка отримала назву «Месники 2: Ера Альтрона».

11 мая 2015  1251

Нескорений/Unbroken Рецензия на фильм Несломленный

Настав час для ще одного огляду! І сьогодні я розповім вам про свої враження від стрічки «Нескорений»,режисером якої стала Анджеліна Джолі. Основою фільму стала книга Лаури Гілленбранд «Нескорений: Історія виживання, стійкості та спокути під час Другої світової війни». Перед безпосереднім «розбором польоті» хотів би зазначити: очікував на цей фільм з моменту його релізу, трейлер вразив мене надзвичайно, тому в оцінюванні буду строгим, але справедливим ;) Ну що ж, давайте розберемось детально «що воно є, і з чим його їсти»!

23 февраля 2015  1376